Twee weken geleden deelde ik mijn sinterklaas en kerst kado tips in een video *klik*, maar eigenlijk ben ik ook wel benieuwd naar jouw kado suggesties! Voor je vader koop je een paar sokken, voor je moeder de Knuffelrock kerst CD en je broer krijgt t-shirt met een halfnaakte vrouw erop… Of heb je misschien leukere ideeën? We moeten elkaar toch een beetje steunen in deze moeilijk tijden.
Want ja, kado’s kopen voor een ander vind ik altijd heel erg leuk, maar soms ontzettend moeilijk. Hoewel ik me ook heel goed realiseer dat een kado voor mij kopen net zo’n ramp is, aangezien ik echt vrijwel alles al heb. Maar daar komt bij dat daardoor mijn moeder, broertje + vader ook al veel hebben. Wat moet ik dan voor hen kopen?
Vooral voor mannen een leuk kado vinden blijft lastig. Parfum, sokken, een (grappige) boxer, muismat met jouw foto erop, agendavulling, een ‘mooie’ pen… En dan ben je wel zo’n beetje klaar. Eva’s idee om een kado te bewerken/personaliseren vind ik wel heel erg leuk. Laten zien dat je er aandacht aan hebt besteed is altijd goed.
Voor de mensen die met de suggestie ‘liefde’ kwamen: stel je voor dat jij een mooi, te gek kado voor iemand gekocht hebt en dat die ander jou dan ‘liefde’ terug geeft. Hallo! Als je liefde speciaal met kerst als kado moet krijgen, zit er volgens mij iets mis. Liefde moet je het hele jaar door geven. ♥
Wat zijn jouw kerst kado tips?
Ja, dat is ook leuk! Zo’n set met allemaal spulletjes :ja:
[Beantwoorden]