Valentijnsdag mag dan voorbij zijn, hartjes zie ik het liefst overal, het hele jaar lang. In de Kiko Best Friends Forever collectie komen overal hartjes terug. In de gezichtspoeder en zelfs in de lipsticks, die hartvormig zijn. Zoete en lieve producten, voor je BFF of gewoon voor jezelf.
Sinds enige tijd zit er een Kiko filiaal aan de Kalverstraat in Amsterdam, dat is ook waar ik deze producten kocht. Tevens heeft het merk winkels in Amstelveen, Eindhoven, Den Haag, Utrecht en Rotterdam en er zit ook nog een filiaal in Amsterdam CS. Het merk duikt op steeds meer plaatsen in Nederland op, en dat vind ik heel erg leuk!
Kiko Love Elixir Face Powder € 14,90
Kiko Endless Love Lipstick € 5,90
In een knalrood doosje bedekt gewaxt imitatieleer, zit de Face Powder. De verpakking vind ik leuk. Vrolijk en opvallend. Binnenin bevinden zich een ruime spiegel, de poeder en een kwastje.
Het kwastje is niet zo bijzonder. Plat en met weinig haartjes.
Bij de woorden ‘Face Powder’ denk ik aan een huidskleurige gezichtspoeder, maar dat is dit product niet. Er zitten drie kleuren in de poeder. De eerste wordt door Kiko omschreven als ‘terra’, met daarna nog twee blushkleuren. Je kunt ze apart van elkaar of gemengd aanbrengen.
Het pigment lijkt op deze foto niet best, maar in het echt waren de poeders duidelijk intenser van kleur. Van alle drie komt veel pigment af. De laatste swatch is van de drie tinten gemengd.
1. Mijn gezicht met foundation en gezichtspoeder
2. Terra poeder aangebracht
3. De twee blushes gemengd aangebracht
De terra poeder kan wat streperig aanbrengen, wees daar voorzichtig mee. Er komt veel pigment vanaf, dat vraagt om wat extra zorg. De kleur is vrij donker en warm, maar prima te combineren met de twee blushes. Voor de rest van het gezicht zou ik ermee uitkijken, zeker als je een lichte huidskleur hebt.
Zowel de terra poeder als de twee blushes zijn mat. Wanneer je de twee blushes mengt, komt er een zachte koele roze kleur tevoorschijn. Wil je de blushkleur wat warmer maken, breng dan iets meer van de perziktint aan, of laat de roze blush helemaal weg.
Kiko Love Elixir Face Powder € 14,90
De producten die in de winkel meteen mijn aandacht trokken, waren de (hoe kan het ook anders) lipsticks. De hulzen zijn al leuk, zilverkleurig en en met een hartje in de kleur van de lipstick.
Maar de lipsticks zelf vind ik nog veel leuker vormgegeven, Ze zijn namelijk hartvormig! Ik heb er wel eens over nagedacht hoe mijn eigen lipstick eruit zouden zien, mocht ik die ooit zelf gaan maken. Nou, zo dus!
01 Candy Red – 03 Cute Cherry – 06 Passion Plum
01 Candy Red
Deze vurige rood koos ik als eerste uit. Een branderige, intense kleur. Liefde!
03 Cute Cherry
Cute Cherry is heel koel, maar ook zeker chic en net zo intens.
06 Passion Plum
De glittertjes in Passion Plum maken deze lipstick extra bijzonder. De kleur vind ik ook erg mooi en zeker niet ongewoon.
De lipsticks voelen heel zacht aan. Ze zijn super comfortabel, sterk gepigmenteerd en de drie kleuren lipstick die ik heb, vind ik ook nog eens erg mooi. De kleuren vervagen na een uur of drie, maar laten wel een zachte waas achter. Niet zo intens als net aangebracht, maar mooier dan lipstick die verdwenen is en waarvan je alleen de randen nog ziet.
Kiko Endless Love Lipstick € 5,90
Wat een leuke en mooie producten! Zo tof vormgegeven, met creatieve verpakkingen, hartjes overal en vrolijke kleuren. Ik word er vrolijk van. De lipsticks kan ik je het meest aanraden. De poeder is ook mooi, maar het effect van de poeder zelf vind ik niet zo heel bijzonder. De lipsticks daarentegen zien er niet alleen mooi uit, maar zijn in gebruik ook erg mooi en fijn. Daar zou ik best nog eens BFF’s mee kunnen worden.
Kiko is in Nederland te koop bij Kiko winkels en hier online.
Hele mooie collectie en die lipsticks ???? Volgens mij kan je met de hartvormige vorm heel makkelijk je cupido boog stiften !
[Beantwoorden]