Een unboxing, storytime én What’s In My Bag? in één! Een heerlijke uitgebreide video waarin ik alles vertel en alles laat zien van mijn nieuwe Dior tas (Camera Clutch). Enjoy!
Reacties
ik moet ook altijd nog eens een echte mooie designer bag scoren (bucketlist iets), maar vind ze nog steeds zo ontzettend duur :’)
de tas die je gekozen hebt is wel erg gaaf, ik hou wel van zo’n handig formaat en het leer is super mooi! :)
Wat heerlijk! Ik vind de tas super mooi! Zo’n soort tas zou ik ook kunnen kopen (alleen zit ik nu nog in het Michael Korts segment ;)) Ik zou alleen eerder voor zilveren hardware kiezen, want koele kleuren staan mijn beter.
Geniet ervan!
Wat leuk om te zien …hoe blij jij bent met deze mooie designer tas. Ik vind deze tas ook heel mooi,en zou deze zelf ook zeer zeker dragen….maar ik zou net als Nienke liever gaan voor een uitvoering met zilverkleurige details. Hier ook een koel type (ha,ha)
btw : te gek die nieuwe kleur haar !!
Oh wauw Vera, wat een prachtige tas! Ik snap wel dat je hier zo blij mee bent!
wat een prachtige unboxing, en natuurlijk een prachtige tas. Ik verbaasde mij echt hoeveel er in de tas verdween. liefs soraya