In de tweede dag Londen bezoeken we Buckingham Palace, eet ik Engelse zoetigheden, gaan we langs Buckingham Palace, London Eye (ik zeg steeds ‘Golden Eye’, de schuld van James Bond) en de Big Ben!
Klik hier als je de video niet kunt zien.
In de tweede dag Londen bezoeken we Buckingham Palace, eet ik Engelse zoetigheden, gaan we langs Buckingham Palace, London Eye (ik zeg steeds ‘Golden Eye’, de schuld van James Bond) en de Big Ben!
Klik hier als je de video niet kunt zien.
Leuke video ik ben dol op londen het is mijn favoriete stad in de omgeving. New york staat op 1 en londen op 2:).
leuke video zeg!
ik ben nog nooit in londen geweest,
tijd voor een korte citytrip..!?
liefs,
denise
Als alles meezit ga ik in december naar Londen en ik kan nu al helemaal niet wachten door je filmpjes whaaaaa!
Ik heb precies hetzelfde! Dat soap&glory schap maakte me helemaal wild ;)
Ooh, zoo veat dat je in Londen bent!
Super leuke vlog! Ik ben zo benieuwd naar Londen het ziet er echt leuk en gezellig uit, maar ik ben er nog nooit geweest..
Oeh die pretzels lijken me best lekker! En wel balen van dat Chinese eten, maarrrr Italiaans is ook heerlijk! Inderdaad grappig dat jullie “anders” eten dan gewoon Engels eten als je snapt wat ik bedoeld haha! :D
We wilden nog wel een high tea doen, maar dat kwamen we nergens tegen als onwetende in de stad.
Wat een super leuke vlog! Ik wil ook erg graag nog eens naar Londen, het lijkt me er zo mooi! Jammer dat het eten daar tegen viel en jullie een ander tentje op moesten zoeken!
Liefs
Gelukkig was het eten daar wel hel lekker!
Was dat toevallig in Bella Italia? Ik ben dit weekend ook naar Londen geweest en we zijn daar ook gaan eten, heel lekker!
Net ook een weekendje Londen gepland, dus dit is nog leuker om te zien! Kan niet wachten daar te gaan shoppen!
Ah wat jammer van dat restaurant! Maar gelukkig hebben jullie nog ergens anders kunnen eten (:!
Zo leuk om te zien hoe iemand anders Londen ‘doet’. Jammer van het restaurant en het ziet er naar uit dat je lekker geshopt hebt.
Super leuk iedere dag zo’n up to date video dagboek!
Hopelijk heb je er niet al te veel werk aan daar xx
Die eekhoorn!!! Heb je em echt kunnen aaien?!
Oh, door deze filmpjes wil ik echt weer super graag een keer naar Londen. Het is echt mijn favoriete stad in Europa.
Leuke vlog weer! Vond je broertje al dat geshop niet irritant? En was die grote camera van je vader of van zomaar iemand? :P
Nee, helemaal niet! Hij houdt wel van shoppen. En die camera was van mijn vader inderdaad!
Ah wat geweldig! Ik mis Londen! Ben er twee keer geweest, 2007 en 2011, en ik wil volgende zomer het liefst gewoon twee weken daarheen. Favoriete stad in Europa! Nog heel veel plezier :)
Weer eens een leuke video! :) Ooit ga ik ook eens naar Londen en dan ga ik me kapot shoppen en veel Burger King eten, haha :D
Haha, hoezo Burger King?
Ik hou gewoon van hamburgers :D En in Belgie hebben ze geen Burger King :D x
Leuk filmpje! Ik vind de vlogs van jou altijd super leuk om te kijken! (love)
Leuk om te zien! Heb echt zin gekregen om zelf ook een keertje naar Londen te gaan ^^)
wat leuk dat de kleur nagellak van je moeder past bkj haar drankje! ik kijk echt met heimwee terug naar london. wat een fantastische stad!
Haha heel herkenbaar! Ik slaap op vakantie ook wel eens met een van mijn broertjes in een bed en ik krijg altijd armen in mijn gezicht enzo.
Wel weer een leuke vlog, ik wil zo graag weer naar Londen.
London is zo leuuk. Ik was er vlak voor kerst, maar zo te zien is het in de zomer ook hartstikke leuk! Stiekem duren je vlogs veel te kort voor mij, hahaha c:
Geweldig he, Londen. Ik ben er vorig jaar geweest maar wil nog zoveel meer zien van de stad. Echt leuk!
Hele leuke vlogs Vera! Normaal vind ik vlogs altijd best wel saai op andere blogs, maar deze heb ik met plezier helemaal afgekeken :)
Grappig dat je telkens je broertje filmt, omdat iedereen op instagram altijd zegt hoe knap hij is;)
Weer een hele leuke vlog! Jammer dat het restaurant tegenviel. Op vakantie slaap ik ook altijd met mijn zusje in een bed en dat gaat echt nooit goed haha :) xoxo
Super leuk om te zien, aangezien ik er een maand geleden nog ben geweest. Lekker herinneringen ophalen haha!
JEEEEEJ deel 2 daar hoopte ik al stiekem op ;). Heb gewerkt van 7-14 en dacht snel naar huis om te kijken :) :).
Wat een leuke vlog. Toen ik met school in London was gingen wij ook bij een Chinees eten voor 5 pond p.p. dit was helaas verplicht. Het was bij ons ook zoo vies. Zeker geen aanrader dus haha.
Wat een leuk filmpje! Jammer dat het eten zo tegenviel haha, maar ja. Kan gebeuren. Die eekhoorn is ook echt zo schattig (love)
Leuk zeg! Ik herken veel dingen. Ben zelf 2 keer in Londen geweest, ook in Bayswater. Dat kleine winkelcentrumpje waar je het over hebt, is Whiteleys ofniet? Zijn daar vaak naar de Marks & Spencer gegaan om broodjes te halen haha.
Ik wil ook zo graag weer naar Londen, is gewoon al weer 10 jaar geleden. Wordt tijd. En ook even natuurlijk de drogisten daar leeg shoppen. xxx
Leuk filmpje! Mee met Vera is echt een van mijn favoriete onderdelen van jouw site haha!
Ik vond die sokken ook al zo geweldig :lol: Leuk filmpje en ik vind Londen ook echt een leuke stad. Ik ben er twee keer een paar dagen geweest. Veel dingen zijn er ook goedkoper dan hier.
Super leuk om te zien!!
Ik ben 2 weken geleden terug gekomen van 8 dagen Engeland. Zoo leuk om alles weer terug te zien en te herkennen. Bicester Village zijn wij ook geweest en in Milton Keynes is ook nog een heel groot winkelcentrum, daar vond ik het zelfs nog leuker dan in Bicester Village. Zeker een aanrader!
Ook deze vlog was weer heel erg leuk om te zien! De pretzels en popcorn klinken erg lekker doordat ze beide een combinatie van zoet en zout hebben. Dat eten klonk wel heel erg vies, dus goed bekeken dat jullie dan maar weer italiaans zijn gaan eten.
Ik word vrolijk van je filmpjes!
En zo te zien kom je uit een leuk, gezellig gezin en dat is fijn om naar te kijken :)
Oooh wat heb ik toch een hekel aan die chipmunk intro’s verschrikkelijk! maar wel hele leuke video’s!
hahahahaa, een man van weinig woorden.
Serieus ik had bij hem wel een andere stem verwacht, hahaha
Jammer trouwens van dat restaurantt .. :(
Maar je hebt lekker geshopt,
en vindt je broertje dat dan niet irritant ofso?
Leuke vlog! Die caramel chocolade pepsels lijken me heel erg lekker, leuk om in Londen nieuwe dingen te proberen die we hier niet hebben!
Whoei, door al jouw mooie beelden komt London nog hoger op mijn to-go-to lijstje te staan! :cool: Zeker met het prachtige weer wat jullie hadden! En joh Vera, volgens mij heb je je talent voor fotografie niet van een vreemde hé? Wat een joekel van een camera sleept je pappa mee!
Ik kan het zeker aanraden! :ja:
[Beantwoorden]