Dum dum dum… Het is zover. Na jarenlang stijlen met kramp in mijn hand en na 2 uur nog steeds geen kaarsrechte manen, heb ik eindelijk dé koningin onder de stijltangen: een CHI. Ik heb er al ontelbare positieve verhalen gehoord en nu heb ik er ook eindelijk één. Hoe werkt deze tang op mijn haar; een lange, dikke bos? Glijdt hij daar echt zo moeiteloos doorheen? I’ve put it to the test!
Er zijn verschillende soorten CHI’s. Ik heb er eentje van Farouk, de ‘4 button Digital Ceramic Iron’ afkomstig uit de webshop JohnBeerens.com (je weet wel, die man van Salon Takeover. Ik vond dat echt een geweldig tv-programma).
De stijltang is momenteel afgeprijsd van €215,20 naar €149,00. En dan krijg je er ook nog gratis product naar keuze bij.
Een paar specificaties:
– Er zit een digitaal scherm op de stijltang
– Hiermee kun je de warmte instellen
– Maar ook dat de stijltang na een bepaalde tijd vanzelf uitgaat
– De stijltang kan tot 210 C
– Binnen een kwartier heeft de tang 210 C (hoogste stand) bereikt
– De tang heeft keramische platen
Ik vind het fijn dat de stijltang een digitaal schermpje heeft waarmee je verschillende zaken makkelijk kunt instellen. Het zit heel simpel en logisch in elkaar. Wel zit dit schermpje op een wat onhandige plek. Precies daar waar ik de tang vasthoud, zitten de knopjes. Zo komt het wel eens voor dat ik tijdens het stijlen per ongeluk opeens de temperatuur een paar graden lager zet. Het zou handiger zijn als het schermpje even op slot kan.
Mijn haar in volle glorie, zonder dat er nog een stijltang bij in de buurt is geweest. Mijn haar is lang, dik, veel en heeft een slag.
Mijn haar gestijld met de CHI. Hier en daar zitten er nog wat plukken die niet helemaal steil zijn, maar dat komt omdat ik weer even het in het hele ‘stijl ritueel’ moet komen. En ik heb zo enorm veel haar, dat ik makkelijk een plukje mis. Ook had ik hier de tang niet op de heetste stand staan, maar op 190C. Ik heb hem wel eerder gebruikt op de heetste stand en toen was mijn haar steiler. Maar daar heb ik helaas geen foto van.
De voorkant is wel goed gelukt. En ik heb inderdaad geen make-up op.
Het stijlen met de CHI stijltang gaat vrij snel. Toch ben ik er nog wel aardig wat tijd aan kwijt, maar ik heb dan ook veel haar. De meeste plukken waren met één keer stijlen gelijk heel erg recht, maar soms moest ik er toch nog een tweede of derde keer doorheen. Eenmaal gestijld blijft mijn haar wel lang stijl, dat merk ik goed. Recht is ook recht, voor een paar dagen lang.
Een CHI stijlang is een flinke uitgave. Een investering. Gelukkig krijg je wel levenslange garantie op het keramische gedeelte en 2 jaar Europese garantie op het elektronische gedeelte. Ik denk dat als je je haar heel regelmatig stijlt, een CHI tang wel te overwegen is. Het gaat snel en je haar wordt mooi recht en blijft ook zo. Stijl je af en toe je haar, en is het niet enorm dik en/of veel, dan is een stijltang van bijvoorbeeld Remington a €60 (ik heb zelf de Stylist Multi Style) misschien een beter alternatief.
CHI Farouk 4 button Digital Ceramic Iro €149,00 te koop bij JohnBeerens.com
Oh, en ik heb dus ook een CHI maar dan een oudere ;)
[Beantwoorden]