Vandaag review ik het laatste product van de MAC Keepsakes collectie. Althans, product? Het zijn meerdere producten, verkocht als set in een mooi tasje. Dat vind ik ook zo leuk aan de MAC holiday collections, de sets! Mijn oog viel op de Brown Eye Bag met een Extra Dimension oogschaduwduo, een oogpotlood en een mascara.
De producten zijn momenteel niet in de reguliere collectie te vinden, maar wel in deze set. Mascara kost normaal € 22, een potlood +/- €16 en de Extra Dimension oogschaduws waren in het verleden +/- € 21 per stuk. De waarde van de inhoud van het tasje is daarmee ongeveer € 60, maar je betaalt € 43 en je krijgt daar ook het leuke tasje bij. Zoals je ziet liet ik me verleiden en kocht de Brown Eye Bag, die ook verkrijgbaar is in Plum en Smoky.
MAC Keepsakes Brown Eye Bag € 43
In Extreme Dimension Lash Mascara
Deze mascara heb ik al een keer gehad en beviel me goed. De borstel had van mij wel iets minder groot gemogen, maar hij heeft korte, rubberen haartjes en dat maakt voor mij veel goed. Ze zijn flexibel en pakken mijn wimpers vanaf de aanzet mee. Het is een mascara die mijn wimpers krult en meer volume geeft. Ik vind dat ze voller ogen, het ziet er goed uit. Wel mis ik nog een beetje lengte.
Powerpoint Eye Pencil
Het oogpotloodje wat in de set zit is een Powerpoint Eye Pencil in de kleur Stubborn Brown. Een heerlijk zacht, mat bruinkleurig potlood. Heel gepigmenteerd en goed zichtbaar. Aan gebracht bovenop oogschaduw vlekt hij niet. Het is absoluut een fijn potlood!
Extra Dimension Eye Shadow
Als laatste laat ik je het product zien waar ik het meest enthousiast over ben: de oogschaduwduo. En niet zomaar een duo, maar een Extra Dimension duo. Ik ben dol op de Extra Dimension producten van MAC, die regelmatig in Limited Edition collecties terugkomen. Mijn favoriete highlighter oogschaduw is een Extra Dimension in A Natural Flirt, die heb ik al twee keer heb gekocht.
In deze duo zitten Just Gleaming en Stolen Moment. De oogschaduws zijn enorm gepigmenteerd, de textuur is fluweelzacht en de glans is prachtig. Ik vind ze ontzettend mooi!
De oogschaduws zijn prachtig van kleur en heel goed gepigmenteerd, het oogpotlood is romig en heel donkerbruin en de mascara geeft mijn wimpers lekker veel volume en krul. Ik ben er heel blij mee.
De Brown Eye Bag uit de MAC Keepsakes collectie kan ik je zeker aanraden. Al is het alleen al voor de mooie oogschaduws. Mascara komt natuurlijk ook altijd van pas, maar in mijn geval gebruik ik oogpotlood eigenlijk nooit. Toch vind ik deze set in het mooie tasje dubbel en dwars zijn geld waard.
MAC Keepsakes is nu verkrijgbaar bij de verkooppunten zoals Douglas en de Bijenkorf.
Als het goed is wel!
[Beantwoorden]