4 x make-up sponsjes | Eerste Indruk

Ik hou van make-upkwasten en -sponsjes! In de video van vandaag probeer ik vier sponsjes van verschillende merken. Ik gebruik ze voor de eerste keer en vertel je wat ik ervan vind. Enjoy!

Klik hier als je de video niet kunt zien.

Twitter Facebook
Categorie: Video | 9 juni 2017 | 14 reacties

Reacties

Door Susan op 9 juni 2017 08:02

Super leuke video! Ik wil die grote spons van RT!

[Beantwoorden]


Door femketje op 9 juni 2017 08:22

super leuk video :D ben zelf niet zo van de foundation application met sponsjes, maar vind ze wel geweldig fijn om setting powder aan te brengen :)

[Beantwoorden]


Door Sophie op 9 juni 2017 08:39

Leuke video! Ik ben niet zo van de sponsjes, maar als ik het zo zie, moet ik ze toch weer gaan gebruiken!

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 juni 2017 om 09:01:

Ik heb van die fases, sponsjes blijven toch wel fijn!

[Beantwoorden]


Door Sharon - Choose to Shine op 9 juni 2017 08:58

Die grote Real Techniques spons lijkt me echt ideaal!

[Beantwoorden]


Door Loes op 9 juni 2017 10:14

Zo’n leuke en handige video dit! Die van Givenchy lijkt me totaaal niet handig, dan is die van Real Techniques veel fijner!

[Beantwoorden]


Door Mylène op 9 juni 2017 12:16

Leuke video! Een vraagje: is de grote spons van Real Techniques qua structuur hetzelfde als de Miracle Complexion Sponge? Ik krijg nu het idee dat het precies dezelfde spons is, maar alleen een stuk groter.
Liefs!

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 juni 2017 om 09:01:

Klopt, het is echt dezelfde spons alleen in XL formaat :)

[Beantwoorden]


Door Manon op 9 juni 2017 18:57

Leuk om te zien. Ik vind sponsjes sowieso niet zo fijn

[Beantwoorden]


Door sarah op 9 juni 2017 22:07

leuke video ik ben zelf niet zo van de sponsjes maar wel leuk om te zien

[Beantwoorden]


Door Nopie op 9 juni 2017 23:24

Ik vind beautyblender nog altijd het fijnste.

[Beantwoorden]


Door Lynn op 10 juni 2017 14:56

Hele handige video! Ik gebruik zelf de Miracle Complexion Sponge en die is erg fijn. Nu ben ik ook benieuwd naar de sponsjes die jij hebt laten zien.

[Beantwoorden]


Door Suzanne op 11 juni 2017 08:26

Leuke video! Ik gebruik altijd een spons applicatior voor mijn foundation

[Beantwoorden]


Door Laura op 12 juni 2017 21:56

Haha over die binnenkant van de foundationfles een kleurtje geven! Ik moest wel even lachen. Ik had wel door dat het gewoon foundation is die blijft plakken. Ik schraap de flesjes ook altijd helemaal leeg, wanneer het met de pomp niet meer lukt. Wat bizar van die Evie Spons dat ze zo reageerden op een slechte review :o Snap wel dat je dan schrik hebt om er iets over te posten! Met die rubberen sponsjes heb ik het idee dat je net zo goed je vingers kan gebruiken. Ik houd ook van de normale sponsjes, gebruik er eentje van Primark die echt super werkt! Die grote ziet er ook best wel chill uit, en sowieso ziet het resultaat er het mooiste uit van die drie die voor foundation zjin.

[Beantwoorden]