Ik heb me suf gezocht naar het nieuwe Catrice Allround Contouring Palette, maar overal was hij uitverkocht. Ik was dan ook heel blij toen hij vorige week bij de post zat! Ik was ontzettend benieuwd naar dit voordelige palette met creamy contour en highlighter. Tijd voor de test!
Een aantal jaar geleden was het Allround Concealer palette van Catrice en ontzettend hype en ik moet toegeven dat ik ook aardig wat van de doosjes met groene, roze en huidskleurige concealers heb versleten.
Het Allround Contouring palette zit in hetzelfde doosje maar bevat 2 donkere (contour) kleuren, 2 lichte (highlighter) tinten en 1 glanzende highlighter.
Catrice Allround Contouring Palette € 3,99
Achterop het palette staan instructies, maar die zijn niet heel duidelijk. De plaatjes zijn nogal klein en de kleuren niet makkelijk uit elkaar te houden. Toch heb ik geprobeerd het palette op de manier zoals hier aangegeven staat, te gebruiken.
1 – 2 – 3 – 4 – 5
Alle kleuren zijn sterk gepigmenteerd en niet heel romig, maar ook niet heel droog. Er komt aardig wat vanaf en je ziet elke tint duidelijk. Dat is positief!
Het verbaasde me hoe goed alle tinten bij mijn huid passen. Ik heb eerste alle matte contour en highlighters aangebracht en tot slot de glanzende highlighter aangestipt op het wenkbrauwbot, de binnenste ooghoek en jukbeenderen. Het blenden ging heel makkelijk, alles blendde egaal in met de foundation.
Alleen de hele lichte tinten lijken een beetje weg te vallen op mijn toch al hele bleke huid. Toch geven deze nog zeker effect.
Omdat ik het wat kaal vond, heb ik hier nog wat blush (Benefit Coralista) en lipstick (Essence 2 in 1 Lipstick & Liner 01 Invisible Kiss) aangebracht. Ik vind het resultaat erg mooi!
Het Catrice Allround Concealer Palette heeft me aangenaam verrast. Ik vond creamy contour en highlighter eigenlijk nooit zo fijn en goed werken. Vaak waren de donkere tinten te donker voor me en het effect toch gauw wat vlekkerig. Dit palette is makkelijk in gebruik en ik vind het resultaat echt heel mooi. Ik blijf het Allround Concealer Palette zeker gebruiken.
Catrice is te koop bij Kruidvat en Trekpleister en hier online te bestellen.
Misschien kun je het wel gebruiken als je bepaalde tinten meer of minder hard aanzet, naar jouw smaak? :-)
[Beantwoorden]