Introducing… The Boys!

Image Hosted by ImageShack.us

Twee weken geleden stond de eerst Boys About Girls al online, maar vandaag is het tijd voor een voorstel rondje! De jongens stonden werkelijk waar te trappelen om mee te doen, sommigen van hun waren zelfs iet wat beledigt dat ik ze niet had gevraagd. Vandaag vertellen de jongens wat over zichzelf, en maken de zin Meisjes zijn voor mij… af.
Zit klaar, en maak kennis met The Boys!

Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

Hallo, ik ben Thijs. Ik ben 14 jaar ben 1.83 meter lang.
Ik woon in Arnhem, in een gezin van 4 mensen met mijn moeder, mijn vader, en mijn lieve zus Vera Camilla. Die kennen jullie denk ik wel. Ik zit op een middelbare school in Arnhem, en na school zit ik ook op voetbal, waar ik keep. Omdat ik alleen maar op maandag  en woensdag train, poker ik de rest van de week ook graag met vrienden. Maar om ook effe tot rust te komen na een zware schooldag, zit ik ook graag achter de xbox of de computer.
En in het weekend vind ik het ook altijd leuk om naar mijn favoriete voetbalclub vitesse te gaan kijken.

Meisjes zijn voor mij… het leven, want zonder meisjes kon de wereld niet bestaan.

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

(rechts op de foto) Hallo dames, ik ben Ivar. Ben geboren op 7 april 1992 in barneveld. Ik woon nog thuis samen met mijn moeder (46), vader (50), en zus (20). Mijn hobby’s zijn uitgaan, voetballen, en muziek. Ik werk in een snackbar en speel in 2 bands waar ik wekelijks mee optreed.
Verder ga ik veel met mijn vrienden pokeren onder het genot van een biertje! Als jullie nog meer willlen weten hoor ik het wel!
En oja, onthoud even dit: Het leven is een feestje, maar je moet wel zelf de slingers ophangen!

Meisjes zijn voor mij… als geld. Ik kan er niet genoeg van krijgen!

Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

Tis David Stam. Geboren op 9-december 1988 op Aruba en via verschillende woonplaatsen nu woonachtig op kamers in Arnhem. Ik kom uit een gezin met 3 kinderen waarvan ik de jongste ben.

Mijn karakter is het best te omschrijven aan de hand van het volgende(grappig overkomende maar serieus bedoelde) voorbeeld:
“Als iemand die in de Albert Heijn vlak voor sluitingstijd nog even op z’n dooie gemak boodschappen gaat doen.”
Ondanks dat ben ik toch altijd best wel braaf. Mijn hobbies zijn Basketballen, fotograferen en school(ja echt waar!). Verder leef ik naar het levensmotto:
“Hoe minder d’r op zit, hoe minder d’r af kan”,

maar ik kan jullie geen mooi voorbeeld geven van wanneer ik die achterlijke zin ooit in het echte leven toegepast heb.
Op ’t moment volg ik de opleiding grafisch vormgeven en zoals al eerder gezegd woon ik op mezelf op kamers vlakbij het centrum van Arnhem.

Meisjes zijn voor mij.. schoonheid gepresenteerd in verschillende soorten, vormen en maten..

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Hey, Ik ben dus Kevin.
Ik loop al ruim 23 jaar rond op deze planeet en bevalt me zeer goed. Ik woon op mezelf samen met mijn Huisbeest Sammy (kat)

Een groot deel van deze 23 jaar ga ik al naar school. Ik doe op dit moment een opleiding grafisch vormgeven. Verder werk ik als jongerenwerker in een jongerencentrum en in me vrije tijd ben ik veel met muziek bezig. Opzoek naar muziek die ik kan draaien, Dj-en of gewoon muziek luisteren…

Dj-en is een grote hobby van mij en als ik draai, draai ik house muziek… en zelf gaat mijn voorkeur naar latin house…
Muziek is gewoon een groot deel van me leven. Ik ben ook 24/7 met muziek om me heen te vinden..(Radio, Tv, Computer, Ipod, Telefoon, etc..)

Meisjes zijn voor mij…  een leuk gezelschap in de samenleving, goed voor het oog alleen niks van te begrijpen…


En dit waren dus de jongens! Volgende week is er helaas nog geen nieuwe Boys About Girls, omdat David dan nog in Ghana zit.
Maar je kan alvast wel je vragen stellen! Zie hier het eerste deel, om te lezen welke vragen er al zijn gesteld, om eventueel vragen ideeën voor nieuwe vragen op te doen, of gewoon om even na te lezen. Let wel: Lars doet dus niet meer mee, Thijs en David zijn voor hem in de plaats gekomen.

En wat vinden jullie van de jongens? Denken jullie dat ze het een beetje aankunnen, en heb je misschien al een persoonlijke favoriet?

Lots Of Love,
Vera Camilla


Reacties

Door Britt op 31 december 2009 13:48

Ooeh leeeuk! :D

[Beantwoorden]


Door Teske op 31 december 2009 13:58

Leuke boys hoor ^^ Stiekem denk ik dat Kevin mijn favoriet gaat worden, maar ik ben ook erg benieuwd naar de rest (:

[Beantwoorden]


Door Josephine op 31 december 2009 13:59

Haha wat leuk! En ook leuke zelfgemaakte graphics!

[Beantwoorden]


Door Roxanne op 31 december 2009 14:00

Ik vind ze wel lief en grappig! En ik was verrast door de antwoorden: meisjes zijn schoonheid, meisjes zijn het leven,… fijn om een keer te horen, toch, dames? :)

[Beantwoorden]


Door Devina op 31 december 2009 14:13

Haha leuk, ben benieuwd! En tsjaa.. Kevin is tot nu toe ook mijn favoriet, hihi.

[Beantwoorden]


Door Denise JustPink op 31 december 2009 14:22

Nice guys :D

[Beantwoorden]


Door alice op 31 december 2009 14:25

Wat een leuke boys!

[Beantwoorden]


Door Lizzy op 31 december 2009 14:29

SUPERleuk! Die foto met Thijs zijn echt geweldig haha. Hele leuk rubriek, ben benieuwd naar de volgende alweer!

[Beantwoorden]


Door Nathalie op 31 december 2009 14:33

Kevin is Rrrrrrrrauwwww :p

[Beantwoorden]


Door Laura op 31 december 2009 14:41

Ik vind dit zo’n leuke categorie!

[Beantwoorden]


Door Tessa op 31 december 2009 14:53

haha, leuke jongens!
mijn favoriet word denk ik je broertje Thijs..:$ haha
ik heb wel en vraag voor volgende de volgende keer: wie zou je willen zijn als je voor 1 dag een meisje zou mogen zijn, en wat zou je dan doen? (die dag:P)

[Beantwoorden]


Door Yvonne op 31 december 2009 15:22

Oehlala, Kevinnnn!

[Beantwoorden]


Door Sharon op 31 december 2009 15:48

Haha wat grappig! Wel lief dat ze mee willen werken :)
Liefs!

[Beantwoorden]


Door Monique op 31 december 2009 15:53

Aaaah thijs is kei schattig :$ hihi leuk topic!

[Beantwoorden]


Door Nadine op 31 december 2009 15:58

Waaa komt die Ivar uit Barneveld??! :p
Ik kom daar ook vandaan, grappig :’)

[Beantwoorden]


Door Vienna op 31 december 2009 15:59

ooeeh die kevin mag er wezen!
en echt heel leuk topic!

[Beantwoorden]


Door susanna op 31 december 2009 16:06

je broerr is goeeed ! vitesse arnhem 1 xD(A)

[Beantwoorden]


Door linsey op 31 december 2009 16:13

hahaha super leuk deze artikels!
ik heb me dood gelachen om die foto en sommige antwoorden van Kevin en je broertje is echt heel schattig =)

misschien leuk om van die soort vragen te doen?

gympen of pumps?
lipstick of lipgloss?
etc.

[Beantwoorden]


Door Hayat op 31 december 2009 16:46

Kevinnnnnnnnn!

[Beantwoorden]


Door Rebecca op 31 december 2009 17:00

ben echt blij dat deze rubriek er is
ZO leuk om te lezen
en dat stukje van ;
Meisjes zijn voor mij.. schoonheid gepresenteerd in verschillende soorten, vormen en maten.. vind ik echt heel mooi gezegd :D

kan niet wachten op de volgende

[Beantwoorden]


Door Birgit op 31 december 2009 17:02

leuke jongens! =D die kevin heeft in ieder geval een hele goede kledingssmaak

[Beantwoorden]


Door Joyce op 31 december 2009 17:02

Ik vind dit echt een superleuke rubriek! Ben nu al nieuwsgierig naar volgende week :)

[Beantwoorden]


Door Anouk op 31 december 2009 17:06

Leuke rubriek, ik ben benieuwd hoor.

En David staat toch wel een beetje in de min bij mij ;) Als cassiere van een supermarkt ben je toch wel een van de gehate personen als ik aan het werk ben. Maar gelukkig ben ik niet de moeilijkste en zal ik je vriendelijk verzoeken naar de kassa te gaan en de volgende dag maar terug te komen ;)

[Beantwoorden]


Door Tessa op 31 december 2009 17:08

hmmm, ik kom toch even terug op mijn vraag, haha: wat zou je doen als je voor 1 dag een meisje zou zijn, op die dag dus. en dat stukje van wie zou je willen zijn niet meer, hahaha.

[Beantwoorden]


Door Glyonne op 31 december 2009 17:08

Haha, leuk!

[Beantwoorden]


Door Loraine op 31 december 2009 17:47

Ik vind stiekem toch je broertje het leukste! Hihi. Erg leuke rubriek trouwens!

[Beantwoorden]


Door Patricia op 31 december 2009 17:49

Je broertje lijkt wel een beetje op je! Leuke rubriek vind ik dit!
Tot nu toe is Kevin mijn favoriet! =P
XX,, Patricia

[Beantwoorden]


Door Suzanne op 31 december 2009 20:20

haha, leuk, ik ben benieeeuwd

[Beantwoorden]


Door Roos op 31 december 2009 20:22

HolyMoly! 1,83 meter?!

[Beantwoorden]


Door Anna op 1 januari 2010 13:05

Ofcourse you may ask :D €29.95! (En die andere 19)

[Beantwoorden]


Door Kelly beautydream op 1 januari 2010 13:11

Wat een gave rubriek, echt leuk dat je dat doet! Ik ben erg benieuwd :D

[Beantwoorden]


Door Marloes op 1 januari 2010 13:32

Wat een leuke rubriek! En die foto’s met je broertje zijn zo tof! XO

[Beantwoorden]


Door Marjolijn op 1 januari 2010 14:10

Oeeeeh Ivar is mn favoriete. Maar wie is die gene naast hem? Me like me like!

Super leuk artikel, ben benieuwd :D

[Beantwoorden]


Door Tine op 1 januari 2010 14:12

haha, leuke rubriek!
x

[Beantwoorden]


Door Melissa op 1 januari 2010 18:26

Oh wat leuk! Echt een toffe rubriek. Om die David moest ik wel lachen haha! Ben al benieuwd naar het volgende stukje. :)

[Beantwoorden]


Door Beitjuh op 1 januari 2010 22:03

wat een schatjes zeg :D

[Beantwoorden]


Door diana op 2 januari 2010 00:16

hmm ik vind die kevin maar rare kerol.
ik ben benieuwd wat Ivar over dingen denkt! i like him (L)

[Beantwoorden]


Door Samira op 2 januari 2010 14:07

hmmmm, ben benieuwd naar kevin!

[Beantwoorden]


Door Sanne op 3 januari 2010 18:26

netzoals veel andere zeggen, ja je broertje is iid knap :)
maar het zal zoizo nooit wat worden, want hy is voor vitesse en mijn hele familie voor nec hihi!
leuk artikel dit!

[Beantwoorden]


Door VeraCamilla.nl op 14 januari 2010 19:12

[…] je geen idee wie de jongens zijn? Hier vind je het artikel waar ze zich voorstellen! Enneh, tussen de categorieën vind je ook de […]


Door Karlijn op 15 januari 2010 12:35

hahaa, die foto van kevin doet t m gewoon! maar verder zijn de andere kerels ook zeker niet verkeerd!

[Beantwoorden]


Door xMarteee op 15 januari 2010 20:50

Die jongen links op de foto lijkt zóveel op de vriend van een vriendin van mij! :o

[Beantwoorden]


Door VeraCamilla.nl op 21 januari 2010 15:02

[…] je geen idee wie de jongens zijn? Hier vind je het artikel waarin ze zich voorstellen. En hier vind je het eerste deel van Boys About […]


Door Dana op 30 januari 2010 17:38

AAAAAHHHH thijs is schattig!!!

[Beantwoorden]


Door Anouk op 16 augustus 2010 16:51

@Dana,

Zeker!
Ik ben ook errug lang. =(

[Beantwoorden]


Door Naomi op 28 januari 2011 23:53

Oeww je hebt een schattig broertje haha ;$

[Beantwoorden]


Door lonneke op 7 februari 2011 17:47

jij hebt een veeetleuk broertje :hearts:

[Beantwoorden]


Door Tamara Schrijft! * op 30 april 2011 11:23

Stiekem vind ik Kevin ’t leukste overkomen, maar goed dat zegt niet alles he!

[Beantwoorden]


Door lindsaylenssen op 7 mei 2014 14:48

Thijs is wel leuk en knap ik zou zijn nummer wel willen hebben kunnen we sms’en :lol:

[Beantwoorden]


Door Kim de Graaff op 26 juli 2014 11:14

Ik vind je heel leuk thijs!
Gr. Kim

[Beantwoorden]