Ik vind Miu Miu een leuk merk. Hoewel de merknaam wat gek uitspreekt (zeker als je het vaak achter elkaar zegt), was ik blij verheugd toen ik hoorde dat het zusje van Prada met haar eerste parfum zou komen. Inmiddels is ‘The First Fragrance’ gearriveerd, in geheel eigen stijl.
Ondanks dat de flacon niet heel flashy en eigenlijk best eenvoudig is, vind ik hem wel bijzonder. Het blauwe glas met kussen patroon, de rode cirkel op de dop en de matte witte hals met lichtgouden letters… Ik vind het er vrolijk, speels en poppig uit zien.
Miu Miu Eau de Parfum 50 ml € 82,50
Miu Miu omschrijft haar eerste parfum als verrassend, contrasterend, sprankelend en uitdagend.
Topnoten: lelietjes-van-dalen
Hartnoten: jasmijn, roos, synthetische groene noten
Basisnoten: hout en peper van Akigalawood, patchoeli
De geurnoten lijken vrij ingewikkeld, maar bij de eerste keer ruiken is het parfum eigenlijk meteen vrij duidelijk. Een pittige, sprankelende geur. Hij prikt een beetje, maar ruikt ook bloemig. De beschrijving van verrassend, contrasterend, sprankelend en uitdagend vind ik er goed bij passen.
Het parfum is niet heel sterk van geur, wat ik wel waardeer bij zo’n toch wel vrij kruidig parfum. Bovendien blijft hij heel erg goed hangen. Van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat. Voordat ik ging douchen omdat ik naar bed wilde gaan, rook ik hem nog!
Ik vind het een verrassend, prikkelend parfum. Ondanks dat ik zelf van zoetere en fruitigere parfums hou, vind ik de geur wel bijzonder (en) goed gekozen.
Miu Miu Eau de Parfum 30 ml € 58,89
Miu Miu Eau de Parfum 50 ml € 82,50
Miu Miu Eau de Parfum 100 ml € 110,00
Miu Miu The First Fragrance is te koop bij o.a Ici Paris XL.