€25 essence vs. € 320 Dior adventskalender

Een hele betaalbare en een super luxe adventskalender… In de video van vandaag open ik zowel de essence adventskalender die €25 kost, als de Dior adventskalender die voor €320 te koop is. Enjoy!

Klik hier als je de video niet kunt zien.

Twitter Facebook
Categorie: Video | 15 november 2018 | 5 reacties

Reacties

Door Angela op 15 november 2018 17:16

Ik had die van Essence al in de winkel gezien, maar die van Dior is echt prachtig. En ook voor die van Dior zal zeker een markt zijn :)

[Beantwoorden]


Door Ellen op 16 november 2018 09:43

Ik vind je filmpjes geweldig en kijk er steeds met plezier naar. Maar ik mis je blog artikelen enorm hard. Dit was echt iets waar ik al jaren dagelijks naar uitkeek. Nu is je blog gewoon een manier geworden om je youtube filmpjes te bekijken en dat vind ik jammer. Want je blog was zoveel meer dan alleen dat.

[Beantwoorden]

Fenna antwoordt op 17 november 2018 om 09:34:

Hier ben ik het helemaal mee eens!!

[Beantwoorden]


Door Kelly op 16 november 2018 10:24

Voor het geld van de Dior kalender vind ik hem héél erg tegenvallen. Jammer al die ini mini verpakkingen. De Essence kalender vind ik prijs-kwaliteitsverhouding gewijs dan beter.

[Beantwoorden]


Door Hannelore op 16 november 2018 10:59

Ik weet niet of je twee kalenders die zo verschillend zijn echt met elkaar kan vergelijken, maar het is wel eens leuk om te zien wat er allemaal in zit! De mini’s van Dior zijn schattig, maar misschien was het ook leuk geweest om er een paar grotere producten in te stoppen :)

[Beantwoorden]