De laatste keer dat ik een high end vs low-budget make-uplook (met dupes!) maakte, was in februari 2017. Hoogtijd dus voor een update. Een feestelijke update! Ik maak een look voor de feestdagen met de fijnste producten: high end en low-budget. Enjoy!
Reacties
Door hannelore op 6 december 2018 16:35
Heel leuke en interessante video! Ik ben erg benieuwd naar de bronzer van W7, hij zit ook in mijn adventskalender ;)
Door gerda op 8 december 2018 11:22
weer een leuke, interessante en nuttige video ! Heb tevens een vraagje: kan je ook een keer een review maken over producten van de HEMA? Ze hebben ZO veel en het ziet er uit om hebberig van te worden….
Door Michelle op 8 december 2018 20:08
Door caitlin op 28 juni 2019 10:04
Super leuke en handige video ! Ik heb misschien nog wel een handige tip, ik kijk zelf wel vaker via https://www.folderbode.nl/lidl/ en tegen verwachtingen in vind ik hier vaak goedkope make-up of verzorgings producten,leuke tip wellicht?