Ik kom even (Suzanne dus) met een kort ‘blogje’ tussendoor, want ik kom jullie hulp inroepen!
Heb jij iets in je kast hangen, waarvan je echt niet weet of het je wel staat, hoe je het moet combineren, of het nog wel ‘kan’ of of het überhaupt wel bij je past?
Heb jij een outfit waar je je helemaal te gek in voelt?
Zie je vaak mensen op straat lopen, waarvan je denkt: ‘wow, zij ziet er mooi uit!’, maar weet je niet hoe je het naar je eigen stijl moet vertalen?
Wil je graag eens een andere stijl proberen, zonder dat je omgeving reageert met: ‘wat heb jíj gedaan?’.
Is er iets wat je heel graag eens zou dragen, maar wat je nog steeds niet hebt gedurfd.
Heb je binnenkort een speciale gelegenheid en weet je écht niet wat je aan moet?
Heb je een stijlicoon die jou speciaal inspireert?
Zou je eens wat anders willen kopen dan de vestjes van de H&M (geen kritiek, I’m a lover), maar weet je niet waar je het moet vinden?
Of is er iets anders rondom je eigen stijl, modeleventje, kledingkast, kleedgedrag etc. wat je graag deelt?
Mail me dan nu! Want ik wil graag eens niet vanuit mijn eigen kijk op mode schrijven, maar me bezig houden met júllie obstakels, trotsen en ervaringen.
Herken je je dus in een bovenstaande vraag, reageer dan zo gedetailleerd en uitgebreid mogelijk (denk: foto’s, collages, tekeningen… maar als je hier allemaal geen zin in hebt, ook goed!) naar info@veracamilla.nl met als onderwerp ” A Touch Of Fashion”. Wie weet behandel ik de volgende keer dan wel jouw vraag of verhaal! En nog even dit… wees vooral niet bang om niet interessant, origineel, moeilijk, of wat dan ook voor onzekerheid te zijn. Iedereen (zelfs de grootste stylisten, believe me) worstelen met dit soort vragen en wat is er leuke dan hierover met medegeïnteresseerde te praten? I count on you!