Catrice laat je met de nieuwste collectie een beetje proeven van kaviaar. De chique collectie Kaviar Gauche ziet eruit om door een gouden servetring te halen, hoewel de prijzen van de producten uit de speciale collectie nog steeds vertrouwd laag zijn.
De collectie is sinds vorige week te koop en toen ik de producten bij Kruidvat tegen kwam, kon ik het niet laten een palette en doosje met highlighter parels mee te nemen. Het zag er gewoon zó mooi uit!
Gilding Eye & Face Palette € 7,99
Blurring Powder Pearls € 5,49
Het palette heeft een kartonnen verpakking en is gevuld met 6 oogschaduwkleuren, 1 highlighter, 1 bronzer, 1 wit oogpotloodje en 1 kwastje. Alles in lichte, romantische tinten.
Leuk dat er een klein oogpotloodje bij zit!
Ai… Ik vrees dat ik in tijden niet zulk slecht pigment heb meegemaakt. Van 4 van de 6 oogschaduws komt nauwelijks kleur af. Dit is wel heel erg jammer.
De huidskleurige highlighter met grove glitter vind ik niet mooi, maar de bronzer en het witte oogpotlood bevallen wel goed. De kleur bronzer is mooi en het oogpotlood is zacht en tekent makkelijk.
Ooglook met:
Lila oogschaduw (nummer 5)
Donkerpaarse oogschaduw (nummer 6)
Wit oogpotlood (binnenste ooghoek)
Wit oogpotlood (waterlijn)
Highlighter (binnenste ooghoek)
Maybelline Master Precise Liquid Eyeliner
Stila Mile High Lashes Mascara
In de ooglook komen de oogschaduws gelukkig nog best mooi uit, zeker met het witte potlood, eyeliner en mascara.
Gilding Eye & Face Palette € 7,99
Ik kocht niet alleen het palette, maar ook parels (of is het kleine kaviaar?). Deze parels beloven een ‘blurring effect’ te geven. Ze zitten in een plastic doosje, met draaibare deksel. De verpakking vind ik erg mooi gemaakt.
Prachtig die gouden opdruk! Dit zit op alle Kaviar Gauche producten.
De parels zijn wit of heel licht roze en geven samen een koele witte glans af.
Ja, mooi! Ik heb de parels hier gecombineerd met de matte bronzer uit het palette. Ik heb verder geen blush of andere bronzer gebruikt.
Blurring Powder Pearls € 5,49
Full-face met MAC Velvet Teddy.
De lichte, koele en romantische uitstraling van de producten bevalt me wel. Hoewel de kwaliteit van het palette me tegenviel en ik je hem nog steeds niet aanraad om te kopen, vind ik de Blurring Powder Pearls wel erg mooi. Deze highlighter ziet er niet alleen in de verpakking mooi uit, maar geeft ook nog eens een heel fijn, zacht, lekker ruikend en romantisch glanzend, poeder af.
De Catrice Kaviar Gauche producten zijn nu te koop bij Kruidvat en Trekpleister.