Het 88 palette kennen jullie vast allemaal wel. De palettes met 88 kleuren oogschaduw staan bekend om hun ruime keus aan kleuren, lage prijs en goede kwaliteit. Ikzelf heb een matte, metal en shimmery exemplaar in mijn bezit, het matte palette was 2 jaar geleden mijn eerste ‘grote’ beautyaankoop. Inmiddels zijn we alweer een tijd verder en zijn er meer van dit soort palettes uitgebracht, zoals het 96, 120 en het 168 palette met nóg meer mooie kleuren oogschaduw om uit te kiezen.
Het 168 palette is dikker dan het 88 palette. De tweede laag met oogschaduw kleuren ligt op de eerste laag en deze kun je met het lintje wat eronder bevestigd zit eraf tillen, in de deksel leggen en in gebruik nemen. Je kunt de tweede laag ook los eruit halen als je alleen van dat deel kleurtjes wilt gebruiken en hem vast houden wanneer je je ogen opmaakt.
Het palette komt uit Webshop Cherize, de webwinkel van Milou. Zij verkoopt een boel palettes en allemaal voor een prikkie, misschien zijn het wel de laagst geprijsde 88/96/120/168/ palettes in Nederland. Het 168 palette gaat bij haar over de digitale toonbank voor €19,95.
168 kleuren, dat zijn er nogal wat. En je raad het al, die mocht ik alle honderdachtenzestig gaan swatchen! Ik begon met het eerste deel, de bovenste laag van het palette met vooral veel groene en blauwe kleuren oogschaduw.
Ziet er goed uit hè? Van de eerste rijen groene en blauwe oogschaduws zitten er een aantal kleuren tussen die soms bijna hetzelfde lijken, maar de felle shimmery en matte tinten pakken toch ook erg mooi uit. Vooral de rij met gele en oranje oogschaduws vind ik onwijs mooi, wat een pigment! Ik houd wel van aparte kleuren, maar ook de kopertinten uit de laatste rij vallen bij me in de smaak. En woooow, hier kan je al zo ontzettend veel looks mee maken.
In de tweede en tevens laatste laag zitten donkere oogschaduws (smokey eyes!) rood, roze en -paarstinten. Op alle drie ben ik dol dus ook bij deze rij had ik zin de oogschaduws uit te proberen.
De paarse kleuren op de derde, vierde en vijfde rij vond ik ik in tegenstelling tot de andere oogschaduws vaak wat ruw aanvoelen en moeilijker kleur afgeven. De laatste twee rijen uit deze laag vind ik het mooist, vooral de allerlaatste kersenrode kleur vind ik heel bijzonder.
Vieze vingers, een leeg pakje Aloë Vera Facial Tissues en een geïrriteerde onderarm verder, kan ik zeggen dat het 168 me net zo goed bevalt als zijn 88 palette zusjes. Mijn 88 palettes zijn schitterend en ook het 168 palette maakt zijn verwachtingen helemaal waar. It’s a keeper!
Over het algemeen hebben alle oogschaduws een prettige en zachte textuur. De meeste kleuren hebben nauwelijks last van fall-out, op een paar kopertinten na. De paarse kleuren uit de tweede laag vond ik als enige wat tegenvallen, verder ben ik heel erg blij met dit palette en denk ik dat je als beginner en gevorderd oogschaduwgebruiker met dit palette goed je voordeel kunt doen.
168 kleuren oogschaduw palette is voor €19,95 te koop bij Webshop Cherize.
Dat moet natuurlijk 19,95 zijn!
[Beantwoorden]