Bijna een jaar geleden liet ik de prachtige MAC Mineralize Skinfinish in Soft & Gentle stuk vallen. Omdat ik vond dat ik genoeg andere mooie highlighters had, kocht ik de MSF niet opnieuw, maar je begrijpt vast dat ik heel blij was toen ik onlangs een nieuwe Mineralize Skinfinish in de kleur Faintly Fabulous van MAC opgestuurd kreeg.
Deze MSF ziet er anders uit dan de meeste MSF’s van MAC. Dat komt omdat het een Limited Edition is, uit de speciale Mineralize Skinfinish die sinds begin april te koop is. In de poeder zitten vier tinten, in het geval van Faintly Fabulous zijn dat lichtgeel- roze, oranje en perzik.
MAC Mineralize Skinfinish Faintly Fabulous € 29,50
De vier tinten samen geswatcht zorgen voor een zachte en glanzende perziktint. Pretty!
Voor – Na
Wow, de glans pakte op mijn gezicht veel heftiger uit dan ik had verwacht! Met het swatchen leek de MSF helemaal niet zo glanzend, maar hij is dat in gebruik duidelijk wel.
Prachtig vind ik de glans in combinatie met de subtiele perzikkleur. Het geeft mijn gezicht meer warmte en kan naast mijn jukbeenderen ook prima elders aangebracht worden.
Hij is qua kleur natuurlijk anders dan Soft & Gentle, maar Faintly Fabulous vind ik ook erg mooi. Een subtiele warme kleur of ondertoon en intense glans zijn eigenlijk alles wat ik vraag van een highlighter. Ik vind het leuk dat MAC de MSF’s eens in het zonnetje zet met zo’n speciale collectie. Dat mogen ze van mij wel vaker doen, heb ik toch een excuus om nog eens een nieuwe MSF te kopen en te reviewen.
De MAC Mineralize Skinfinish collectie is vanaf 2 april te koop bij alle MAC verkooppunten en hier online.