Winter foto’s #3 – Verjaardags editie!

Het is alweer even geleden, tijd voor nieuwe winter foto’s! Dit keer is de editie XL met voor een groot deel foto’s van mijn verjaardag. Woensdag ben ik 21 geworden en dat heb ik goed gevierd. Dat laat ik je niet alleen zien, natuurlijk is er ook weer ruimte voor beauty en andere leuke momenten van de afgelopen weken. Laten we snel beginnen!


Na het opnemen van deze shoplog was het tijd om de kleding die ik nog niet gepast had, te passen. Alles zat goed! Dit jurkje van Mango flatteert super. Vetjes, waar?

Ik kocht snoephartjes bij Hema om met de EOS Hand Lotions *klik* te fotograferen. Deze vond ik voor de fotografie heel leuk en achteraf heel lekker (met uitzondering van de oranje hartjes, die proefden naar hoestsiroop).

Een hele stapel nieuwe Essence en Catrice producten om te fotograferen.

Waarom ik Lush zo leuk vind: je denkt ‘gewoon’ een bruisbal te hebben gekocht en dan blijken er aan de binnenkant allemaal kleine hartjes te zitten! Je kunt begrijpen dat ik heeeerlijk heb gebadderd. Dit is trouwens de Think Pink Bath Bomb.

RTL komt nu ook met een verrassings-box met beautyproducten waarop je je kunt abonneren. De Stylecase bevat favorieten van een BN’er. Hmmm, ik zag veel dezelfde merken waar Glossybox en Beautybox ook mee samenwerken. En what’s up met die kortingsbon voor een facelift of andere ‘cosmetische behandeling’?

Ik bezocht een vriend van me die sinds kort in Rotterdam woont. We gingen gezellig in zijn nieuwe kamer pasta koken.

Minder gezellig was dat ik bij mijn overstap in Utrecht de verkeerde trein naar huis nam. Ging ik opeens richting Maastricht in plaats van Arnhem. Oeps… Uiteindelijk zat ik in de laatste trein richting huis.

Dit nieuwe parfum van Superdry viel gelijk op door de mooie, degelijke en luxe verpakking. Er zijn meerdere parfums, ieder met een eigen fluor kleurtje.

Daar sta ik dan, genomineerd als beste beautyblogger bij de Holland Beauty Awards.

Mijn nieuwe Bershka tas knus tussen mijn andere tassen.

Hoe tof! Ik spotte deze shirts met o.a Johnny Depp, Will Smith en Pharrell Williams bij Men At Work.

Er kwam een pakketje binnen van The Body Shop. Wat mij het eerst opviel? De mooie houten USB stick.

Na 1,5 jaar heb ik de standaard bureaublad achtergrond van mijn computer gewijzigd. Dit nadat jullie me foto’s opstuurden van jullie computers, ipads en telefoons met als achtergrond een door mij gemaakte productfoto. Toen kon ik natuurlijk ook niet achter blijven!

Met Suz ging ik naar de film Verliefd Op Ibiza. De blikkenbios in Arnhem was in Ibiza stijl gestoken, met hier en daar wat nep strandjes, rondslingerende volleyballen en personeel op teenslippers.

Bourjois, waar komen die laatste wimpers vandaan? Kannie hè.

Wachten op de pond naar Amsterdam Noord om het Hema hoofdkantoor te bezoeken.

Ik wilde met een broertje die enorm fan van Vitesse is, al jaren eens naar een wedstrijd. Als Kerstkado nam mijn broertje me mee naar de wedstrijd Ajax – Vitesse. Het was super gaaf en Vitesse won ook nog eens!

Cup a Soup Pizza Quattro Stagioni?!

Ik sprak met vriendinnen van mijn oude opleiding af om bij te kletsen. Dit deden we onder het genot van enorme mocktails (cocktails zonder alcohol). Ik kon bijna zwemmen in die van mij!

De nieuwe L’Oréal CC Cream geeft je een prachtige oranje teint.

Vrijdag stond ik in de Belgische krant De Morgen. Mijn pesten video werd erin genoemd… En mijn hoofd onherkenbaar gemaakt. Ehh? Haha!

It’s my birthday! Vorige week dinsdag lag ik al keurig gewassen in bed, toen mijn moeder me er om middernacht uit kwam halen. Jarig! Tijd voor champagne!

Zonder alcohol dan. Lekker zoet, maar niet té.

Proost!

Mooie hartjesslingers voor mijn verjaardag.

Een paar uur later werd ik wakker met dit boven mijn hoofd. Sneeuw op mijn dakraam! Ik wilde het al jaren en eindelijk heeft het gesneeuwd op mijn verjaardag!

Mooie bloemen

en een prachtige taart.

Mijn outfit.

Na woensdag, mocht ik op zaterdag nog eens jarig zijn. ’s Middags kwam mijn familie langs voor taart, ’s avonds mijn vriendinnen voor een door mijn ouders en broertje gemaakt diner.

Ik heb mijn verjaardag sinds jaren weer met vriendinnen gevierd en vond het dan ook geweldig dat iedereen kwam.

Met alle mijn lieve vriendinnen aan tafel. Suzanne, Teske, Silke, Laura, Merel, Sanne, Arantxa en Maaike. Wat ik heb gekregen laat ik nog zien in een video!

Time for food! Mijn ouders en Thijs hadden enorm veel hapjes en gangen gemaakt. Kijk mee naar een selectie.

De volgende ochtend liet ik na een geweldig feest Flint uit in de prachtige sneeuw en met een heerlijke zon. Nu ik alle foto’s zie heb ik gelijk weer een grote glimlach op mijn gezicht. 21, het had niet beter kunnen beginnen!

Winter foto’s #2
Winter foto’s #1
Herfst foto’s #4


Reacties

Door Nina op 12 februari 2013 16:04

wat een mooi zwart jurkje, ik ben erg benieuwd naar de stylecase van rtl! ^^)

[Beantwoorden]


Door Diede op 12 februari 2013 16:05

Wauw hee, volgens mij heb je een super verjaardag gehad. Leuk! (love)

[Beantwoorden]


Door Lovethatmakeup op 12 februari 2013 16:05

Ah super leuke foto’s en je hebt volgensmij een hele leuke en gezellige verjaardag gehad!

[Beantwoorden]


Door Helen op 12 februari 2013 16:07

Dat is nog eens leuk foto’s kijken! ^^)

[Beantwoorden]


Door Lisa op 12 februari 2013 16:07

Super leuke foto’s! Zo te zien had je een super leuke verjaardag ^^)
xxx

[Beantwoorden]


Door Laura op 12 februari 2013 16:09

Hahaha, ‘De nieuwe L’Oréal CC Cream geeft je een prachtige oranje teint’. Leuke foto’s weer! :D

[Beantwoorden]


Door Michelle op 12 februari 2013 16:10

Leuke foto’s en een niet te vergeten winter lijkt me!?
Life looks good haha.

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 februari 2013 om 20:46:

Absoluut! ^^)

[Beantwoorden]


Door Llucinxo op 12 februari 2013 16:11

Oftewel: een enorm gezellige boel. Mooie foto’s en ben benieuwd naar alle bijbehorende filmpjes en blogs. :cool:

[Beantwoorden]


Door Sanja op 12 februari 2013 16:11

Je geshopte kleertjes zijn echt mooi & staan je goed! Ik vind jou echt super mooie foto’s maken, zelfs met je iphone! *inspirerend*

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 februari 2013 om 20:47:

Dankjewel Sanja ^^)

[Beantwoorden]


Door Linda op 12 februari 2013 16:19

Wat een leuke foto’s! Ben heel benieuwd naar je cadeautjes (:

[Beantwoorden]


Door Vera op 12 februari 2013 16:20

Wat leuk om te zien weer! Vooral de verjaardagfoto’s. Het ziet er super gezellig uit allemaal en wat had je een mooie outfit aan :)

[Beantwoorden]


Door Elizabeth op 12 februari 2013 16:20

Wat een superleuke en gezellige foto’s! En je broertje is echt leuk ;)

[Beantwoorden]


Door Jikke op 12 februari 2013 16:21

Ik ben jaloers:)
Ik hoop dat je een leuke verjaardag hebt gehad!
Liefs,

[Beantwoorden]


Door Yara op 12 februari 2013 16:21

Leeeuk om te zien! :)

[Beantwoorden]


Door Fashion meets Beauty op 12 februari 2013 16:21

Erg mooi wortel effect geeft de nieuwe CC cream van L’oreal hehe :boo:

[Beantwoorden]


Door Nine op 12 februari 2013 16:25

Vera, alsnog gefeliciteerd met je verjaardag! Volgens mij had je wel een hele leuke dag :D. Ook weer een leuk foto-overzicht :D

[Beantwoorden]


Door Nadine op 12 februari 2013 16:25

Hé Vera crimineeltje jij hebt zo te zien echt chefkoks in de familie zitten! ^^)

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 februari 2013 om 20:47:

Haha! Broertje is toevallig wel kok in opleiding.

[Beantwoorden]


Door Miranda op 12 februari 2013 16:25

Wat leuk om te zien en zo te zien is je verjaardag wel geslaagd , leuk :D

[Beantwoorden]


Door Laura Louise - Fablouise op 12 februari 2013 16:27

Wat een onwijs leuke foto’s & heerlijke hapjes! Het ziet er altijd als een super verjaardag!

[Beantwoorden]


Door Daphne op 12 februari 2013 16:29

Ziet er gezellig uit Vera! Alsnog van harte gefeliciteerd! :)

[Beantwoorden]


Door Joyce op 12 februari 2013 16:29

allemaal bekende gezichten op je b-day, gezellig zeg! leuke foto’s:)

[Beantwoorden]


Door Danielle op 12 februari 2013 16:30

Leuke foto’s! Dat jurkje staat je super. Jammer genoeg geen Mango hier in de buurt. Die hartjes in je bad zijn echt heel cute. Die Stylecase lijkt me wel fijn, maar heb er nog niet veel bloggers over gehoord. Die shirt bij de Men at Work zijn echt gaaf, eigenlijk moet je ze allemaal hebben :p Het lijkt erop dat je een hele leuke verjaardag hebt gehad.

[Beantwoorden]


Door L op 12 februari 2013 16:30

Jij hebt sowieso een mooi figuur, maar in dat jurkje helemaal. Ik ben wel wat slanker, maar ik heb echt niet zo’n mooi figuur als jij! Mag je best trots op wezen :D

[Beantwoorden]


Door Heleen op 12 februari 2013 16:30

Heel erg leuk, ik ben benieuwd naar je birthday haul!

[Beantwoorden]


Door Tedje op 12 februari 2013 16:31

Superleuke verjaardag heb je gehad zo te zien! Leuk dat we een kijkje in jouw leven mogen nemen ^^)

[Beantwoorden]


Door Hester op 12 februari 2013 16:32

Volgens mij heb je een superfijne verjaardag gehad, al dat eten ziet er onwijs lekker uit en het kan niet anders dan dat het supergezellig was met al die meiden! Voor de rest ook weer leuke foto’s, met die roze bruisbal in bad gaan lijkt me wel eens leuk, haha! ^^)

[Beantwoorden]


Door Martina op 12 februari 2013 16:32

Prachtig jurkje! En wat een leuke verjaardagsfotos !!
Trouwe s; wat een vette shirts van men at work

[Beantwoorden]


Door Myrthe op 12 februari 2013 16:32

Wat een leuke foto’s, ik word er zelf ook helemaal vrolijk van! Fijn dat je zo’n leuke verjaardag hebt gehad, en wat ziet dat eten er heerlijk uit!

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 februari 2013 om 20:48:

Goed om te horen ^^)

[Beantwoorden]


Door Carina op 12 februari 2013 16:34

Ik heb niet alle comments gelezen hierboven dus weet ook niet of het al gevraagd is, maar komt er een filmpje over de inhoud van de RTL Stylecase box?! Ben wel erg benieuwd namelijk :ja:

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 februari 2013 om 20:48:

Nee, vond de inhoud niet heel interessant. Veel van wat ik al heb gezien helaas.

[Beantwoorden]


Door Davina-Lara op 12 februari 2013 16:35

Super toffe foto’s weer.
Ik heb ook een achtergrond van een door jou gemaakte productfoto, moet ik toegeven :-P
Ik zag dat alles wat je dronk, zonder alcohol was, drink je dat nooit misschien?
Liefs, x

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 februari 2013 om 20:49:

Tof ^^) en klopt, ik drink geen alcohol.

[Beantwoorden]

Juubiee antwoordt op 13 februari 2013 om 10:46:

Waarom niet?
X

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 13 februari 2013 om 10:53:

Zie reactie 35!


Door Maartje op 12 februari 2013 16:38

Wat een mooie foto’s & heerlijk eten!

[Beantwoorden]


Door Meike op 12 februari 2013 16:38

Die CC Cream, wow. Sarcasme all the way. Hahaha :)

[Beantwoorden]


Door Silvy op 12 februari 2013 16:39

Leuke foto’s weer! Die cup a soup met pizza smaak is écht heel lekker! :) En wat een mooie verjaardagstaart! (love)

[Beantwoorden]


Door Beautyjuf op 12 februari 2013 16:40

Wat een onwijs leuke foto’s!

[Beantwoorden]


Door kris op 12 februari 2013 16:45

Hee vera,

leuke fotos!
en dit vraag ik me al heel lang af, waarom drink jij geen alcohol?

xx

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 februari 2013 om 20:50:

Ik vind het niet prettig wat het met me doet, kan doen. Ik ben er al een aantal keer ziek van geworden. Ook word ik de volgende dag altijd zo uitgedroogd wakker als ik de vorige avond (ookal is het maar één glaasje) gedronken heb. Ik drink dus gewoon niet meer, en ik mis het ook niet!

[Beantwoorden]


Door Kimberly op 12 februari 2013 16:47

Wat een leuke foto’s weer Vera! :D Je verjaardagstaart is echt zo mooi <3 En het eten dat je ouders en Thijs hebben gemaakt ziet er heerlijk uit! Fijn dat je zo ervan genoten hebt :)

[Beantwoorden]


Door Amanda op 12 februari 2013 16:47

Die hartjes in die Lush bruisbal zien er zo leuk uit. Dat is inderdaad echt een pluspunt van Lush!

[Beantwoorden]


Door Moniek op 12 februari 2013 16:48

Leuke foto’s!

[Beantwoorden]


Door Lisa op 12 februari 2013 16:50

Wat zie je er mooi uit in dat zwarte jurkje, staat je echt heel goed, wauw! Die CC cream van L’Oréal ziet er echt belachelijk oranje uit, dat moeten de ontwikkelaars toch ook gezien hebben?!

[Beantwoorden]


Door Just Love Life op 12 februari 2013 16:50

leuk om te zien! krijg trek van die foto’s met eten er op :-|

[Beantwoorden]


Door Melissa op 12 februari 2013 16:52

Mooie foto’s!

[Beantwoorden]


Door Angelique op 12 februari 2013 16:53

Wat een leuk kleurtje water! Ik hou van roze

[Beantwoorden]


Door Sofie op 12 februari 2013 16:56

Wat een leuke foto’s! Mooie verjaardagstaart (love)

[Beantwoorden]


Door Chantal op 12 februari 2013 16:57

Wat een ontzettend leuke foto’s en wat ziet dat jurkje van Mango er geweldig uit, zeg! Must.Have! (love)

[Beantwoorden]


Door Semir op 12 februari 2013 16:58

Het leven is je gunstig. Hard werken loont en dat zie je hieraan af. Je hebt volgens mij een prachtige verjaardag gehad.
Wel raar dat de krant je hoofd blurred. Ergens te begrijpen en ook wel netjes, maar het was bij jou niet nodig geweest. Iedereen heeft er recht op om je leuke koppie te zien :)

Ciao!

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 februari 2013 om 20:51:

Ik heb het zelf op internet gezet, dus iedereen mag het zien! Leuk dat je reageert Sem :-)

[Beantwoorden]


Door Louise op 12 februari 2013 17:01

Leeeuk! Zou ik misschien mogen vragen waarom je geen alcohol drinkt?
Ik was ook naar Verliefd op Ibiza, het vervelende was alleen dat we 1.5 uur naar huis moesten lopen, omdat de band van m’n vriendin lek was, maar ik heb wel enorm gelachen onderweg!

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 februari 2013 om 20:51:

Natuurlijk! Zie reactie 35.

[Beantwoorden]

Louise antwoordt op 12 februari 2013 om 21:46:

Goed dat je dat besluit heb genomen en fijn dat je het dan ook niet mist!

[Beantwoorden]


Door Melle op 12 februari 2013 17:02

Dit einde van de middag had ook niet beter kunnen beginnen. Wat een geweldig leuk artikel en zo veel leuke foto’s! Echt super leuk. Je outfits staan je ook allemaal erg mooi. ^^)

[Beantwoorden]


Door femketje op 12 februari 2013 17:06

Leuke foto’s!

[Beantwoorden]


Door Lotte op 12 februari 2013 17:10

Wat leuk om te lezen (en zien) dat je het zo naar je zin hebt gehad tijdens je verjaardag(sfeest)! Is toch altijd leuk hè, om het te vieren. Ik zie zelf altijd heel erg tegen mijn verjaardag op, maar als dan eenmaal mijn vriendinnen en familie op bezoek zijn vind ik het toch wel heel gezellig. En wauw, wat hebben je ouders en Thijs lekkere dingen gemaakt!

[Beantwoorden]


Door Simone op 12 februari 2013 17:12

Wat een gave foto’s! Dat jurkje van Mango staat je heel goed. Je verjaardagsoutfit trouwens ook! Zo te zie heb je een enorm leuke verjaardag gehad :)

[Beantwoorden]


Door Nathalie op 12 februari 2013 17:15

Erg leuk om je foto’s te zien van de afgelopen tijd!

[Beantwoorden]


Door Justien op 12 februari 2013 17:21

Vera echt onwijs leuke foto’s, het ziet er echt heel gezellig en sfeervol uit! En inderdaad, je broertje is leuk om te zien ;-)

[Beantwoorden]


Door Ingeborg op 12 februari 2013 17:22

Super leuke foto’s!

[Beantwoorden]


Door Ester op 12 februari 2013 17:24

Hele leuke foto’s. Je verjaardag was erg gezellig zo te zien!

[Beantwoorden]


Door Whitley op 12 februari 2013 17:26

Wat een gezelligheid op je foto’s!

xx (love)

[Beantwoorden]


Door Stephanie op 12 februari 2013 17:31

Hele leuke foto’s, zo te zien heb je een hele leuke verjaardag gehad!

[Beantwoorden]


Door Laura op 12 februari 2013 17:33

Gezelligggg!

[Beantwoorden]


Door Laura op 12 februari 2013 17:34

Leuke foto’s weer!!

[Beantwoorden]


Door Linda op 12 februari 2013 17:35

Leuk, een CC Cream a la Snookie ;-) Dat zwarte jurkje staat je geweldig, maar je verjaardagsoutfit ook. Erg leuk dat je ouders en broertje zich zo hebben uitgesloofd, super lief van ze. Ik krijg helemaal een warm gevoel van die foto’s.

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 februari 2013 om 20:52:

Ja, heel lief! Ik denk dat ik nog wekenlang blijf herhalen hoe leuk het was en hoe blij ik ben dat ze me zo hebben geholpen er een mooi feest van te maken.

[Beantwoorden]


Door Imane op 12 februari 2013 17:37

Leuke foto’s! :)

PS. Check mijn blog!

[Beantwoorden]


Door Kaylani op 12 februari 2013 17:37

Wauw zeg, wat een hoop mooie en leuke foto’s! Het ziet ernaar uit dat je een geweldige verjaardag hebt gehad, gelukkig!

[Beantwoorden]


Door Lenneke op 12 februari 2013 17:37

Zo leuk om te zien dat je een heel leuke verjaardag hebt gehad! Doet me goed.

[Beantwoorden]


Door Esmay op 12 februari 2013 17:41

Wat een supergezellig foto met je vriendinnen! Erg gezellig, zo’n verjaardag. Sowieso ook met familie hoor haha. Lekkere foodies hoor! En Flint is echt cute.

[Beantwoorden]


Door Marthe! op 12 februari 2013 17:44

Wat een leuke verjaardag heb je gehad!
Ik heb nog geen tijd gehad om je te feliciteren, dus bij deze:
Een gelukkige verjaardag!

Bij het ‘Lush-badje’ spatte de geur (uiteraard figuurlijk) van m’n computerscherm, héérlijk!

Je vriendinnen-feestje (who cares hoe ik het noem?) zag er supergezellig uit, lekker eten, mmmm….

Leuke foto’s! Groetjes x

[Beantwoorden]


Door lisanneleeft op 12 februari 2013 17:47

Wouw, die hapjes zien er super lekker uit! Word vrolijk van die verjaardagfoto’s, ziet eruit alsof je een fijne verjaardag had :D

[Beantwoorden]


Door Anne Solveig op 12 februari 2013 17:48

Super leuke foto’s! Ik moest om sommige foto’s wel een beetje lachen, ze zijn echt leuk!

[Beantwoorden]


Door Rozemarijn op 12 februari 2013 17:48

Ziet er leuk uit allemaal..Geweldig!!!

[Beantwoorden]


Door Bianca op 12 februari 2013 17:58

leuke foto’s en lekker eten op je verjaardag!

[Beantwoorden]


Door emma op 12 februari 2013 17:59

Ik had je op instagram al gefeliciteerd, maar nu dan nogmaals: Nog van harte gefeliciteerd Vera!!! Op de foto’s zag het er uit als een topverjaardag! Lekkere hapjes, gezellig met vriendinnen en lekkere drankjes! Ik was een paar dagen na jou nog in de Bershka in Arnhem, maar ze hadden de tas niet meer :( en mmmmmm chocofondue (love)

[Beantwoorden]


Door Resy op 12 februari 2013 17:59

Ziet er weer leuk uit!

[Beantwoorden]


Door nina op 12 februari 2013 18:02

Ik hou van sneeuwfotos! Zo te zien heb je een hele leuke verjaardag gehad! En je zag er prachtig uit :) (altijd natuurlijk).
Wel bijzonder die cc cream,heb je ook geen zelfbruiner meer nodig.

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 februari 2013 om 20:53:

En ook geen wortels! ;-)

[Beantwoorden]


Door Miss Sentinelli op 12 februari 2013 18:08

Super leuke foto’s!

[Beantwoorden]


Door Lytje op 12 februari 2013 18:11

Leuke foto’s, ik hou van dit soort artikelen ^^)

[Beantwoorden]


Door Merel op 12 februari 2013 18:23

Waar komt dat rokje van je outfit foto vandaan? Lijkt mij de perfecte lengte en stof!

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 februari 2013 om 20:53:

Men At Work, merk is Stylist Choice of iets in die trant. Heel fijn rokje!

[Beantwoorden]


Door Janine op 12 februari 2013 18:25

Dat zwarte jurkje staat je super goed! Leuke foto’s weer!
En omdat ik op kamp was met school kon ik je niet feliciteren, dus nu als nog: gefeliciteerd vera! <3

[Beantwoorden]


Door Panajotta op 12 februari 2013 18:32

Super leuk om te zien! Zo te zien heb je een geweldige verjaardag gehad. Ben benieuwd naar de video met wat je hebt gekregen!!
Xxxx Panajotta

[Beantwoorden]


Door Nicolien op 12 februari 2013 18:36

Vera wat ben je toch een prachtige meid!

[Beantwoorden]


Door Roos op 12 februari 2013 18:39

Leuk om te zien weer :) Zo te zien heb je een hele leuke verjaardag gehad! Ik ben benieuwd naar het filmpje met je cadeautjes.

[Beantwoorden]


Door Axelle op 12 februari 2013 18:39

superleuke foto’s ! & wauw je hebt echt een hele mooie verjaardagstaart haha ! & je feestje zag er ook heel gezellig uit :)

[Beantwoorden]


Door Jonne op 12 februari 2013 18:45

Die soep heb ik een keer gekocht en super lekker naar pizaa smaakt ie! Zeker een aanrader! (Lijkt wel of ik net over een make-up peoduct heb hahah) :lol:

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 februari 2013 om 20:54:

Haha ^^)

[Beantwoorden]


Door DQ op 12 februari 2013 18:46

Die taart! Jam! En lief dat je uit bed werd gehaald voor champagne haha. Ben je afgevallen trouwens? Je lijkt op meerdere foto’s echt slanker :)

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 februari 2013 om 20:55:

Niet dat ik weet! Ik weeg mezelf nooit, maar ik denk eigenlijk dat ik wel iets ben aangekomen juist haha. Ah, ik voel me goed en dat is belangrijk.

[Beantwoorden]


Door Simone op 12 februari 2013 18:48

Tof om te zien Vera! En die eerste jurk staat je echt prachtig! (love)

[Beantwoorden]


Door zwaan op 12 februari 2013 18:50

Wow, ziet er echt super leuk en gezellig uit :D

[Beantwoorden]


Door kirsten op 12 februari 2013 18:53

Super leuk om te zien (:!

[Beantwoorden]


Door Myyy op 12 februari 2013 18:58

Wat een knap broertje heb je zeg, wauw ! :love:
Hoe oud is ie ? Hihihi

Leuk jurkje trouwens !

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 februari 2013 om 20:55:

Thijs is 17!

[Beantwoorden]


Door Daniëlle op 12 februari 2013 19:02

Leuk allemaal!
En die shirts van Men at Work, awesome!

Fijn dat je een toffe verjaardag hebt gehad :)

[Beantwoorden]


Door Nannick op 12 februari 2013 19:03

Waauw wat een mooie achtergrond op je computer (love) Leuke foto’s!

[Beantwoorden]


Door thas op 12 februari 2013 19:04

Leuke foto’s!
Ik zie alleen niet wat er mis is met die wimpers van Bourjois? Iemand? :p

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 februari 2013 om 20:55:

Haha, nou die laatste wimpers ‘vliegen’. Ze zitten niet vast aan het oog. Bourjois heeft lekker zitten Photoshoppen.

[Beantwoorden]


Door Kelly Caresse op 12 februari 2013 19:07

Wat een leuke fotos zijn dit weer zeg, leuk dat je het onderverdeeld in winterfoto’s!
Wat heb je een prachtig figuur Vera! Dat zwarte jurkje staat je echt leuk!
mmm snoephartjes zijn idd heel lekker he haha

[Beantwoorden]


Door kaat op 12 februari 2013 19:16

HAHA, geweldig dat je in de krant stond .. welke krant was het? ik ben een belg misschien heb ik ze hier liggen .. :D

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 februari 2013 om 20:55:

De Morgen :-)

[Beantwoorden]


Door Eline op 12 februari 2013 19:16

Leuk!! Komt er nog een filmpje of review over de RTL Stylecase? X

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 februari 2013 om 20:56:

Nee, vond het geen filmpje waard.

[Beantwoorden]


Door Ilse op 12 februari 2013 19:17

Je verjaardagstaart is echt heel mooi! Leuke foto’s weer.

[Beantwoorden]


Door Charile op 12 februari 2013 19:23

Leuke foto’s!

[Beantwoorden]


Door Ashleey op 12 februari 2013 19:24

Wat onwijs tof! Wat een leuke verjaardagsfoto’s!

[Beantwoorden]


Door Nadine op 12 februari 2013 19:28

Heee Vera!
Leuke foto’s weer en fijn dat je een
Gezellig verjaardag hebt gehad!
Oja, leuk broertje heb je(:
Liefs!

[Beantwoorden]


Door Myrthe op 12 februari 2013 19:28

Wat een súperleuke foto’s, dat jurkje van Mango staat je echt heel mooi en wauw wat een gave taart, dat hartje! Alles ziet er zo leuk en gezellig uit (:

[Beantwoorden]


Door Marie op 12 februari 2013 19:47

Superleuke foto’s ! als nog gelukkige verjaardag! :)

[Beantwoorden]


Door Juubiee op 12 februari 2013 19:49

Zijn jij en teske de schepper vriendinnen? Haar blog is net zo leuk als de jouwe :) <3

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 februari 2013 om 20:56:

Ja ^^)

[Beantwoorden]


Door Dilys op 12 februari 2013 19:49

SuperSuperleuk!

[Beantwoorden]


Door laura op 12 februari 2013 19:53

nof fegeliciteerd met je verjaardag
ik ben een tijd geleden op de foto geweest met jou ik was het kleine meisje met mijn zus ik was een beetje niet lekker maar ik jou zag flipte ik bijna in de winkel ik wou door de hele winkel schreeuwen ik ben negen bijna 10 jong

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 februari 2013 om 20:56:

Ik weet het nog! Leuk dat je reageert Laura :-)

[Beantwoorden]


Door Fien op 12 februari 2013 19:54

Wat een fijne verjaardag! het is je gegund! :)

[Beantwoorden]


Door Anne op 12 februari 2013 19:55

Supermooie foto’s weer! En een toffe verjaardagsoutfit.
En wat een knap broertje heb je hihi.

[Beantwoorden]


Door Kelly op 12 februari 2013 20:07

Wat een hoop leuke foto’s, dat zwarte jurkje staat je prachtig!

[Beantwoorden]


Door Marit op 12 februari 2013 20:13

Erg leuke foto’s! Ben benieuwd naar wat je allemaal hebt gekregen :D

[Beantwoorden]


Door Britt op 12 februari 2013 20:17

Wat een superleuke foto’s! :D

[Beantwoorden]


Door Dita op 12 februari 2013 20:17

Leuke foto’s!

[Beantwoorden]


Door MySuperSweetLife op 12 februari 2013 20:20

Hele leuke foto`s meid! Dat jurkje staat je echt super! Dat shirt met Johny dep moet ik echt hebben! Verliefd op Ibiza is echt zo`n leuke film!
Liefs

[Beantwoorden]


Door Rosalie op 12 februari 2013 20:24

Aah die shirtjes, van Eleven Paris!
Ik kon ze nergens in de winkel vinden in damesmodel, dus ik heb nu een mannenmodel, haha. :P
Heb er wel superveel plezier van, dus nu ik weet dat ze ze ook voor vrouwen hebben bij de MaW ga ik er sowieso nog eentje halen!

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 12 februari 2013 om 20:57:

Ik heb ook een aantal mannen shirts van Run DMC en Drake, kan prima ^^) Weet trouwens niet zeker of dit vrouwen shirts zijn.

[Beantwoorden]


Door Jana op 12 februari 2013 20:31

Zo leuke foto’s en mmm.. die taart :D x

[Beantwoorden]


Door The Sketched Chef op 12 februari 2013 20:36

Prachige foto’s !
Ik vind dit soort artikelen altijd erg leuk om te zien

[Beantwoorden]


Door Iva op 12 februari 2013 20:49

Die. Chocoladefontein. *10 min later* Wat wilde ik ook alweer typen? Ik was even chocolade halen..

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 13 februari 2013 om 09:35:

Haha ^^)

[Beantwoorden]


Door My op 12 februari 2013 20:50

Ik heb weer met veel plezier naar je foto’s gekeken. Wat een mooie verjaardagstaart, zoiets is ook wat voor mij :).

En je feestje zag er gezellig uit met de dames. x

[Beantwoorden]


Door Leoni op 12 februari 2013 20:53

Nog gefeliciteerd :wave: :D

XX
leeluux.blogspot.com

[Beantwoorden]


Door Nagini op 12 februari 2013 21:00

Dat ziet er allemaal heel gezellig uit! Die zwarte jurk van de Mango staat je zo mooi. Ik wil ‘m ook, terwijl ik nooit jurkjes draag haha.

[Beantwoorden]


Door Chantal op 12 februari 2013 21:02

Leuke foto’s en de laatste foto’s zien er echt gezellig ik n

[Beantwoorden]


Door Anna op 12 februari 2013 21:09

Leuke kleren had je aan op je verjaardag! En om ‘De nieuwe L’Oréal CC Cream geeft je een prachtige oranje teint’ moest ik best lachen. Wat weer heerlijk sarcastisch, hahaha! :-P

[Beantwoorden]


Door Lisanne op 12 februari 2013 21:13

Die Cup-A-Soup is zooo vies ;( ik dacht wauw lekker maar die nasmaak :eww: Maar weer leuke foto’s Vera! (love)

[Beantwoorden]


Door Melanie op 12 februari 2013 21:16

Wat een leuke foto’s!!! En wat raar dat je in een Belgische krant staat!? Stond er wel een bron bij?

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 13 februari 2013 om 09:36:

Ja, mijn naam werd genoemd :ja:

[Beantwoorden]

Melanie antwoordt op 13 februari 2013 om 09:54:

Oh, dat is wel netjes!

[Beantwoorden]


Door Esmee op 12 februari 2013 21:21

wauw dat zwarte jurkje op het begin staat je super !
je hebt een prachtig figuur (love)
leuk artikel ook ! x

[Beantwoorden]


Door ss op 12 februari 2013 21:25

gefeliciteerd met je 21ste verjaardag!
en dat je nog veeeeeeeeeeeeeele jaren door blijft bloggen! (love)

[Beantwoorden]


Door Lifesplash op 12 februari 2013 21:47

Nog gefeliciteerd! Die hartjesslingers zijn echt heel erg cute, die mocktail ziet er trouwens wel mooi uit hoor, haha. Superhuge! Tof. En wat is Flint toch een poeperd. En ligt er nu nog sneeuw bij jullie? :o

[Beantwoorden]


Door roos op 12 februari 2013 22:10

Gefeliciteerd nog, zo te zien heb je een leuke dag gehad! Het roze geurtje van Super Dry is trouwens echt heerlijk

[Beantwoorden]


Door Mademoiselle Sophistiqué op 12 februari 2013 22:24

Nogmaals proficiat met je verjaardag! Hele mooie outfit had je aan.

[Beantwoorden]


Door Suzanne op 12 februari 2013 22:28

Wat een mooie foto’s en volgens mij was je verjaardag geslaagd!

[Beantwoorden]


Door Isabella op 12 februari 2013 22:42

Wat een leuke foto’s! Ziet er uit alsof je verjaardag heel gezellig was (: En zo hoort het ook!

[Beantwoorden]


Door Iscreambeauty op 12 februari 2013 22:47

Mooie foto’s maak je en wat een prachtige taart!

[Beantwoorden]


Door Alette op 12 februari 2013 23:05

Super leuke foto’s. En dat jurkje staat je zo super mooi! Fijn dat je een leuke verjaardag hebt gehad!!

[Beantwoorden]


Door Kelly op 12 februari 2013 23:07

Klinkt gek, maar ik word er blij van dat je het zo naar je zin hebt gehad op (en na) je verjaardag! Vind ik heel leuk voor je! En ik wilde je even bedanken voor hoeveel tijd je in je blog en dus het vermaken van je lezeressen steekt. Ik zat me eens te bedenken hoeveel dat wel niet is (ik maak zelf ook blogposts en natuurlijk op een amateuristischere manier dan dat jij dat doet en daar ben ik soms lang mee bezig), en ik ben tot de conclusie gekomen dat dat behoorlijk veel is! Dus dankjewel :). Happy 21!

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 13 februari 2013 om 09:36:

Dankjewel voor je lieve reactie Kelly!

[Beantwoorden]


Door Jessie op 13 februari 2013 04:03

Je verjaardag zag er geweldig uit – toch fijn he om zo’n zaken te vieren met familie en vrienden. De kleine dingen in het leven maken het net zo mooi ^^)

[Beantwoorden]


Door Ester op 13 februari 2013 07:02

Het zwarte jurkje staat je echt prachtig! :)
Ben heel benieuwd wat je voor je verjaardag hebt gekregen. :)

[Beantwoorden]


Door jasmijn op 13 februari 2013 08:24

leuke foto’s! Je verjaardag zag er echt super leuk uit en dat zwartje jurkje stond je echt prachtig (love)

[Beantwoorden]


Door Cella op 13 februari 2013 08:32

Leuke fotos, ziet er uit alsof je echt een leuke tijfd hebt gehad! gezellige boel, wat een leuke slingers trouwens, passen precies bij je lush bath bomb:)

[Beantwoorden]


Door Josephine op 13 februari 2013 10:44

Haha, die shirts, helemaal Vera! Ik heb op je gestemd voor beste beautyblogger. Wel stom dat je eerst bij de andere categorieën per se moest stemmen, van sommige dingen had ik geen flauw idee op welke ik moest stemmen omdat ik de producten niet kende. Mocktails klinken perfect voor mij! Jouw verjaardag zag er tof uit :D

[Beantwoorden]


Door Roos op 13 februari 2013 11:35

Ik krijg een heel erg warm gevoel van deze post. Je lijkt dolgelukkig en dat verdien je! Ik heb trouwens ook op je gestemd en hoop van harte dat jij het wordt! Ook dat verdien je. Liefs!

[Beantwoorden]


Door natasja op 13 februari 2013 11:40

oehhh die shirts bij men at work zijn dat de ”echte” van Eleven Paris? xx

[Beantwoorden]

Vera Camilla antwoordt op 13 februari 2013 om 12:06:

yes :)

[Beantwoorden]


Door inge op 13 februari 2013 12:12

He wat gaaf, ik was ook naar Vitesse – Ajax geweest! was een leuke wedstrijd he? ik ben enorm vitesse fan haha :)

(love)

[Beantwoorden]


Door Fran op 13 februari 2013 12:16

Je verjardag zag er écht heel gezellig uit!

[Beantwoorden]


Door Jolanda op 13 februari 2013 12:39

Heb je de cup a soup geproefd? Ben wel benieuwd of ie lekker is ^^)

[Beantwoorden]


Door Suzanne op 13 februari 2013 14:00

was super leuk popje <3!

[Beantwoorden]


Door Chayenne op 13 februari 2013 14:05

Hele leuke foto’s, moet een leuke verjaardag zijn geweest!

[Beantwoorden]


Door Femke op 13 februari 2013 14:56

Onwijs leuke foto’s zijn het weer! De oufit van je verjaardag vind ik zoooo mooi, ik hou daar echt van. En je verjaardag zag er super gezellig uit met al je vriendinnen. Mooi zo! Ook de laatste foto, lekker Flint uitlaten op de ochtend na je feest :)

[Beantwoorden]


Door ais op 13 februari 2013 15:12

jeetje wat heb je een leuke verjaardag gehad zeg vera! Superlief ook van je ouders en broertje dat ze zoveel lekkers gemaakt hadden! Ik heb op je gestemd bij de holland beauty awards :wave: !!

[Beantwoorden]


Door Felicia op 13 februari 2013 15:43

Wat een leuke dag (love)

[Beantwoorden]


Door Ayla op 13 februari 2013 17:03

Je zag er echt absoluut prachtig uit op je verjaardag!! Waar heb je die rok vandaan? Die wil ik oook :love:

[Beantwoorden]

Ayla antwoordt op 13 februari 2013 om 17:04:

Oh ik zie dat een ander dezelfde vraag heeft gesteld dus Men at work =P

[Beantwoorden]


Door Renate op 13 februari 2013 17:46

Leuke foto’s en je verjaardags outfit is heel erg mooi!

[Beantwoorden]


Door Suikerspinsels op 13 februari 2013 19:36

Leuk om alle foto’s weer te zien! Dat zwarte jurkje staat je echt heel goed :D

[Beantwoorden]


Door Tamara op 13 februari 2013 20:06

Wat mega ontzettend lief dat je mams je uit bed kwam halen om champagne te drinken. Zoiets liefs heb ik nog nooit meegemaakt, echt heel tof. En die hartjes slingers. Ik heb ineens een overweldigend gevoel van liefde en happiness! Hihi :)

[Beantwoorden]


Door Nanda Love op 13 februari 2013 20:54

Geweldige foto’s! Leuk!

[Beantwoorden]


Door areyoulookingclosely op 14 februari 2013 08:43

Dat ziet er uit als een hele gezellige verjaardag en wat een leuke kadootjes :)! X

[Beantwoorden]


Door Ilse op 14 februari 2013 09:18

Je verjaardag met vriendinnen zag er echt gezellig uit! En wat een mooie taart!

[Beantwoorden]


Door Britt op 14 februari 2013 11:18

Je verjaardagsoutfit staat je echt prachtig! Een beetje sjiek, vrouwelijk en ook jong. Mooie kleuren ook! En wat zien die verjaardagshapjes er onwijs lekker uit! :ja:

[Beantwoorden]


Door Moosz op 14 februari 2013 12:32

Geweldige foto’s weer! :D

[Beantwoorden]


Door Jasmijn op 14 februari 2013 14:55

Wat een leuke foto’s! Echt heel leuk om te zien. Nog gefeliciteerd! <3

[Beantwoorden]


Door Shannon op 14 februari 2013 15:05

Hiiii, heel leuke foto’s ;D ik heb een vraagje van waar komt je bordeaux kokerrokje vandaan heel mooi! :D

[Beantwoorden]


Door Veroniquex op 14 februari 2013 16:21

Heerlijke foto’s! Ik wil al heel lang een van je productfoto’s als achtergrond gebruiken, maar dan word bij mij altijd de kwaliteit slecht :-( Waar kan ik je prachtige foto’s in goede kwaliteit krijgen? <3

[Beantwoorden]


Door Willemijn op 14 februari 2013 19:39

Super leuk fotoverslag! Leuk om te bekijken en te lezen !

[Beantwoorden]


Door Jessica op 14 februari 2013 20:01

Leuke foto’s!! Je hebt duidelijk een te gekke verjaardag gehad, super leuk!

[Beantwoorden]


Door Rosalee op 16 februari 2013 16:27

Leuk verslag, enne nog gefeliciteerd :)

[Beantwoorden]


Door Sylvana op 17 februari 2013 19:56

Door Ella op 19 februari 2013 12:15

Leuke foto’s! Ik wil jouw kamer :( Zo leuk met een schuin dakje en die kruken vloer, zo gezellig :) Wat ben je trouwen slank in dat zwart kleedje!! Heele rg mooi!

[Beantwoorden]


Door Ella op 19 februari 2013 12:15

kurken vloer*

[Beantwoorden]


Door Wendy (B) op 27 februari 2013 16:08

Voetbal is zo leuk :)
Ikzelf ben ook een grote voetbalfan :) !

[Beantwoorden]


Door robin op 10 maart 2013 18:56

superleuk artikel!
alleen, volgens mij is ‘proeven naar’ geen goed nederlands..
x

[Beantwoorden]


Door Kim op 28 april 2013 19:48

V E R A J E B E N T M I J N V O O R B E E L D ! (love)

[Beantwoorden]