Ik weet het, ik weet het. Ik had jullie beloofd het appeltosti recept met jullie te delen, maar het daar dan ook bij te laten. Vandaag staat er dan toch weer uit eigen wil een recept online. Een makkelijk, maar heerlijk en vrij gezond recept voor een bananenmilkshake.
Wat heb je nodig?
Een blender (of een mixer en een kom)
1 banaan
150 ML melk
100 ML yoghurt
Honing
Er zijn veel recepten voor bananenmilkshake’s op het internet te vinden, dit is mijn manier. Je kan natuurlijk ook met ijs en dergelijke aan de slag, maar dit is niet voor niets een easy recipe.
Voor een bananenmilkshake heb je natuurlijk banaan nodig. Één banaan is voldoende om drie glazen milkshake mee te maken. Zorg dat de banaan een beetje rijp is, liever iets te bruin dan te groen. Gooi je banaan in een blender, of in een kom en gebruik een mixer om de banaan straks mee fijn te malen.
Daarna gieten we 150 ML melk, 100 ML yoghurt (allebei het liefst halvol) en een klodder honing bij de banaan. Wees vrij om met de hoeveelheden te spelen en zo je milkshake naar eigen smaak te maken. De één wilt hem wat dikker, de ander vindt hem minder zoet lekkerder.
Tadá! Eet er nog wat lekker aardbeien of andere fruitstukken bij, of maak een complete lunch met crackers en kaas. Je zal veel milkshake over hebben, genoeg voor drie glazen. Deze kan je bewaren en op een ander tijdstip opdrinken. Je moet ze daarna wel even goed roeren, de ingrediënten gaan na een tijdje scheiden.
Heerlijk tijdens zomerse dagen, regenachtige dagen, of wanneer je nog veel bananen over hebt (dat is bij mij meestal het geval). Drink smakelijk!
Ik ook! (love)
[Beantwoorden]