De twaalfde herfstfoto’s, op de twaalfde dag van de twaalfde maand van dit jaar. Een super zonnige week was het, waarin ik mocht beginnen met het uitpakken van m’n advent kalender (yes!), nog meer mooie kerstproducten (waaronder van Lush!) opgestuurd kreeg en genoot van de oogverblindende zon die meerdere dagen scheen.
Ik begon met het uitpakken van de The Body Shop advent kalender. Vind het zo leuk, elke dag een vakje open maken.
’s Middags kwam ik bijna te laat voor mijn afspraak, want de brug stond open… true story.
Even langs Hema, opzoek naar een fijn naadloos hemdje om onder m’n bodycon jurkjes te kunnen dragen. Maar dit vind ik toch niet echt naadloos hoor, of ben ik gek?
Amsterdam in het donker ❤️
Jeffrey en ik probeerden een nieuw Mexicaans restaurant uit.
Toen ik bij Hema een naadloos hemdje met naden kocht, nam ik ook gelijk deze Sensitive mascara mee. Ik heb hem één keer gebruikt, maar vervolgens ben ik hem kwijt geraakt. Heel raar! Ik hoop hem snel terug te vinden, maar heb me al rot gezocht.
Even de stad in.
Het was mega druk natuurlijk, op een zaterdagmiddag in december kun je alleen maar over de Kalverstraat heen schuifelen. Maar dat maakte niet uit, ik had geen haast en deed het rustig aan. Ik slaagde wel mooi en kocht een prachtige jurk en top.
Een falafelburger met gegrilde groenten en frieten, jaammm.
En een cappuccino toe.
Zondag was het zulk lekker weer, zo zonnig. Jeffrey en ik gingen een stukje wandelen en dat was echt heel erg fijn.
Ook zo mooi binnen!
En ’s avonds gezellig gemaakt met waxinelichtjes…
…kaarsen en Gilmore Girls. Mijn vriendje is romantischer dan ik.
Jeffrey maakte maandag met de lunch dit heerlijke broodje met kip en avocado.
Weer was het zo zonnig en deed ik zelfs even de ramen een stukje open voor wat verkoeling.
Misschien een beetje stom, maar ik word er blij van: lekkere nieuwe handzeep in het toilet.
Jaaa, de nieuwe I Heart Makeup producten eindelijk bij Kruidvat gespot!
Ik maakte ’s middags zelf een broodje met avocado, ei en bacon.
M’n fijne Squalan olie is op. Tijd om andere verzorging te gaan proberen.
M’n fijne Monki trui aan.
Sapjes.
Kon het niet laten even een foto te maken van mij met m’n charmante haarband.
Filmen maar!
Prachtig pakket met de Giorgio Armani Lip Magnets.
En kerstproducten van Laura Mercier, gekregen van Skins.
Heerlijke muziek om te spelen tijdens het werken: het nieuwste album van Solange.
iPhoto werd zo sloom, dat ik de prullenmand met nog foto’s uit 2013 maar eens besloot te legen… woeps.
LUSH!!!!
❤️
En tot slot: deze heerlijke virgin mojito van Jeffrey om de week mee af te sluiten.
Hoe was jouw week? X
Herfst foto’s #11
Herfst foto’s #10
Herfst foto’s #9
Ja, ben ik ook wel echt heel blij mee (en me bewust van) ❤️
[Beantwoorden]