Eind april kreeg ik een mailtje van Suuz.com. Een website die jou je eigen ring laat ontwerpen en hem bij je thuis bezorgt. Een ring die ook nog eens – heel 2017 – met een 3D-printer wordt gemaakt! Ik mocht zo’n ring laten maken, en aangezien ik al teveel sieraden met mijn eigen naam heb, koos ik voor de simpele tekst ‘Love’ in een sierlijk lettertype. Deze week viel het 3D-kadootje door de bus!
Niet alleen de tekst en het lettertype mag je zelf uitkiezen, maar ook de kleur en het materiaal waar de ring van wordt gemaakt. En niet alleen ringen, maar ook kraaltjes in Pandora stijl (je weet wel, van die armbanden met bedels) met je eigen tekst zijn er te maken bij Suuz.
Ik heb een Suuz Fontsweep ring in het goud. Deze kost €169, het is de duurste ring. Maar het hoeft niet zo duur, want de Fontsweep ring is er al voor veel lager bedrag, vanaf €29. De ‘gewone’ Suuz ringen in diverse lettertypen zijn er vanaf €19.
3D-printers zijn nog heel erg nieuw. Daarom duurt het ook even voordat je de zelf ontworpen ring in huis hebt. Wil je hem kado geven, houd daar dan dus ook rekening mee. Ik moest ongeveer een maand wachten. Ik denk wel dat het een heel tof kado is. Met een mooie passende tekst, echt een persoonlijk iets. Zoals ik al zei zijn 3D-printers wel vrij nieuw en daarom nog niet perfect. De letters lopen soms wat onnatuurlijk.
Maar doordát de ring met een 3D-printer gemaakt wordt, heb je wel veel keuze uit designs. De website laat zelfs een duidelijke animatie zien van je ring, zodat je een goed idee hebt van je ontwerp. Ik vind het echt een enorm tof concept en ik ben heel benieuwd wat er nog meer gaat komen!
Persoonlijke ring met 3D-printer gemaakt via Suuz.com
gefeliciteerd
[Beantwoorden]
Hahahahaha lotte! :hiya: :lol:
[Beantwoorden]