Ze doet een musicalopleiding en op de bühne is make-up anders dan daarbuiten. Ik was dan ook heel benieuwd welke producten er in haar make-uptasje zouden zitten. We kijken in het make-uptasje van… Romy!
Romy is 20 jaar, woont bij haar ouders en studeert aan de musicalopleiding in Amsterdam. “Ik dans, zing en acteer veel en moet me ook vaak opmaken voor shows. Zo is mijn liefde voor makeup begonnen, omdat ik beter wilde worden in shapen en strakke eyeliners zetten!
Ik heb al heel wat make-uptasjes versleten, maar deze van Hema gebruik ik momenteel. Hij is eigenlijk te klein, dus ik ben nog op zoek naar een andere leuke. De tekst die erop staat doet me altijd goed!”
“Ik probeer altijd zo min mogelijk mee te slepen, maar een goede basis vind ik wel belangrijk.
De BB Cream van Garnier gebruik ik al jaren, dekt prima maar mijn sproeten zijn nog wel zichtbaar! De Catrice concealer heb ik nieuw, die moet ik nog testen. De MAC Studio Fix gebruik ik om tussendoor te poederen. De Bobbi Brown shimmerbrick in de kleur Bronze is echt geweldig en gebruik ik elke dag voor een mooie glow.
De kwasten zijn van Hema, e.l.f en Real Techniques.”
“Het oogschaduwpalette van MUA vind ik echt fijn. Ik gebruik hem elke dag, ook voor donkere showmake-up. De bovenste MAC oogschaduw is Coquette, die gebruik ik voor mijn wenkbrauwen. Daaronder Quarry, die gebruik ik standaard in m’n arcadeboog. Daaronder weer MAC Fluidline in Blacktrack. De mascara is van Maybelline, al jaren favoriet.
Kwasten van boven naar onder: dubbelzijdige kwast uit het Naked 2 palette, MAC 266 voor eyeliner, Hema wenkbrauwborsteltje en als laatste een kwastje uit een reissetje van de Forever 21 voor mijn wenkbrauwen.”
“Het leukste gedeelte, de lipproducten. Daar ben ik gek op! Van links naar rechts: Too Faced Melted lipstick in de kleur Melted Violet, echt een prachtige knalkleur! MAC All Fired Up heb ik op de gok gekocht, maar staat supergoed dus daar ben ik ook heel blij mee!
De Bobbi Brown Art Stick in de kleur Rose Brown zag ik op Vera’s site en is ook prachtig! Een echte budget topper is Essence lipliner in Satin Mauve, die breng ik aan over mn hele lippen voor een nude look (draag ik ook op de foto). En tot slot de oldschool Blistex voor kissable lips.”
♡ ♡ ♡
Romy, bedankt dat we in je make-uptasje mochten kijken! Je hebt prachtige producten, voor zowel on stage als backstage ;)
Wil jij ook kans maken om je make-uptasje in deze rubriek voorbij te zien komen? Stuur dan een ligende foto van jezelf, je make-up tasje en je favoriete producten met een beschrijving van wie je bent, naar info@veracamilla.nl.
PS: Bekijk hier ook de andere make-uptasjes.
wil je ze verlooten :+
[Beantwoorden]