Chloé is de signatuurgeur van het gelijknamige merk. Het parfum bestaat nog maar een paar jaar, maar ziet eruit – en voelt aan – als een klassieker. Het is echt een dame, chique verpakt en tijdloos vormgegeven. Chloé past perfect in het rijtje van Chanel en Dior, en laten dat nou net de geuren zijn die ik het allerlekkerst vind.
Het is geen geur waarbij je gelijk denkt aan de zomer. Toch vind ik hem wel degelijk bij het heetste seizoen van het jaar passen. Niet alle zomergeuren hoeven kleurrijk, licht en makkelijk te zijn. Vrolijk, elegant en verleidelijk passen net zo goed bij warme zomerdagen -en avonden.
Chloé Eau de Parfum 50 ML € 73,00
Chloé omschrijft de geur als vrouwelijk en fris, voor de creatieve en zelfverzekerde vrouw. ‘Een vrije geest die van nature een gevoel van stijl bezit’. Een soort super woman dus. Er zit roos in dit parfum, de noot die je het sterkst moet ruiken. Wel op een manier die zowel transparant als warm, elegant en verleidelijk is. Klinkt goed, bring it on!
Topnoten: pioenroos, lychee, fresia
Hartnoten: roos, magnolia, lelietjes-van-dalen
Basisnoten: amber, cederhout
Ik houd niet zo van de geur van roos, maar in dit parfum vind ik het wel heel lekker verwerkt. Op een subtiele manier, in een mix met nog meer bloemen. Ik vind het een charmante geur, die iets warm heeft, maar tegelijkertijd ook fris is. Elegant, dat zeker. Evenals klassiek.
De flacon bestaat uit geribbeld glas, echt zilveren details en een met de hand gestrikt lintje. Erg chique! De geur zelf vind ik behalve chique, ook erg lekker. Ik heb nog geen geur die erop lijkt, wat ook goed nieuws is. Naast de Eau de Parfum is er ook een Chloé Intense en Chloé Eau de Toilette te koop. Maar vergeet ook het allernieuwste parfum Roses de Chloé niet..
De geur blijft op mijn huid lang hangen. Bijna de hele dag! Ga ik ’s avonds nog ergens heen, dan werk ik hem nog wel even bij. Ik ben dol op dit soort klassiekers, ik kan ze elke dag dragen.
Eau de Parfum 30 ML € 49,95
Eau de Parfum 50 ML € 73,00
Eau de Parfum 75 ML € 93,00*
*Dit zijn adviesprijzen. Chloé Eau de Parfum is te koop bij de parfumerie.
Dat vind ik ook altijd lastig! Goede vraag Nanda
[Beantwoorden]