Wat een goed weer was het afgelopen week! Niet normaal! Daar heb ik wel even van genoten. Ook kocht ik een nieuwe telefoon, liet mijn forward helix piercing controleren en dinsdag ging ik eindelijk naar het concert van Drake waar ik al maanden op wachtte. Het was een lekker weekje!
Vrijdag besloot ik toch nog even te gaan sporten. Ondanks mijn Berlijn trip, zorgde dat ervoor dat ik toch nog twee keer had gesport in een week.
Zaterdag ging ik ’s middags na het filmen van de Pakketjes Party video even in mijn eentje de stad in. Blijf dat fijn vinden om te doen, lekker in mijn eigen tempo. Ik spotte deze super toffe nieuwe Puma Fenty’s in de Bijenkorf.
Vind deze fluwelen Chloé slippers ook gaaf. Pas helaas met mijn doorgezakte voeten in bijna geen enkele slipper.
’s Avonds lekker in bad om te ontspannen, met de The Comforter Bubble Bar van Lush.
Roze bubbels en cassisgeur… hmmmm.
Zondag kwamen mijn ouders op bezoek met een bloemetje om Jeffrey te feliciteren met zijn nieuwe baan ❤️
Daarna gingen we met zijn vieren de stad in en kocht ik bij de Apple Store de iPhone 7+. Wel wennen, zo’n grote telefoon, maar de foto’s die hij maakt zijn prachtig!
Ik had mijn piercing alweer drie (inmiddels vier) weken! Tijd voor controle. Gelukkig ziet alles er heel goed uit. De huid rondom de piercing is nauwelijks opgezwollen en ik mag afbouwen met het reinigen met zeezout. Super fijn!
In mijn helix piercing liet ik een nieuw sieraad zetten; deze twee gouden kettinkjes. Love it!
Terug uit de stad trok ik nog even mijn mooiste pumps aan en gingen Jeffrey, mijn ouders en ik uit eten. En toen was het weekend alweer om!
Maandag maakte Jeffrey voor zijn werk voor ons allebei een sushi bowl. JAM!
Hoe prachtig is mijn nieuwe Tweezerman pincet? Gouden glitters en een rode binnenkant, my gooooddd.
Eind van de middag ging ik weer sporten. En daarna languit op de bank, in het zonnetje. Het was opeens zulk lekker weer!
Nieuwe telefoon, nieuw telefoonhoesje! Ik bestelde deze case van Laut, vind hem heel tof.
Dinsdagavond was het concert van Drake. Ik zou in mijn eentje gaan, maar kwam toen ik bij de merchandise stond te wachten, Sophie tegen! Toen ben ik met haar, haar broertje en nog een vriend meegegaan. We hadden gelukkig allemaal Golden Circle plaatsen en het was echt zo gezellig! Lekker veel gedanst en meegezongen. Zij waren gelukkig net zo enthousiast als ik.
Het was rustig in de Golden Circle waardoor we echt super goede plekken hadden en vrij vooraan konden staan.
Ik heb gigantisch genoten! De tijd vloog voorbij. Dit was alweer mijn derde Drake concert en ik kan niet wachten op de volgende.
Woensdagochtend kreeg ik dit lieve appje van Merel. Ik stond afgelopen week in de Kruidvat folder en daar kreeg ik zoveel reacties op, echt heel leuk.
Nog even mijn gekochte merchandise showen. Blij mee!
Ik nam een video op, die komt donderdag online.
Aaah wat ben ik blij dat er nu Coca-Cola Zero Vanille is! En ook Lemon, maar die vind ik niet zo lekker. In mijn middelbareschooltijd heb ik zoveel Coca-Cola Vanille gedronken, echt zo lekker. Ben overigens niet gesponsord, heb de cola zelf gekocht en drink het gewoon heel graag (zoals je aan de voorraad wel kunt zien).
Donderdag ging ik al redelijk vroeg naar de sportschool omdat ik vanwege wat dingen achter de schermen nogal geïrriteerd en gefrustreerd was. Sporten helpt me heel erg om dat af te reageren. Daarna voel ik me een stuk beter!
Hoe was jouw week? X
Lente foto’s #1
Winter foto’s #13
Winter foto’s #12
Hier duurde het ook even voordat ze hem hadden en het is geen grote AH, dus misschien komt het nog?
[Beantwoorden]