Ik heb er weken naar uitgekeken: het filmen van de kadotip video voor Kerst! Hij is er eindelijk en zit bomvol leuke giftsets, maar ook (beauty)boeken, adventskalenders en . Enjoy!
Het deel met de UGG pantoffels is gesponsord door Omoda.
Ik heb er weken naar uitgekeken: het filmen van de kadotip video voor Kerst! Hij is er eindelijk en zit bomvol leuke giftsets, maar ook (beauty)boeken, adventskalenders en . Enjoy!
Het deel met de UGG pantoffels is gesponsord door Omoda.
Wat een leuk filmpje, ik kom zo al helemaal in de kerststemming.
Die Benefit adventskalender vind ik echt te gek!
Ik snap alleen die UGG sloffen niet echt… Ik geloof meteen dat ze heerlijk zitten maar het is toch bekend hoe vreselijk die schaapjes worden mishandeld?
Die sloffen lijken me heerlijk, maar ik vind ze gewoon echt niet mooi haha. Leuke tips zaten er tussen. Zou je misschien volgend jaar deze video eerder willen plaatsen? En dan met Sint en Kerst-cadeaus. Wij vieren nl ook Sinterklaas en daar kon ik dit jaar ook wel wat tips voor gebruiken;)
Die sloffen zien er heerlijk uit, maar zou zelf niet zoveel willen betalen voor pantoffels. Heb zelf een paar dat er wel een beetje op lijkt van Primark. Kom ik de koude winter wel mee door.
Hi Vera,
Help me out!
Ik zoek nu al de hele week door op Google wanneer de sale begint na de kerst. Want dan wil ik heel graag even langs de Lush winkel in Amsterdam met mijn moeder!
Weet jij wanneer die sale ongeveer begint?
Liefs,
Kelly
Leuk filmpje maar ik wilde vooral even zeggen dat ik je nieuwe haarkleur echt fantastisch vind :) staat je zo mooi en vrouwelijk!
Super leuk filmpje met hele leuke tips!
Ik vroeg me wel nog af welke lipstick jij voor dit filmpje gebruikt hebt:)?
Ik zoek namelijk een leuke neutrale hihi.
Alvast bedankt x
ik ben erg benieuwd naar de boeken, wie weet een hint naar me vriend geven. liefs soraya
Leuke video en bedankt voor de tips! Je hebt me wel op een ideetje gebracht voor een cadeau
idd.. ik volg Vera een tijdje maar iemand die UGG steunt is een afknapper.. het zijn lelijke schoenen die gelukkig bijna niemand meer draagt EN die schapen worden vreselijk mishandeld.
[Beantwoorden]