Zoals de titel al zegt is het weer tijd voor mijn favorieten van de maand… juni!
Reacties
Je ziet er mooi uit! Alleen staat er dat het om de maand juli gaat, maar dat moet natuurlijk juni zijn. :)
Keep on the good working.
leuk filmpje :) miss kan je die China Glaze lakje over een ander donker lakje heen doen
Mooie producten en ik vind je filmpjes van de favorieten altijd heel leuk om te zien ;)
Leuk om te zien! Vitamin E Mist was hier uitverkocht, dus binnenkort nog maar eens kijken of ze ‘m dan wel hebben. Lees vrijwel overal positieve reacties erover dus wil ik ‘m proberen! :)
Ik vindt het Love etc. ook idd een geweldig geurtje,, ik vindt de bronzer niet echt een mooie kleur..
leuk filmpje weer :D! ik ga tog maar is kijken of ze hier ook een afrowinkel hebben hahah
Had hem zelf al gezien maar erg leuke producten. Ben zelf erg benieuwd naar de love etc.
Ik vind die oorbellen nog steeds erg leuk! In de zomer draag ik veel meer lipproducten omdat dat er op de een of andere manier niet afsmelt :). Die bronzer is inderdaad heel mooi! Hij is inderdaad heel erg glowly! $1 dollar is inderdaad erg goedkoop, maar de verzendkosten zijn zo hoog! Oh, iedereen heeft het over de face mist! Lijkt me echt een heel fijn product! Hmm, nagels met Essie lakje? Of een adnere, inderdaad wel een mooie rode kleur :D. Die blush is inderdaad erg mooi! Hihi, poppenwangetjes! Oh, ik heb echt niks met parfum, ze ruiken allemaal hetzelfde vind ik, die ik dan heb geroken. Oh wat gemeen van die verkoopster tssss. Ik vind er eigenlijk niks bijzonder aan aan het flesje, haha. Het flesje van Miss Cherie is supermooi! Oh, ik wil ook een tinted lip conditioner, lijkt me zo fijn! Grr, die van mij zijn nu droog en velletjes door de zon, zit nu de hele tijd te smeren met lippenbalsem -.-. Ben benieuwd naar de review. Aaaaah pretty Pink is echt supermooi! Door die chunky glitters is die juist erg mooi! De lakjes van China Glaze zijn zo fijn! Ah, jammer het is geen Essie maar Trind, haha. Bij ons zeiden ze dat het vrijdag 40 graden was in de schaduw maar dat geloof ik echt niet :O. Superleuk filmpje, ik vond het leuk om te zien!
‘k heb die Face Mist nu ook ^^ hij’s echt heerlijk verkoelend in die warmte, en m’n makeup ziet er er voor zover ik op heb (wat bronzer & highlighter, mascara en eyeliner) niet meer zo poederig uit :) alles heel natuurlijk. alleen kan ik maar niet echt wennen aan de geur van ’t goedje :’p maar dat ligt weer aan mij natuurlijk (a) weet iemand trouwens ook of de GOSH Bronzing Shimmer Powder al in de schappen ligt? staat op de website van GOSH onder Looks -> Spring ’10 -> Special Eye Shadow.
Leuk filmpje, maar had een vraagje;
weet je toevallig nog hoe duur die mac tinted lip conditioner was?
Ik heb ook een bronzer van elf waar ik dol op ben. al is het meer een highlighter. De vitamine e mist is elke keer uitverkocht. Vraag me af of ze weten dat door de bloggers er meer vraag naar is:D.
‘k heb die Face Mist nu ook ^^ hij’s echt heerlijk verkoelend in die warmte, en m’n makeup ziet er, voor zover ik op heb (wat bronzer, highlighter, mascara en eyeliner), niet meer zo poederig uit :) alleen kan ik maar niet echt wennen aan de geur van ’t goedje :’p maar dat ligt weer aan mij natuurlijk (a) weet iemand trouwens ook of de GOSH Bronzing Shimmer Powder al in de schappen ligt? staat op de website van GOSH onder Looks -> Spring ’10 -> Special Eye Shadow.
@Tina: volgens mij is dat een andere collectie, deze lag iig niet in NL in de winkels met uitzondering van een paar items.
@rachel: stop eens met spammen! ik heb de link uit je comment gehaald, als we geïnteresseerd zijn in je site klikken we wel op je naam. Niet meer spammen!
Wat heb je je ogen toch supermooi opgemaakt! Echt de perfecte kleurencombinatie voor je blauwe ogen. Het zijn toch die 3 kleuren van MAC?
Leuke spulletjes, maar eigenlijk wel ‘dom’ dat je er niks op zei, dat ze 40 euro rekende..
@Elisa: ik had het thuis pas door! :O anders had ik het natuurlijk gelijk gezegd.
@Irene: Sigma
@Danique: Yup, dat is de Sigma stippling kwast!
@E: nee, sigma.
was laatst ook een keer bijna opgelicht bij tbs! bij aankoop van iets kreeg ik een bodylotion voor 5eu. en ze was eerst vergeten mijn kortingskaart erbij aan te slaan voor de korting en de bodylotion had ze ook volledig erbij gedaan of iets. weet niet meer precies. toen had ik gepind en had ik zoiets van, he wacht eens, dit klopt niet. heel gedoe allemaal en uiteindelijk kreeg ik echt nog 6 of 8 euro terug. sowieso probeer ik altijd goed op te letten of de kassa-dozen altijd de korting en shit goed aanslaan. vaak gebeurt het dat ze handmatig korting eraf moeten halen en als je daar niks van zegt gebeurt het ook niet!
Heb de elf bronzer gelijk besteld, je was zó mooi opgemaakt namelijk. Hij leek echt heel mooi. :)
Supergaaf filmpje!
Die elf bronzer lijkt me erg mooi!
Ook helemaal niet duur ;)
Die vitamine E mist hebben veel meiden!
Volgens mij is ‘ie dan errug goed! :)
En omg!
Die MAC blush is gewoon zooooooooo verschrikklijk mooi!
Ik wil ook een MAC blush, maar dan wel een licht kleurtje!
Raad jij een minerale of een gewone aan?
Het luchtje lijkt me ook erg lekker!
Mooie verpakking ook ;)
Haha,die MAC tlc heeft echt iedereen gewoon!
Ikke ook!
‘ie is echt zo moooi!<3
x