De feestdagen zijn voorbij. De champagne staat niet langer gekoeld maar als lege fles bij het grofvuil, je kunt geen oliebol meer zien en je bent nog steeds bezig met het verwijderen van glitters uit je haar. De Cheeky Glow gift set van e.l.f. was er voor de feestdagen, maar vind ik zo mooi dat ik hem alsnog review.
Ik kreeg de set als kado opgestuurd. Als bedankje, super lief! Ik vind paletjes met bronzer, blush en highlighter erg handig. En deze met als blush een Orgasm kleur, sprak me nog eens extra aan. Ook tof dat je er een kwast bij krijgt!
e.l.f. Cheeky Glow € 6,00
Met zonlicht – met flits
De highlighter heeft een satijnen glans, de blush shimmert het heftigst en de bronzer is volledig mat.
Bronzer
Blush
Highlighter
Ik heb de bronzer aangebracht onder mijn jukbeenderen, langs mijn neus, voorhoofd en kin. De blush zit op mijn jukbeenderen en de highlighter daar weer bovenop. Ook heb ik de highlighter op de brug van mijn neus aangebracht.
Mijn gezicht oogt gelijk een stuk gezonder, met wat meer vorm, kleur en glans.
De kwast vind ik niets. Hij prikt en de vorm is te smal. Maar dat maakt me niet uit, want het paletje is te gek. De bronzer, blush en highlighter passen goed bij mijn huidskleur. Ze smelten samen met mijn eigen teint, prachtig! Het pigment is erg goed, wel zijn de highlighter, blush en bronzer wat poederig. Voorzichtig en met tact aanbrengen dus, om strepen op je huid en verspilling van het product te voorkomen. Voor zes euro vind ik dit een fantastische set.
Als het goed is zijn er nog een paar sets in de webshop te bestellen. Mocht de set er niet meer zijn, kijk dan vooral eens bij de losse blushes en highlighters. Want zoals je die in de set ziet, zijn ze hartstikke mooi.
e.l.f. cosmetica is te koop via de de Nederlandse webshop.