Toen ik jullie vorige week een rondleiding door mijn kamer gaf, kreeg ik gelijk berichtjes voor een nieuw stash filmpje. Hoe kan het ook anders, aangezien ik nu een big ass kast heb (een Malm wel te verstaan) waar ik mijn verslaving mooi in kan opbergen.
Het was nog bést een bevalling om mijn stash goed te filmen. Deze kast is vrij hoog en breed, maar uiteindelijk is het mijn ‘professionele’ apparatuur gelukt. Ladies & gentlemen… i present to you: my stash!
Klik hier als je de video niet kunt zien.
Ik ben zo ontzettend blij met mijn ruime kast, alles past er goed in en ik heb ruimte om te groeien. Het meest blij word ik van de la met oogschaduws. Ik hou van mijn mooie oogschaduwpalettes!
Edit: De bakjes en mandjes komen, net zoals de kast van Ikea.
Van welke uit jouw stash word jij het meest blij, of ben jij het meest trots?
Thanks :D ik word helemaal paranoia als alles door mijn kamer heen ligt, haha. Ben wat dat betreft wel een beetje té netjes ;)
[Beantwoorden]