Het was dinsdagochtend, 8:30 uur en het was waar ik die dag echt zin in had: een flinke portie glitter. Loop ik de ene dag in een chique jurk met hakken door het huis, of juist in jogginbroek en fuggs, wil ik een andere dag gewoon eens lekker wat glitter aan mijn make-uplook toevoegen.
Ik heb het natuurlijk niet over Shimmery oogschaduw. Nee, ik bedoel echt losse glitter! Shimmery oogschaduw naast losse glitter is als Jennifer Aniston naast Angelina Jolie. Ik wil natuurlijk geen effect creëren alsof er een doos confetti tegen me is aangegooid, maar wat glitter in de binnenste ooghoeken; daar vind ik niets mis mee.
Ik kan me voorstellen dat jij glitter misschien leuk voor een feestje vindt, maar over dag echt too much. Mij maakt dat me niets uit, ieder zo zijn ding! Ik word gewoon heel erg blij van glitter.
Ik ging gister ook even de stad in met mijn glitter eyes, maar ben geen enkele keer erop aangesproken of raar aangekeken. En dat terwijl wanneer ik rode lipstick draag, ik altijd wel opmerkingen krijg. Mama noemde me wel een elfje, maar dat is alleen maar een compliment.
Toch wil ik graag weten wat jullie van deze kwestie denken. Is glitter overdag too much?
Ik ben ook niet heel erg dol op losse poeders, maar losse glitters gebruik ik toch best wel vaak! En thanks ^^)
[Beantwoorden]