Nou, waar moet ik beginnen? Ik ben alweer veel te lang ziek. Ik heb zo’n beetje overal last van gehad waar je maar last van kunt hebben. Van buikkrampen tot spierpijn, van keelpijn tot onophoudelijk hoesten en van oren die dicht zitten tot emmers snot die mijn voorhoofdholtes en neus vullen. Ik begin langzaam op te knappen, maar ben nog steeds niet helemaal de oude. Ik krijg in reacties de vraag waarom er minder blogposts en filmpjes online staan en daar wil ik graag het volgende over zeggen.
Ik blog met liefde. Bloggen is voor mij een soort levensbehoefte. Water, eten, schone kleren en bloggen. Zoiets. Toch kan ik niet altijd bloggen. Omdat ik bijvoorbeeld zoals nu, ziek ben. ‘Kun je dan niet vooruit werken?’ Ik werk zoveel mogelijk vooruit als ik kan, maar het is voor mij lang niet zo vanzelfsprekend als het misschien bij andere bloggers is. Ik probeer het wel, maar ik moet in de juiste ‘moodset’ zitten. Ik kan niet op de automatische piloot stukjes tikken.
Daarom kan het gebeuren wanneer ik ziek ben, of wanneer het 30 graden buiten is en vrijwel niemand mijn site nog bezoekt, ik het een keer wat rustiger aan doe. 2 blogs per dag plaatsen (muv. donderdag en zondag, dan komen er filmpjes) is voor mij de norm, maar soms niet haalbaar.
Geloof mij, ik zou willen dat ik elke dag wel 10 blogs online kon zetten. Maar dat kan ik niet, het is voor mij niet realistisch. Met een review zoals je gister las van MAC make-up ben ik een paar uur bezig. En dan bedoel ik niet 2 uur, maar eerder 5. Het kost mij meer tijd dan je misschien zou denken.
Reacties als ‘je verwaarloost je blog!’ of ‘pffff… alweer geen filmpje, je hebt al een week geen nieuwe geplaatst!’ doen me dan ook veel. Ik doe 100% mijn best, misschien nog wel meer.
Hopelijk hebben jullie hier begrip voor. Snotterende kussen, Vera.
Bron foto: Weheartit.com
Ahh dankjewel Michella :$
[Beantwoorden]