Afgelopen week ging ik naar de kapper! Het leek me wel leuk een korte voor en na te laten zien. Mijn haar is weer heerlijk fris, een stuk korter en helemaal klaar voor de zomer!
Klik hier als je de video niet kunt zien.
Afgelopen week ging ik naar de kapper! Het leek me wel leuk een korte voor en na te laten zien. Mijn haar is weer heerlijk fris, een stuk korter en helemaal klaar voor de zomer!
Klik hier als je de video niet kunt zien.
Mooie lengte heb je gekozen! Grappig dat ze speciaal voor jou extra tijd gingen inplannen omdat je zoveel haar hebt, haha :D
Altijd spannend om weer naar een nieuwe kapper te gaan! Het resultaat is erg mooi hoor, lekker vol aan de onderkant en lekker veel volume! Gezellig klets filmpje is het geworden :) Ben benieuwd hoe koper kleurige haartjes je staan!
Wat een leuke video. Het resultaat is mooi, niet te veel eraf , maar gewoon lekker fris.
Altijd lekker als je haar weer goed in model zit. Mijn haar is nu op zo’n lengte dat als het model eruit groeit ik het gewoon echt niet meer los kan dragen omdat het gewoon futloos naar beneden zakt. Ben benieuwd naar de koper kleur!
Heel leuk om zo voor en na te zien! Het is erg mooi geworden en fijn dat de nieuwe kapper goed bevallen is! <3
Ziet er weer fris en mooi uit. Fijn dat je een kapper dichtbij hebt gevonden waar je met een gerust hart naar toe kan gaan:)
Je inspireert me, ik moet ook nodig weer eens naar de kapper:)
Dat ziet er inderdaad weer fris uit! Ik ben benieuwd naar je koper kleur, lijkt me mooi!
Ik ging altijd naar Kinki kappers in Heerlen, maar die is gesloten. Durfde de hele tijd geen afspraak te maken bij een andere kapper. Naar aanleiding van jou video over bindingsangst en dat je zei dat je soms gewoon dingen moet doen om te ervaren dat het niet erg is en wat is nou het ergste wat je kan gebeuren, heb ik gisteren eindelijk een afspraak gemaakt bij de kapper. Dit meisje heeft jaren bij kinki kappers geknipt, dus zal wel goed komen.
Wat goed! Ben je inmiddels gegaan?
Nee ik heb donderdag een afspraak, spannend!
Welke kapper in Heerlen is het dan? Ik baal nl ook dat kinki er niet meer is! Misschien dat dat dan een optie is? Was je tevreden?
Ziet er leuk uit, stuk voller!
Vond het wel grappig dat je zei dat er best een stuk van af is, ik ben een aantal weken geleden ook naar de kapper geweest en heb er zo’n 20 cm van af laten halen ^^)
Haha, volgens mij vinden vrouwen áltijd dat er een heel stuk vanaf is :D
Heel leuk! Er zit weer behoorlijk veel volume in. :) Je hebt inderdaad erg mooi haar haha.
Het is weer lekker fris en ook je beachy slag komt naar voren. Erg leuk Vera! Ben ook heel benieuwd hoe een koperkleur je zal staan :)
Hi Vera :)
Ik ben pas deze week op je site terecht gekomen, maar wow wat een persoonlijkheid! je bent totaal anders dan de andere bloggers!! En je filmpje over bindingsangst sprak me heel erg aan ik herkende zoveel…
Ben benieuwd naar je koperen hairdo, zal je vast prachtig staan.
Ga zo door en ik ga je vooral blijven volgen.
Fijn weekend ;)
Oh wauw, staat je heel erg pretty! :wave: Je haar is ook zo mooi gezond en dik :love:
Naar welke Kinki Kappers ben je geweest Vera?
Een kapper in Almere heeft ooit m’n haar super scheef geknipt toen ik er een heel stuk af wilde laten knippen. Ze was ook al zo snel klaar, wat me al verbaasde. Thuis heb ik bijna gehuild. Dus ik voel en begrijp je twijfels en angst.
Ah shit :-( Kan me heel goed voorstellen hoe verschrikkelijk dat is. Bij mij hebben ze het een keer heel lelijk ombre geverfd, brrrr.
Je haar is echt prima! Mooie laagjes en het staat wat frisser! Ik ben erg benieuwd naar het haar-verven-in-koper-verhaal ^^
Heel mooi zoveel haar! Tis in ieder geval heel mooi geknipt bij je. Ben benieuwd als je het koper laat verven hoe het staat.
Ik ga vanavond ook eindelijk naar de kapper :) Het kan soms deugd doen om er een stuk af te laten knippen :)
Koper gaat je heel mooi staan, ben heel benieuwd!
Heel erg mooi! Je moet vaker sea salt spray in je haar doen, staat je echt heel erg goed! (love)
Vera, Wat een leuk filmpje weer! Ik zag gelijk dat het filmpje dezelfde dag opgenomen is als het filmpje van gister, alleen heb je nu een ander vestje aan ^^) Dit soort filmpjes vind ik het allerleukste, maar je kan natuurlijk niet iedere week dit soort filmpjes maken :-)
Je haar is trouwens super mooi geworden, echt heel leuk! Als ik uit de douche kom stye ik mijn haar ook altijd met een diffuser, maar ik heb een vraag: ik heb nu een diffuser van Carmen en daar zit ook een normale föhnkop bij. De diffuser werkt niet, dus nu wil ik een nieuwe. Wat voor een diffuser gebruik jij? Weet jij of iemand anders een goede diffuser voor een niet al te hoge prijs?
Groetjes Tine
Ik heb er 1 los gekocht bij de kapper..
Die kan je op alle föhns zetten. Ik dacht dat hij 20€ was..
Wel wat prijzig maar echt super goed!
De ‘kom’ is hoger eb de pinnen ook..
Zodat je lange haar er beter in blijft zitten en mooie krullen krijgt door de warmte!
Jaa, mijn nicht is kapper dus ik had ook een keer gevraagd wat voor diffuser zij had.. maar zij had ook een diffuser van een kappersmerk.. maar ze wist niet meer precies welke. Maar weet je nog waar je jouw diffuser gekocht hebt? €20 vind ik trouwens een prima prijs.. Als hij maar fijn werkt ;-)
Haha shit, viel het zo erg op ja? ^^) Dankjewel Tine!
Ik heb helaas nog geen diffuser, ben nog opzoek!
Haha, nee hoor!
Wil je er een artikel van maken als je een diffuser gevonden hebt? :idee:
Wat een mooi haar heb je!
En je shirtje is superleuk, waar heb je die vandaan?
xxx (love)
Ik vind je haar wel erg mooi geworden! Je helpt me wel herinneren dat mijn puntjes binnenkort ook weer gedaan moeten worden haha!
Leuk, prachtig resultaat! Ik vind het ook altijd heerlijk om net voor de zomer m’n haren te knippen, haha. Supertof shirtje btw<3
X Emma
http://byemmathings.blogspot.nl/
Staat je mooi je nieuwe haar ^^)
Ik moet binnenkort weer naar de kapper en ben het ook een beetje aan het uitstellen. Hoop dat de kinki kapper in amstelveen me tevreden kan stellen.
ziet er mooi uit zo :D ik knip mijn haar altijd zelf en heb dus nooit last van dat het verknipt wordt of dat ik lang moet wachten of er uberhaupt geld voor moet betalen XD
Kapsel staat je erg leuk, maar het zou nog nét iets mooier staan als je boven nog wat meer volume zou creëren.
Ik heb zelf ook dik en zwaar haar, waardoor de bovenkant snel ‘plat’ lijkt. Door volume te creëren staat alles gewoon mooi in verhouding (dik en weelderig kapsel à la Kim Kardashian).
Ze had er wel volume poeder in gedaan. Heb dat vaak, dat het boven plat zit.
WAUW staat zo goed! dacht al voordat je de na-shot liet zien ‘hopelijk doet ze flink stuk korter, zou dr zo goed staan’ JAAA je hebt het. Echt topkapsel
Dankjewel Ais :$ Vind het zo leuk dat je nog steeds leest!
Fijn dat je nieuwe kapper je goed bevalt, ik kan ook niet zonder mijn eigen kapper, dus ik snap helemaal wat je bedoelde hihi :)
Mooi en fris weer!
haha zo herkenbaar!! ik heb het tegenovergestelde, namelijk niet zo veel, heel stijl en dun haar… en ik ben heel kritisch bij de kapper en toen ging ik verhuizen (eerst studeren) ik ben echt heel lang bij mijn oude kapper in zeist gebleven. uiteindelijk ben ik bij echt een stuk of 4 kappers geweest voor ik de goede gevonden had, maar er was er maar 1 die mijn haar kon knippen. nu knipt mijn vriendin die kapster is het gewoon gezellig tijdens meidenavond met een kop koffie en wat lekkers erbij! ben heel benieuwd wanneer je je haar gaat laten verven, wel spannend om het zo te doen!
Fijn dat je nieuwe kapper bevalt!
Mooi geworden met lekker veel volume.
Liefss lonneke
Nieuwe kapper is altijd even wennen .. ik stap ook niet zo snel over ;-) ik vind je nieuwe kapsel erg leuk !
leuk zk even een korte video ertussenin! ik be benieuwd naar de koperkleuring! ik wil het zelf heel graag koper kleuren (heb nu lichtbruin haar) maar ben zo bang voor de uitgroei, wat raad jij aan? (ik ben bijna 18)
Dankjewel Lisa! Ik ben geen kapper, dus ik durf geen advies te geven. Ik zou het echt aan je kapper vragen of iemand anders met ervaring met haar.
Vera!! Je reactie is te zien in de nieuwste community
Channel video!! Haha super leuk!!
Leuk om te zien! Vind het resultaat erg mooi. En wat leuk dat de kapper zo enthousiast over je haar was!
‘Vera met dat vele haar’, haha ^^) Ik vind het echt weer mooi, zo kort! Valt veel beter!
Ik ben echt fan van je intro’s! Wordt er steeds vrolijk van!
Met je vorige intro had ik dat niet zo, dus dit is echt een verbetering. Mooie beelden en toffe muziek! :yay:
van 9 tot 2 uur je haar verven? Dat is 5 uur. Ik heb 2 keer zo dik haar en bij mij duurt het 4 uur. Misschien heb je een hele dure kapper :o.
Met highlights enzo ook, dat moet weer apart, vandaar! En ja, duur is ‘ie helaas ook ;-)
Ik ben zo jaloers op je haar ! Maar aan de andere kant ben ik er op een uurtje buiten muhaha ;)
Het ziet er heel mooi uit. Ik ben benieuwd hoe de kopertint je zal staan als je dat misschien krijgt. Ik wil ook even zeggen dat ik het heel leuk vind hoe enthousiast je bent.
Ja, ben ik ook blij mee! Stelt toch gerust.
[Beantwoorden]