Je kunt een geweldige blouse aantrekken of je in een geweldig jurkje heisen, maar waar ben je zonder accessoires? Ik denk dat we allemaal wel weten dat accessoires de outfit afmaken. Vooral in de winter kunnen we ons uitleven. Sieraden dragen we sowieso al wel, maar nu is het ook tijd voor leuke en warme mutsen, sjaals en en handschoenen.
Winkelketen Accessorize is -zoals de naam al doet vermoeden- goed in het uitzoeken van de juiste accessoires bij jou stijl en voor de tijd van het jaar. Over een halfjaar kun je er natuurlijk ook prima terecht voor een bikini, een paar slippers en een XXL strandhoed (ik verlang nu al naar het strand…)
Helaas moeten we er nu nog even voor zorgen dat we bibberend en wel de winter doorkomen, maar gelukkig heeft Accessorize een hele leuke actie bedacht, zodat je dat in ieder geval wel stijlvol kunt doen. Je maakt namelijk kans om 17 december a.s in Amsterdam in de Leidsestraat samen met een vriendin van top tot teen gestyled te worden!
Hoe maak je kans? Door op naar de Facebook-pagina van Accessorize (de link staat hieronder) te gaan en op ‘Vind ik leuk’ te klikken. Dat is alles! Aanstaande vrijdag wordt de winnares bekend gemaakt.
www.facebook.com/accessorize.nederland
Wel leuk als dat er inderdaad ook nog even bij vermeld wordt! :D
[Beantwoorden]