Eind maart kocht ik tijdens een bijzonder shoppingtripje met andere bloggers een heleboel MAC goodies. Tussen mijn geshopte spulletjes zat onder andere uit een oude Limited Edition collectie het zomerse oogschaduw palette Digi-Pops Green.
In dit palette zitten heerlijke vrolijke kleurtjes zoals een felle geel/groen en blauw, dit palette schreeuwt zomer! Hoewel deze Digi-Pops Green niet meer te koop is, zijn de oogschaduws die erin zitten nog wel los verkrijgbaar.
De oogschaduws zitten in een vierkant en glimmend palette die sluit met een onzichtbaar magneet. De bovenkant is doorzichtig en dus kan je al gelijk zien welke oogschaduws je te pakken hebt. Zoals ik net al zei is het palette niet meer te koop, maar zijn de losse oogschaduws nog wel verkrijgbaar bij MAC stores en counters.
In het palette zitten de populaire highlighter Shroom, Sunnyspot, Steamy en Club. Sunnyspot is een limegroene/gele kleur die toch wel het meeste opvalt in het palette. Ook Steamy is vrij bijzonder, een shimmery blauw/groene oogschaduw. Club is ook mooi, een donkerbruine kleur met een blauwe finish. Ik vind dit palette alleen al echte eye candy om in mijn stash te hebben liggen!
Dat dure oogschaduw altijd van goede kwaliteit is, daar ben ik het niet mee eens. Wat mij betreft had Sunnyspot wel wat gepigmenteerde mogen zijn, hoewel ik merk dat dit soort felle gele en groene oogschaduws dat vrijwel nooit zijn. En wanneer er wel veel pigment van zo’n oogschaduw afkomt, gaat dat meestal gepaard met veel extra losse poeder (zonde!) en een talkerige substantie. Dan lijkt de kwaliteit op het eerste gezicht misschien beter, maar wanneer je de minder goed gepigmenteerde oogschaduw uit eindelijk echt in een oogschaduwlook gebruikt, valt de pigmentatie vaak erg mee.
Sunnyspot heb ik als eye opener in de binnenste ooghoek aangebracht en zoals je ziet knalt de limegroene kleur er toch echt uit. Daarnaast zit over het bewegend ooglid Steamy, met in de arcadeboog Club en op het wenkbrauwbot voor de highlight Shroom.
Als je nog opzoek bent naar een felle limegroene oogschaduw raad ik Sunnyspot zeker aan. Ook Steamy vind ik een hele bijzondere oogschaduw, Club een mooie basic bruin met wat extra’s en Shroom een schitterende basic highlighter.
MAC oogschaduws kosten €15 per stuk.
Wat vind jij van de oogschaduws? Zou je zo iets kunnen dragen, of vind je de kleuren iets te gewaagd?
die gele oogschaduw lijkt op waterverf :yes:
[Beantwoorden]