Vorige week ging weer als een rollercoaster! Ik maakte eindelijk een beslissing waardoor een nieuwe en spannende periode aanbreekt… Ook doe ik een Zara try-on en ga ik met Jeffrey naar de premiere van de film van Dylan Haegens in Venray. Check de video van mijn stylingsessie met Lizzy en klik hier voor de winactie om dezelfde blouse te winnen. Enjoy!
Bevat een samenwerking met Dove.
Ik heb zelf maatje 36 maar voel mij niks minder vrouwelijk dan Vera hoor… beetje dubble standards.
[Beantwoorden]
Mijn excuus! Ik bedoelde meer “ik met een maatje 36” zeker geen verkeerde bedoeling gehad. Iedereen is uiteindelijk mooi. Goede bedoeling, verkeerd verwoord.
[Beantwoorden]
Geen punt, bedankt voor de opheldering ;) Het is gewoon dat ik dergelijke uitspraken heel vaak lees, terwijl vrouwelijkheid en lekker in je vel zitten in alle maten komt! Ook in de ‘slanke/ dunne’ maatjes 34/36 :)