De jaarlijkse zomer designer sale shoplog is er! Met korting op Gucci schoenen door fout, een heerlijke foute Burberry jas, een nieuwe tas en nog veel meer. Enjoy!
Reacties
Wow, wat een hoop haha! Kom ik aan met mijn capsule wardrobe ;) Gelukkig zeg je wel dat je altijd kieskeurig moet blijven, dat is heel belangrijk denk ik! Ik shop eigenlijk nog amper, ook niet meer in de sale. Maar gelukkig word je er blij van :)
Wat een super mooie shoplog, en wat draagbaar allemaal. Ik vind dat je prachtige spullen gekocht heb, waar je zeker nog lang plezier van gaat hebben. Liefs soraya
Waar heb je die acne sjaal gekocht?
Oh wauw, zo leuk deze shoplog! Ik heb ook een Acne Studios sjaal (in het roze) en hij is zo lekker warm. Nog niet eerder heb ik zo’n warme sjaal in de winter gehad. De aankoop echt waard! Ik vind je Gucci loafertjes ook zo leuk. Wat een korting heb je weten te scoren zeg!
Wat een bofkont met de sale op Gucci! Die bijenloafers zijn nieuwe collectie haha die zijn No way echt in de sale :D lucky you! Geniet van je spulletjes!
Wat een deals! En geluk met de Gucci! Ik vraag me altijd af of de kwaliteit van designer merken net zo’n groot verschil is als de prijs, hoewel het allemaal prachtig is.
Vind de chloe hakken, echt een beetje voor een wat oudere vrouw
Je spreek Acne Studios uit als Ak-nee (of ´Ack-nay´ in het Engels), niet als aknuh ;)
maakt natuurlijk niet uit verder hoor, maar dacht misschien wil je het weten :)
Ik gilde toen je die gucci loafers tevoorschijn haalde! Prach-tig! De kleur, het model.. alles gewoon! Staan bovenaan mijn wishlist!
Die shawl staat ook nog op mijn wishlist!
Echte mooie kleding en schoenen heb je gevonden.
Het blijft veel geld, maar met korting wordt het wat leuker.