Zoals jullie wel weten ben ik een groot fan van Drake. Zijn muziek, stijl, stem en tegenwoordig ook zijn baardje; I love it all! Al een tijdje wilde ik graag een tof shirt met his perfect face on it. Na wat zoekwerk op mijn grote vriend Google kwam ik bij de Nederlandse webwinkel Teez&Teez.com terecht, die shirts voor mannen en vrouwen shirts van hiphop artiesten verkoopt. Een webshop naar mijn hart!
Ik heb twee Drake shirts van Teez & Teez. Één voor mannen en één voor vrouwen. Beiden kosten ze €19.90 per stuk, exclusief verzendkosten.
Het witte shirt is voor vrouwen. Dat zie je (gelukkig) ook aan de vorm. De top is mooi getailleerd met een lagere hals. Wel is het shirt wat aan de korte kant, maar verder zit hij prima. Voor vrouwen hebben ze helaas wel minder keus uit verschillende prints, dit is het enige Drake t-shirt. Zoals je ziet in het wit, helaas. Ik draag nooit witte tops en jasjes met een reden, het maakt me nog bleker dan ik al ben.
Dit is het t-shirt voor mannen. Zijn gezicht staat er helaas niet op, maar wel zijn naam (en een basketbal. Ik krijg een Degrassi The Next Generation flasback!) Ik heb al een ander shirt voor mannen van Run DMC (gekocht bij H&M) en die zit hartstikke mooi, vooral boven een rokje, hakken, rode lipstick en met een blazer of vestje erover heen. Ik laat me niet door het mannen label afschrikken, zo’n shirt kan op de juiste manier gedragen met leuke accessoires heel goed staan.
Het model is wel wat slomer en… mijn borsten, where did they go? De mouwen heb ik opgerold, wat het shirt wat vlotter maakt. Verder vind ik het hartstikke leuk staan! De rode lipstick en mijn lange blonde haar werken natuurlijk ook wel in zijn voordeel, maar like i said, het draait om de juiste accessoires.
Ik ben heel erg blij met mijn Drake shirts. Een nieuw shirt van mijn favoriete rapper is alweer onderweg. Ondertussen ben ook naar shirts van Jay-Z, Rihanna en Run DMC aan het kijken… Hmmm. Wat ik super aan de Teez&Teez webshop vind, is dat ze meiden en jongens met normale maten als modellen gebruiken voor de shirts. Geen maatjes 32, amen!
Hoewel ik de shirts veel wil gaan dragen, wil ik er ook zuinig op zijn en ze niet verwassen. Ik merk dat ik steeds meer wil laten zien waar ik voor sta, wat mijn hobby’s en interesses zijn en wat voor persoon ik ben. Natuurlijk hoef ik niet 24/7 in een shirt van Drake te lopen, maar ik vind het toch wel leuk om zo te laten zien van: Hee, ik mag dan wel blond haar hebben, rode lipstick dragen, uit Arnhem komen en over make-up schrijven, ik houd ook gewoon van hiphop!
Drake en andere hiphop t-shirts zijn te koop bij Teez&Teez.com
Thanks! :D
[Beantwoorden]