Als je denkt dat Marc Jacobs alleen maar lieve Daisy’s en Lola’s kan creëren, heb je het mis. Decadence is het nieuwste parfum van de hand van meneer Jacobs en straalt heel wat anders uit. Ook al is Daisy mijn lievelingsgeur, wilde ik Decadence heel graag uitproberen.
En vooral ook fotogaferen, want de flacon is een echte blikvanger. De dop en het flesje zitten apart verpakt in de kartonnen doos, wat niet zo heel gek is aangezien de dop nogal wat ‘bagage’ met zich meedraagt.
Er zit een ketting door de dop heen met daaraan een kwast. Het parfum lijkt haast geen parfum meer, maar eerder een chique accessoire. Een klein tasje voor het uitgaan bijvoorbeeld.
Marc Jacobs Decadence 50 ml Eau de Parfum € 85,55
Marc Jacobs omschrijft de geur van Decadence als luxueus, gedurfd, sensueel en houtachtig.
Topnoten: pruim, iris, saffraan
Hartnoten: roos, jasmijn sambac, iriswortel
Basisnoten: amber, vetiver, papyrushout
Zoals ik in de inleiding al vertelde kan Marc Jacobs meer dan zoete en lieve Daisy parfums maken. Decadence is een zwaardere geur. Het parfum ruik zwoel, zacht, houtachtig en sensueel. Een volwassen en vrouwelijke geur.
Ik ben betoverd door de bijzondere flacon. Heel origineel, maar ook heel luxe. Dit parfum valt gelijk op in je collectie.
Kwalitatief is de geur sterk. Hij gaat vrijwel de hele dag mee. Alleen voor een avondje uit zal je hem nog even moeten bijwerken. Hoewel het niet mijn type geur is, kan ik me wel voorstellen dat dit een hit wordt. Decadence ruikt zwoel en sensueel, maar toch ook vertrouwd. Het is een krachtige mix tussen twee uitersten. Decadence heeft een excentriek flacon, maar een toegankelijke geur.
Marc Jacobs Decadence 30 ml Eau de Parfum € 60,00
Marc Jacobs Decadence 50 ml Eau de Parfum € 85,55
Marc Jacobs Decadence 100 ml Eau de Parfum € 115,55
Marc Jacobs Decadence is vanaf september 2015 te koop bij de parfumerie.