Een lezeres tipte me deze week dat het Rimmel HD Glam’Eyes oogschaduw quad in English Rose wel erg veel weg gehad van het Too Faced Natural Eye palette, maar is dat ook echt zo? Ik legde de twee palettes naar elkaar en ging opzoek naar de vergelijkingen. Zijn het klonen of zusjes? Let’s put it to the test! It’s Too Faced vs Rimmel.
Mijn Too Faced Natural Eye palette kocht ik deze zomer en sindsdien is het één van mijn favoriete palettes. Ik gebruik hem meerdere keren per week, zo dol ben ik op het palette. Er zitten veel mooie naturelle kleuren in, zowel shimmery als mat, die goed zijn te combineren en veel pigment bevatten. Helaas zit er ook een downside aan dit verhaal en dat is de prijs. Het palette gaat namelijk over de toonbank voor €40,00.
Daarentegen is deze HD Glam’Eyes Eyeshadow Quad in English Rose van Rimmel een stuk betaalbaarder. Het paletje met de Engelse vlag kost namelijk €11,99. Ik reviewde hem begin deze week al, aangezien hij onderdeel uitmaakt van de Rimmel X-Mas Partycollectie 2011.
Voor het gemak heb ik de oogschaduws even genummerd. De bovenste swatches zijn van oogschaduws uit het Too Faced Natural Eye palette, en die daaronder komen uit de Rimmel HD Glam’Eyes quad in English Rosse.
Het zouden zusjes kunnen zijn, maar we hebben met het Rimmel paletje helaas geen echte dupe (namaak) in handen. De Too Faced oogschaduws zijn vooral heel bruin, terwijl de Rimmel ooogschaduws een stuk rozer zijn. De 1ste en 2de kleur komen nog aardig overeen, maar de laatste oogschaduws lijken echt niet op elkaar.
Toch bevatten allebei de palettes mooie naturelle en warme kleuren, waar je een niet te opvallende, zachte ooglook mee kunt maken. De Too Faced oogschaduws zijn gepigmenteerder dan die van Rimmel, maar alsnog levert het Londense make-upmerk prima kwaliteit.
Het Too Faced Natural Eye Palette kost €40,00 en is te koop bij Sephora. Voor het Rimmel HD Glam’Eyes Eyeshadow Quad in English Rose betaal je €11,99 en deze kun je gewoon bij de drogist halen.
Wat vind jij van de palettes?
Haha, ja dat snap ik wel! Het is een beetje prutsen in de vakjes, hoewel ik wel moet zeggen dat het went.
[Beantwoorden]