Ik heb volgens mij ooit eens een lipgloss van Essence gehad. 1! Veel te weinig om een goed oordeel over de gloss van het merk te vellen. Eigenlijk wilde ik de matte lipkleuren testen, maar ik nam per ongeluk de Stay With Me glosses mee (de verpakkingen lijken ook veel te veel op elkaar!). Geen ramp, kan ik die eindelijk eens reviewen.
Er zijn in totaal 6 kleuren verkrijgbaar. De laatste tint is nieuw, deze is onlangs aan het assortiment toegevoegd. Volgens Essence zijn dit kleurrijke glosses die een mooie glans geven en lang blijven zitten. Ik kocht ze alle 6, tijd voor de test!
Essence Stay With Me Longlasting Lipgloss €1,99
De verpakking vind ik mooi. Ze zijn klein en een beetje dik. De verpakking bestaat uit een matzwarte dop en een doorzichtige huls, die met zwarte letters is bedrukt. Het ziet er in ieder geval niet goedkoop uit, terwijl de glosses dat wel zijn. Voor alle 6 was ik slechts €12 kwijt! Wel moet ik daar aan toevoegen dat er per gloss 4ML inhoud in de tube zit. Dat is niet heel veel.
Opmerkelijk zijn de applicators, deze hebben een afgeronde zandloper vorm. Ze zijn zacht… en eigenlijk gewoon heel fijn. Je kunt de applicator perfect op je lippen plaatsen op de substantie te verdelen, zoals hieronder.
01 Me & My Icecream
02 My Favorite Milkshake
03 Candy Bar
07 Kiss Kiss
08 Deep Rose
10 Pretty Witty
Een zacht babyroze kleurtje. Geen glitters, wel een glossy glans. Dit soort tinten blijf ik maar kopen, ze staan bij iedere make-uplook mooi. Wel had er van mij iets meer kleur in deze gloss gemogen. Ik vind hem te transparant om echt de aandacht te trekken.
My Favorite Milkshake heeft wel wat weg van Me & My Icecream, maar deze kleur is iets minder roze, meer perzikachtig. Ook mooi, maar net als Me & My Icecream ook weer net wat te transparant naar mijn smaak.
Nog iets meer kleur! Candy Bar is een koraalrood.
Geen fan van koraal? Dan is deze kersenrood misschien meer wat voor jou.
Hé, een glittertje! De eerste en enige Stay With Me lipgloss die glittert. Heel subtiel, dat wel. Dit is ook een vrij basic, zachte gloss. Met Deep Rose bereik je ongeveer hetzelfde effect als met Me & My Icecream, maar Deep Rose is wel iets donkerder.
Dit vind ik de mooiste kleur. Ik droeg hem ook in de Primark shoplog van gisteren. Pretty Witty zit bomvol kleur. Het is ook nog eens een vrij geklede, chique kleur. Erg pretty!
Van de 6 kleuren lipgloss zijn er 3 nudes en 3 kleurtjes. Best goed verdeeld. Ik vind dat de glosses erg prettig zitten. Ze zijn zacht, plakken nauwelijks en gaan ook nog eens lang mee. Ik ben best een beetje verbaasd door de kwaliteit. De Essence Stay With Me Longlasting Lipgloss zijn gewoon hartstikke goed! Stop nog iets meer pigment in de kleuren en ze krijgen van mij een 10.
Essence Match 2 Cover! Cream Concealer – review
Essence 3D Duo Eyeshadow – review
Mini reviews/swatches nieuwe Essence & Catrice producten – link
Essence Stay With Me Longlasting Lipgloss €1,99 te koop bij Kruidvat en Trekpleister.
Dat wou ik zeggen :lol:
[Beantwoorden]