Alsof lekkere bruisballen en douchegels nog niet genoeg zijn, heeft Lush ook nog hele smakelijke gezichtsreinigers. Vrijwel alles wat Lush verkoopt lijkt of ruikt naar iets wat je kunt eten, zo ook dit product. In Let The Good Times Roll vind je zelfs echte stukjes popcorn! Ik testte deze, en Buche de Noel (met amandelen en cacao, hmmm) uit om te kijken, te ruiken en te voelen, of ze mijn gezicht winterklaar kunnen maken.
Let The Good Times Roll is een gezichtsreiniger die voor de onzuivere en droge huid geschikt is, en naar karamelpopcorn ruikt. Deze kun je, in tegenstelling tot Buche de Noel, het hele jaar kopen. Buche de Noel is een Limited Edition gezichtsreiniger met gemalen amandelen, cacaoboter en porseleinklei. Een iets mildere reiniger, die je droge huid super zacht moet maken.
Let The Good Times Roll € 9,90
Buche de Noel € 10,95
Let The Good Times Roll
Hoe gebruik je het? Het is even wennen, maar na twee keer gebruiken kon ik er goed mee omgaan. Je pakt een klein beetje van de klei, legt deze in je hand en met water maak je deze zacht en smeerbaar. Heb je dat gedaan, dan smeer je de pasta op je gezicht, masseer je hem in en spoel je hem af.
Let The Good Times Roll ruikt heel zoet naar karamel popcorn (zie je de stukjes popcorn zitten?). Zo’n lekkere geur ben ik niet gewend bij een gezichtsreiniger! Mijn huid is vrij gevoelig en ik merk dat de reiniger toch wel wat grof is. Er zitten wat hardere korrels in, waardoor de reiniger als een scrub aanvoelt. Dat is af en toe wel lekker, maar niet voor dagelijks gebruik. Ondanks dat merk ik wel dat Let The Good Times Roll mijn huid zacht maakt. Ook fijn om te weten: de kaneelpoeder die erin zit heeft een anti-bacteriёle en anti-septische werking, wat helpt als je snel last van puistjes hebt.
Buche de Noel
Buche de Noel is een stuk zachter, en echt bedoeld voor de (hele) droge huid. hiervan vind ik de geur toch ook wel heel lekker. Iets minder zoet en aanwezig, met amandelen en cacao. Dat zijn ook de twee bestanddelen die vooral zorgen dat Buche de Noel lekker reinigend, maar toch ook verzorgend is.
Je kunt het waarschijnlijk ook wel op de foto zien; Buche de Noel is meer een klei dan Let The Good Times Roll. Toch zitten ook hier soms wat stukjes in. Niet zo grof en hard als bij Let The Good Times Roll, maar als je een hele gevoelige huid hebt zoals ik, zou ik er wel mee uitkijken.
Let The Good Times Roll op mijn gezicht. Goedemorgen!
De Lush gezichtreinigers Let The Good Times Roll en Buche De Noel ruiken heerlijk en zien er smakelijk uit. Ook reinigen ze allebei hartstikke goed en super grondig. Heb je last van een onzuivere huid met veel puistjes en ontstekingen, dan kun je Let The Good Times Roll eens proberen. Heb je vooral een droge huid, dan is Buche de Noel misschien wel wat voor jou.
De gezichtsreinigers van Lush zijn ook voor het lichaam te gebruiken. Hebben je benen een oppepper nodig, of wil je je bikinilijn een beetje scrubben? Neem een stukje mee onder de douche.
Lush gezichtreinigers zijn te koop bij Lush winkels en in de webshop.
Ik heb een hele gevoelige huid, misschien dat ik dat daarom zo ervaar. Ik kan bijvoorbeeld ook niet tegen ruwe handdoeken, om maar een voorbeeld te noemen :D
[Beantwoorden]
Ah, op die manier! Ik kan wel tegen wat ruwere handdoeken, maar mijn huid reageert eerder heftig op bepaalde ingrediënten. Zo zie je maar weer dat niet elke gevoelige huid hetzelfde ‘probleem’ heeft!
[Beantwoorden]