Op fashionblogs vind ik ze het leukst om te lezen, de “new in’s”. Artikeltjes gewijd aan een mooi nieuw kledingstuk, tas of paar schoenen. Lekker plaatjes kijken, inspiratie opdoen en wegkwijlen. Een leuk stukje dat makkelijk wegleest. Ik heb ook iets ‘new in’. Een super tof spijkerjasje/jack (of zoals ik altijd zeg: spijkerjekkie!) van Zara. €23 uit de sale.
Het is zo’n kledingstuk waarvan ik niet verwacht had dat het me zou staan en dat ik het leuk zou vinden, maar ik trok hem voor de spiegel in de winkel toch aan. Hm. Best leuk! Dat is nou tof aan de sale: je probeert meer. Of dat doe ik althans. En zo kwam ik erachter dat ik dit stoere spijkerjasje heel leuk vind, dat het iets is wat ik nog niet had en ondanks de lichte kleur, het toch werkt bij mijn nog lichtere huid.
Ik ben niet zo’n held met termen, maar het jasje lijkt een beetje stone washed. Hier en daar zitten slijtplekken, de hals is wat gerafeld en er zitten veel stiksels op de jas. Horizontaal op de mouwen, maar ook verticaal op de voorkant en achterkant van het jasje. Dat kleedt het jasje (die al getailleerd is) nog mooier af. Zo is het een stoer, maar toch gekleed exemplaar. Niet te baggy of te slobberig. En daar houd ik van! Stoer, maar toch netjes, en met de bloemenprint top en roze lipstick, zelfs ook romantisch.
Top: H&M
Lipstick: Catrice Matt About Pink
Oogschaduw: Too Faced Natural Eye
Je kon het al in mijn kledingkast tour zien: ik houd heel veel van jasjes. Ik heb er zelfs een apart kledingrek voor. Gelukkig koop ik wel altijd een jasje wat nog niet lijkt op iets wat ik al heb. Het is dus absoluut een goede toevoeging aan mijn jasjes ‘familie’ en dat voor slechts €23. Nog leuker!
Klinkt leuk!
[Beantwoorden]