Ho! Niet schrikken! Je bent op de juiste site. Maandenlang is er gewerkt aan een prachtig nieuw design voor veracamilla.nl. Ik was toe aan iets anders, iets wat beter bij mij en bij mijn blog past. In deze blogpost ga ik je meer vertellen, en uitleggen welke nieuwe functies er zijn. Ik ga je als het ware rondleiden door de vernieuwde site.
Ik wilde al heel lang een nieuw design met meer mogelijkheden, waar alles net even makkelijker werkt en natuurlijk met een mooiere lay-out, waarin de blogposts beter tot hun recht komen. Foto’s hebben nu meer aandacht en je kunt makkelijk artikelen delen via social media. Alles werkt beter! Ik ben er heel erg blij mee.
Een aantal van de nieuwe mogelijkeden op een rij:
– Stuur je idee op! Met een simpele klik, onderin de menubalk
– Bureaublad achtergronden, ook in het menu rechts
– Makkelijk berichten delen op Social media, de knopjes staan onder elke blogpost
– Een email krijgen wanneer iemand op jouw reactie heeft gereageerd
– Forum om met elkaar te discusseren, make-up stashes te bekijken, etc
– Engelse blog
Ja, er is nu een forum. Ik merkte dat jullie elkaar vaak helpen met vragen die in de reacties worden gesteld. Er ontstaan ook discussies, en als ik een dag weg ben en niet kan reageren doen jullie dat voor me. Echt top! Ik bedacht me dat jullie daarom misschien wel meer met elkaar zouden willen ‘binden’ op een forum. Dat kan nu! Onder leiding van moderators Anna, Arantxa, Tim en Zarina. Ik zal natuurlijk ook regelmatig komen kijken en mee posten.
En dan iets heel nieuws en spannends: een Engelse blog, te bezoeken op english.veracamilla.nl (veracamilla.com was mooier geweest, deze domeinnaam kan ik voor $4 miljoen overkopen *slik*), of door op de Engelse vlag bovenin de balk te klikken. Er staan net zoals hier reviews op, maar dan in het Engels. De content is niet exact hetzelfde en deze blog zal regelmatig, maar niet dagelijks geüpdate worden.
Charlotte heeft voor het mooie ontwerp gezorgd, Anouk en Onno voor de codering, Alwin heeft me geholpen met de lipjes in het logo en een nieuwe intro en outro voor de filmpjes in elkaar gezet, en zonder Steffie was er geen Engelse blog geweest.
Bekijk hier de nieuwe intro en outro!
Kijk lekker rond en vertel me wat je van de vernieuwde site vindt. Ik hoop dat je net zo enthousiast bent als ik! Kom je nog een fout tegen, is er iets wat niet werkt of er vreemd uit ziet? Mail naar info @ veracamilla.nl en vermeld welke browser je gebruikt. Dankjewel!
En de rest natuurlijk *schaam*
[Beantwoorden]