Al een tijdje is de MAC x Brooke Candy collectie te koop. De producten hebben spiegelende verpakkingen en verfspetters. Brooke Candy is rapper en zangeres. Ik kende haar nog niet, maar wat ze heeft bedacht en gemaakt met MAC ziet er erg gaaf uit. Ik review een MAC x Brooke Candy bronzer, lipstick en lipgloss!
De collectie gaat hard en er is al veel weg. De Bronzing Powder in Golden zit ook in de vaste collectie, mocht de verpakking je niet zoveel doen. Ik heb de producten van MAC opgestuurd gekregen, maar ze kwamen door problemen met de post helaas laat binnen. Ik wilde de collectie op de valreep toch nog reviewen, omdat alles er zo mooi uitziet.
Bronzing Powder Golden € 27,00
Lipstick Doo-Wop € 19,50
Vamplify Lipgloss Pamela € 22,00
Deze bronzer van MAC is niet mat, maar ook niet glanzend. Het is een mix! De poeder lijkt mat, maar bevat kleine gouden glittertjes. Golden moet een warme, gouden gloed geven.
Naast Golden, maakt MAC de Bronzing Powder in Bronze, Matte Bronze en Refined Golden.
Zie je de gouden glittertjes? Heel sterk gepigmenteerd is de bronzer niet en de poeder voelt wat droog aan.
Ik was heel benieuwd naar het effect en hoopte op een subtiele warme gloed op mijn wangen. Helaas bracht de Bronzing Powder wat vlekkerig aan. De kleur bleek wel goed; gelukkig niet te warm/te oranje. Wel mistte ik de beloofde glans, dat had de Bronzing Powder specialer gemaakt. Nu oogt hij toch heel mat en dat vind ik gewoon niet zo mooi.
Bronzing Powder Golden € 27,00
Ik heb een lipstick in de kleur Doo-Wop. Mat en knalroze. Hij doet me sterk aan Candy Yum Yum denken.
Doo-Wop is heel fel en sterk gepigmenteerd. Met één streep zie ik gelijk al heel veel kleur.
Doo-Wop is mat, maar niet droog. De lipstick voelt op mijn lippen prettig aan en dekt gelijkmatig. Ook vind ik dat hij mooi op mijn lippen zit: velletjes vallen weg en worden niet benadrukt. De kleur vind ik ook heel gaaf, super fel en knalroze. De lipstick blijft ruim vier uur zitten, ook een hele goede score!
Lipstick Doo-Wop € 19,50
Ik ben niet zo dol op lipgloss, maar wel op lipkleuren in bruintinten. De Vamplify Lipgloss in Pamela wilde ik daarom toch wel heel graag proberen.
De lipgloss heeft een zachte applicator die gelijk een duidelijke glanzende bruine streep zet. Pamela heeft een chocoladebruine kleur.
Pamela heeft een warme ondertoon. De lipgloss dekt goed en de gloss voelt helemaal niet plakkerig aan. De substantie is zacht, heel prettig. Qua gevoel vind ik het meer een vloeibare lipstick dan een gloss, hoewel hij wel dat glossy effect heeft. Knap gedaan van MAC.
Pamela blijft op mijn lippen zo’n twee tot drie uur zitten. Ik vind de gloss erg fijn en de kleur mooi. De Vamplify Lipgloss is vrij nieuw, maar zit wel in het vaste assortiment van MAC. Ik ben door deze ervaring benieuwd naar de andere kleuren geworden.
Vamplify Lipgloss Pamela € 22,00
Sorry als ik op de foto’s een beetje lach als een boer met kiespijn. Ik had geen kiespijn, maar wel kaakpijn. Heel irritant. Ik deed echt mijn best een beetje leuk de camera in te kijken, maar ik heb wel eens mooier op de foto gestaan.
De samenwerking tussen Brooke Candy en MAC is wat mij betreft geslaagd. Vooral de lipstick en Vamplify Lipgloss bevallen me goed.
MAC x Brooke Candy is online te koop via MACcosmetics.nl
Ja inderdaad, ik was het ook meteen aan het denken!!
[Beantwoorden]