Ik heb al een paar jaar een ombre blush van MAC in mijn bezit. Een prachtig product, maar helaas uit een oude limited edition collectie. Twee jaar geleden bracht Catrice een ombre blush uit in de Revoltaire collectie. Te gek, een stuk goedkoper, maar wéér een limited edition. Gelukkig is daar Essence, nu met een ombre blush in het vaste assortiment!
Met de vrolijke naam Blush Up! heeft de blush deze maand haar entree gemaakt. Dit is de kleur 10 Heat Wave, met oranje en roze. Er is ook nog een tweede kleur, in 20 Pinky Flow. Allebei de blushes vind je in het tweede Essence schap, in de grotere Kruidvat en Trekpleister filialen.
Essence Blush Up! 10 Heat Wave € 3,59
Ziet het er niet ontzettend gaaf uit? Het warme verloop van oranje naar roze doet me denken aan de zon die ondergaat na een zwoele zomerdag.
Oranje – roze – samen
Oranje aangebracht – roze eronder bij aangebracht
Het leuke aan ombre blush is dat je het ook echt ombre kunt gebruiken. Je kunt de blushes aanbrengen zoals je normaal doet, gewoon 1 van de twee kleuren pakken en die op je wangen aanbrengen, maar je kunt ook een kleur boven en een kleur onder aanbrengen zoals ik heb gedaan. De tweede kleur gebruik je dan eigenlijk een beetje om te contouren. Dat geeft een tof effect!
Daarnaast kun je de kleuren ook mixen voor één blushkleur. Handig als je ze apart te fel vindt (wat ze natuurlijk ook wel een beetje zijn). Er zijn veel mogelijkheden!
Oogschaduw: Essence All About Nude
Lipstick: Flormar Deluxe Cashmere Stylo Lipstick DC31
Het enige nadeel aan de Essence Blush Up! vind ik dat de textuur van deze blush wat te poederig is, waardoor de blush wat vlekkerig aanbrengt. Omdat de kleuren zo fel zijn zie je foutjes snel. Bovendien is het belangrijk dat je heel voorzichtig aanbrengt, anders kun je strepen krijgen. De Blush Up! heeft dus een kleine gebruiksaanwijzing, maar daar krijg je dan wel iets heel moois voor terug.
In de verpakking ziet de Blush Up! in 10 Heat Wave er prachtig uit, maar ook in gebruik vind ik hem er goed uitzien. De warme tinten passen goed bij elkaar een het ombre effect geeft mijn gezicht veel warmte. Het ziet er niet onnatuurlijk uit, maar heel zomers en en vrolijk. Ik vind het een te gek product!
Essence Blush Up! 10 Heat Wave €3,59 – te koop bij Kruidvat en Trekpleister
Ja, dat ook zeker. Genoeg pigment!
[Beantwoorden]