Moederdag, de housewarming van Suz, lunch met Sanne en Teske en een interview voor AT5 met een oude vriendin. Dat was mijn week wel zo’n beetje. Ik maakte weer een stapel foto’s die je nog niet op Twitter of Instagram voorbij hebt zien komen. Kijk mee!
Er kwam een heel lekker pakketje van Zoeva binnen met het Cocoa Blend oogschaduwpalette en een reep chocola.
Zo jammer dat de MUA Luxe Velvet Lip Lacquer in de kleur Kooky niet blijft zitten :(
Zaterdag ging ik naar mijn ouders. Deze bordeauxkleurige top is heel simpel, maar toch een van mijn favorieten omdat ik de kleur zo mooi vind.
Hallo Utrecht Centraal!
Juul was jarig! Hij werd 9 mei 7 jaar.
Ik ging even met mama de stad in. Bij H&M spotte ik deze enorme hoeden en zulke hoeden doen me altijd aan Samantha uit SATC denken. Ben ik de enige?
Terug uit de stad stond Juul al ongeduldig op ons te wachten.
Mama kocht dit mooie dienblad bij Xenos.
Zondag, moederdag! Thijs kreeg ik helaas niet uit bed, maar samen met Jeffrey lukte het gelukkig toch een uitgebreid ontbijt te maken.
Verse appelcake van Thijs.
Het was enorm lekker weer, daar hadden we geluk mee! We konden gerust in de tuin zitten.
Na de koffie gingen we naar de housewarming van Suz en Bas. Eindelijk konden we hun appartement zien en wat was het mooi!
Heerlijk licht en met gezellige accessoires.
En met genoeg konijnen en cavia’s! Dit is (als ik het goed heb) Vera! Een konijn met mijn naam, super leuk!
Mama wilde omdat het moederdag was graag sushi eten, dus dat deden we bij Koi.
Achteraf kregen we allebei een roos, schattig!
Dinsdag hadden Suz en ik een afspraak.
Maar er moest ook gefilmd worden!
Woensdag kreeg ik bezoek van Sanne en Teske. We lunchten bij Bagels & Beans, waar een grote vaas met bloemen op tafel stond. Ik hou van bloemen, maakt het zo gezellig!
Ik vond het fijn dat we nog even met zijn drieën konden afspreken voordat Teske morgen naar het buitenland vertrekt om aan nieuwe nummers te werken. Ik ben heel trots op haar, maar ik ga d’r ook wel missen.
Mijn nieuwe theepotje kon ik in gebruik nemen! Lisa kwam filmen voor AT5, maar we gingen eerst nog even lunchen.
Ik werd geïnterviewd voor Basta schoolTV. Ik had nog nooit zoiets gedaan en vond het ook best lastig omdat het op kinderen gericht is en ik hun op de juiste manier wil aanspreken. Niet met teveel moeilijke worden, maar ook niet alsof het baby’s zijn.
Ik ken Lisa al heel lang. We waren vroeger buurmeisjes en zijn samen opgegroeid. We hadden vroeger ontzettend veel lol samen, als ik oude videobanden terugkijk lig ik in een deuk om de dingen die we deden. Na een tijdje zijn we ieder onze eigen weg gegaan, maar nu we allebei in Amsterdam wonen kwamen we elkaar grappig genoeg weer regelmatig tegen. Een paar weken geleden kreeg ik een mailtje dat ze nu stage loopt bij AT5 en of ik het leuk zou vinden om een interview te doen voor Basta.
Terwijl we thee dronken en een broodje aten, zei Lisa hoe gek het eigenlijk is dat we nu allebei doen waar we het vroeger al over hadden. Dat we nu zoveel jaar later weer bij elkaar zijn en niet spelen dat we interviewen, maar dat het echt zo is. Ja, dat vind ik eigenlijk ook best gek. En heel erg leuk.
Het was een goede week. Ik heb lekker veel gedaan en ik kijk uit naar deze week. Er staan leuke dingen op de planning, waaronder een mysterieus event waarvan ik het vermoeden heb dat het voor de lancering van Urban Decay in Nederland is. Of dat echt zo is laat ik je uiteraard nog weten. Tot volgende week, X!
Vanmiddag is het zo ver, ben heeel benieuwd!
[Beantwoorden]