Ik tekende mijn wenkbrauwen bij met Anastasia, Make-Up Studio en Hema, maar nog niet eerder met Catrice. Op een gegeven moment begon het me op te vallen hoeveel van jullie aangaven het poeder van dit merk voor het fatsoeneren van wenkbrauwen gebruiken. Ik werd nieuwsgierig en besloot ook hiervan een Eyebrow Set te reviewen. Wenkbrauwen blijven super belangrijk, maar een echt goed en betaalbaar poeder had ik nog niet gevonden.
Catrice verkoopt slechts één kleur Eyebrow Set. In het doosje zitten twee poeders, een lichte en een iets donkerdere kleur. Naast twee poeders, zit er in een laatje onderin, ook een pincet en een kwastje/borsteltje in de set.
Catrice Eyebrow Set € 3,99
Het pincet, maar vooral het kwastje en borsteltje zijn mini. Kijk hoe schattig kein het borsteltje is! Heb je net als ik vrij dikke wenkbrauwharen, dan heeft zo’n borsteltje weinig zin. Dat het kwastje zo klein is vind ik minder storend. Natuurlijk, echt goed is anders, maar het is geen totale ramp. De haartjes zijn aardig stevig, er valt best mee te werken.
Ik heb bij de derde foto mijn wenkbrauwen scherp bijgetekend met zowel de lichte als de donkere poeder. Aan het einde van de wenkbrauw heb ik de donkere kleur wat meer aangebracht, maar ik heb ze ook gemixt. Op de vierde en laatste foto heb ik mijn wenkbrauwen zachter bijgetekend met enkel de lichte poeder. Persoonlijk vind ik dat het mooist bij mezelf staan, maar ik wilde laten zien wat er nog meer mogelijk is. Het ziet er in beide gevallen niet onnatuurlijk uit.
Scherp bijgetekend met een mix van allebei de poeders
Ik moet eerlijk toegegeven dat ik wel een beetje weggeblazen ben. Wat een super goede wenkbrauwpoeders! De kleuren zijn mooi, mixen makkelijk, en zijn niet onnatuurlijk oranje. Ze passen bij mij als blondine goed, maar ik denk dat als je haarkleur iets donkerder is, het ook prima kan. Ook tekent de poeder fijn en borstel je hem makkelijk natuurlijk door de haren heen. Het enige wat me opviel is dat de poeder soms iets hard is, waardoor dat als ik de poeder te scherp aan zet, ik iets harder moet borstelen om het natuurlijk te krijgen.
Een hele goede set voor een betaalbare prijs. Goed bezig, Catrice. Een nieuwe favoriet!
Catrice Eyebrow Set € 3,99 – te koop bij Kruidvat
Heb m ook gekocht-:)
[Beantwoorden]