Eerste Indruk van de Essence Made to Sparkle collectie, met onder andere een ‘surprise bag’, maar ook een verrassend highlighter palette… Enjoy!
Reacties
Ben blij dat jij net zulke knappe koppen kan trekken als ik. Vooral als je op zijn kop wil kijken. :’)
Een bijzondere collectie! Je make-uplook doet me denken aan Nancy Sinatra, een beetje jaren 60 :). Erg leuk gedaan en groen staat je mooi. Leuk zo’n verassingsverpakking, met lippenbalsem kun je inderdaad niet fout gaan.
ik heb deze ook al een aantal weken liggen en een first impressions video + review gemaakt, vind het paletje echt super nice :D oh en ook de lakjes zijn the bomb!
Ah wat een leuk pakket zeg!! Leuke video!
Leuke video weer, ik heb ook de oogschaduw maar wist niet welke kleur je eronder
Kan doen mooi look geworden en lippenbalsem is altijd goed…
Leuke video weer Vera :) Ik vind de ooglook ZO gaaf!!
Die oogschaduw is echt mooi! Dat komt wel vooral doordat jij precies weet hoe je het mooi moet aanbrengen, hahah. :)
Leuke video inderdaad, vond ik ook! :)
Mooie ooglook heb je ermee gemaakt! En fijn dat je gewoon echt eerlijk zegt wat je van de producten vind.
Als ik de verassingsbag gekocht zou hebben zou het me toch wel tegengevallen zijn als er ‘maar’ een transparante lipbalsem in zat haha, wat niet wegneemt dat het misschien een hele fijne lipbalsem is.
Dankjewel Liset!
[Beantwoorden]