Elk jaar kijk ik weer uit naar de zomer en elk jaar wil ik dat deze zomer beter wordt dan de vorige. Ik ga niet op vakantie, maar dat maakt me niet zoveel uit. Het gaat om dat heerlijke ontspannen, zomerse gevoel. De zon, misschien ook de zee, met vrienden, lekker eten, een mixdrankje en muziek.
Malibu heeft in samenwerking met Youtubers Mike, Maddie, Tom en Ceara een aantal vlogs gemaakt waarin zij over de hele wereld hele gave dingen doen om te laten zien hoe hun best summer ever eruit ziet.
Advertorial.
In deze vlog gaan de YouTubers met Tess Milne op pad om een house party te organiseren. Dit doen ze uit eindelijk compleet met DJ op een dakterras in Amsterdam. Heel erg gaaf!
Wil jij ook dat deze zomer beter wordt dan de vorige? Ga dan naar de website van Malibu, ontdek jouw Malibu mix en maak kans op je eigen private beach house op Curacao voor 1 week met 5 vrienden. Let op: je moet 18 jaar of ouder zijn om mee te kunnen doen.