Sluit je ogen en laat de kleuren oogschaduw op je oogleden spreken. Of nou ja, spreken… Laat ze maar knallen in High Defenition. Que? NYC komt deze maand met HD oogschaduws, die prachtig gepigmenteerd zijn, een fluweelzachte structuur hebben en ook tot na het cocktailuurtje blijven zitten. Ik heb twee paletjes getest!
Bij het Kruidvat pers event waar ik afgelopen week was, kwam ik de doosjes tegen. De kleuren trokken me aan, net als het schattige kussentjes patroon, waardoor de oogschaduws erom vragen geaaid te worden. Er is keuze uit 6 verschillende paletjes, waarvan 797 Gothic Harlem en 821 NY Tribute meegingen in mijn goodiebag.
NYC HD Color Quattro Eyeshadow € 3,99
Wat HD in deze context precies inhoudt? Niet veel bijzonders. NYC heeft het over meer intensiteit in de oogschaduws, die niet vervagen en zacht aanvoelen. Kort gezegd: verwacht goede kwaliteit. Ik vind de verpakking in ieder geval al prima. Niet teveel poespas, de kleuren zijn duidelijk te zien en de doosjes zijn makkelijk stapelbaar.
Gothic Harlem is een mooi basic smokey eye oogschaduw paletje. De oogschaduws zijn zacht, hebben een mooie shimmer en zijn goed gepigmenteerd. De chunky glitter in de zwarte oogschaduw had van mij trouwens weg gemogen. Helemaal mat had ik de kleur mooier gevonden. En er is wel wat fall-out, maar daar is denk ik prima mee om te gaan.
Paarse oogschaduw vind ik altijd erg mooi. Vooral bij blondines met een lichte oogkleur, kan een paarse tint de ogen echt laten spreken. De paarse kleuren in dit paletje vind ik goed gekozen. Check die mooie glans in de tweede tint! Prachtig. De highlighter had van mij wel iets minder wit gemogen, maar buiten dat denk ik dat dit een heel mooi oogschaduwpaletje is.
Ooglook gemaakt met NY Tribute, Too Faced Shadow Insurance,
MAC Penultimate Eyeliner Rapidblack en Miss Sporty Pump Up Booster Mascara.
NYC komt de laatste maanden met veel mooie assortiments toevoegingen. Waar ik in eerste instantie niet zo geïnteresseerd in het merk was, sta ik nu elke keer weer te springen wanneer ik nieuwe producten in mijn handen heb. De Applelicious Glossy Lip Balms bijvoorbeeld (ja, die zitten in het vaste assortiment!) vind ik erg leuk. Maar ook met deze nieuwe oogschaduwdoosjes ben ik absoluut blij.
Normaal vind ik de oogschaduwpaletjes van NYC er niet heel interessant uitzien. Geen spannende kleuren en de pigmentatie blaast me ook niet weg. Maar deze HD Color Quattro Eyeshadows vind ik echt mooi en fijn. Goede pigmentatie, zachte textuur, leuke kleurtjes.
NYC HD Color Quattro Eyeshadow € 3,99 te koop bij Kruidvat.
Deze maand :-)
[Beantwoorden]
ligt dat paarse palletje ook nu nog in de winkel? Ik begin pas net met oogschaduw en na dit superleuke blog wil ik graag zo’n handig palletje kopen.
[Beantwoorden]