Een paar dagen geleden heb ik mijn volledige stash uitgezocht. Mijn Helmer kastje van ikea begon uit te puilen en na het opruimen was 1 laatje compleet leeg! Terwijl ik aan het opruimen was zag ik dat mijn nooit gebruikte e.l.f bronzer stuk was. Dat vond ik jammer, ik wilde hem misschien nog eens gebruiken voor een give-away. Ik opende de het doosje en drukte met de achterkant van een oogschaduwkwast de poeder terug in de verpakking. Tenslotte drukte ik de poeder met mijn wijsvinger nog even goed aan tegen de zijkant en OMG. Wat een schitterende kleur! Ik stond versteld, wat een onwijs mooie bronzer hield ik vast. Wat zonde dat ik dit al die tijd niet in de gaten had!

De bronzer is van Eyes Lips Face (afgekort: e.l.f.) een Amerikaans merk wat alleen maar $1 make-up verkoopt. Ik heb de bronzer een tijd geleden besteld, maar nooit meer bekeken *wat onwijs zeldzaam is voor mij, er zijn verder geen producten in mijn stash die ik nooit heb aangeraakt*. Ik heb meerdere producten van e.l.f, maar deze zijn allemaal van de iets duurdere Studio Line (iets duurder = 3$ per item. Nog steeds ongelooflijk goedkoop dus). Ik had altijd het idee dat de gewone e.l.f make-up crap was. Maar deze bronzer in de kleur Sun Kissed is gorgeoass!

De bronzer doet zijn naam eer aan, de poeder is goud met veel shimmer. Onwijs mooi om in de zomer te gebruiken op je gebruinde huid. Wanneer de zon erop schijnt zullen je bepoederde wangen oplichten en je ziet er gelijk gezonder en stralender uit.

Ondanks de goedkope plastice verpakking *wat verwacht je ook voor $1?* zit er wel heel mooi e.l.f. in de poeder gedrukt. Chique!
De bronzer in schemerig licht.
De bronzer in de zon.
Is hij niet schit-te-rend? Ik vind de bronzer echt onwijs mooi en ik heb hem al vaak gebruikt. Het enige nadeel is dat er erg veel poeder van de bronzer afkomt wanneer je je kwast eroverheen zwiept. Kijk hier dus mee uit en pak een kwast met weinig haren, zoals een Stippling Brush.
De bronzer bevat veel pigment en zou daarom ook als oogschaduw gebruikt kunnen worden. Dit zomerse product is dus multi-functioneel en daarom extra handig om op vakantie mee te nemen.
E.l.f. is verkrijgbaar bij Eyeslipsface.nl









52 Comments
Wat een super mooie shimmery bronzer, Het zal er zeker mooi uitzien bij een mooie gebruinde huid.
Wauw hij is idd erg mooi
Ik vind eyeslipsface fijn ^^
Ik vind dat er echt teveel shimmer in zit, sorry. :p Ik vind hem wel heel mooi, maar bij mezelf vind ik shimmer op m’n gezicht nooit zo mooi staan. Ben zelf wel een fan van ELF, het is zo goedkoop dat ik de goedkope verpakkingen niet erg vind, en bijna alle producten die ik heb zijn goed.
I(L) ELF! heb bijna alleen maar 1 euro pruducten, en ik vind ze allemaal fijn!
Nu kosten trouwens alle bronzers 0.70 cent! Ze hebben SOLDEN.
wauw, echt mooi!
lijkt me super!
ELF is echt geweldig!
Huh is er al een nederlandse ELF? Dat is helemaal aan mij ontgaan blijkbaar:P.. Even kijken.
Ik vind de bronzer inderdaad erg mooi trouwens! Maar ik denk dat ik ‘m niet over m’n hele gezicht zou gebruiken, iets te shimmery daarvoor.
Wauw die ist echt heel mooi! Als oogschaduw zou die ook supermooi zijn!
jeeeh die heb ik nu door jou ook weer herondekt, heb m ook ongebruikt liggen!! Moooi=)
Haha gelukkig heb je hem nu toch nog ‘herondekt’ voordat je hem had weggegooid ofzo.. Hij is mooi!
inderdaad heel mooi! even polsen voor de nieuwe touch of fashion; ik had bij fashionscene nog een voorspelling gedaan over de trends van deze zomer, en het leek me wel leuk om daar nu op terug te blikken. idee?
hij ziet er wel heeeeeel erg goud uit op sommige foto’s, maar wel mooi!
Ik vind elf echt geweldig! Veel kwasten zijn ook erg fijn van dit merk!
Ik heb ‘m ook! Alleen ik vind ‘m way too shimmery. :P
Aah, ik wil al zo lang wat bestellen op eyeslipsface.nl maar de verzendskosten houden me toch een beetje tegen D:
Kan je trouwens niet beter op de binnenkant van je arm swatchen omdat je dan je armhaar niet ziet? Nu lijkt het een beetje raar. (bij deze swatches valt het wel mee)
Superleuke site verder
xx
wat toevallig, ik wilden et gister bestellen bij elf.
Heb het niet gedaan want die verzendkosten schrikken me echt af! belachelijk. ik had superveel spulletjes voor idd sommige 1 euro en sommige 3 euro, samen een bestelling van een tientje ongeveer, en daarbij een verzendkosten van 8 euro?! ik heb de bestelling dus nog maar niet gedaan, kijk aan het eind van de maand wel of het me nog waard is of niet, heeft iemand anders dit probleem ook bij elf??
xoxo
marije
Nice!!
Weet je toevallig welke kleur het is? (Welke naam?) (Of heb je dat in je artikel staan en lees ik, ondanks een bril, daar totaal overheen….)
Oeh, wat een mooie shimmer. Ik zou em zelf alleen niet kunnen gebruiken, heb een vet huidje en die glimmers zullen op het eind van de dag over m’n hele gezicht zitten haha. Maar als oogschaduw lijkt me die echt supermooi!
super moooi
ik vind ‘t goude ook wel speciaal aan deze bronzer!!
Jammer inderdaad van die verzendkosten bij ELF.. misschien een tip (een heel logische ook): bestel samen met iemand, dan is de verzendkosten ineens 4 euro.. dat valt nog wel mee!
Mooi!
Ziet er echt gorgeous uit!
@Milou: Shimmer op je wangen is juist heel mooi, laat ze eruit springen! niet over je hele gezicht gebruiken natuurlijk, dan krijg je een glimkop!
@Danique: zoals ik hierboven zeggen, idd niet op je hele gezicht gebruiken. Doe dat alleen met matte bronzer! shimmery bronzer is mooi voor op je wangen en jukbeenderen.
@Hannah: dit is Sun Kissed (je moet een betere bril kopen, haha!)
ik heb deze ook, alleen dan in de kleur luminance. Een erg lichte kleur, ik was bang dat hij anders te donker was voor mijn huidskleur. Maar ik gebruik hem nu vast elke dag als highlighter! ook echt een aanrader.
Waaauw! Supeeer mooi en echt onwijs goedkoop, ik ga zo maar is op die webshop kijken
ik heb laaatst met 8 vriendinnen besteld (iedereen wil wel wat van 1 euro) toen waren de verzendkosten 0.95 cent p.p!
Nu hebben we weer besteld omdat we het zo fijn vonden, en kwamen we op 78 euro uit! Dus geen verzendkosten!:)
voor all over is hij echt veel te shimmery vind ik. Als blush of highlight is hij wel mooi
Mooi kleurtje! ik ben beniwud hoe die staat!
ik vroeg me af welke h&m jij in arnhem fijner vind, haha:P XX
wauw! ziet er zeker mooi uit!
Jaaa! Deze bronzer is suuuper! Alle 1 euro dingen van elf zijn goed hoor Vera! Ik heb een blush van 1 euro en die is suuuper gepigmenteerd. Ik gebruik die zelfs als oogschaduw, hij is beter dan de 88-palette oogschaduws!
Hahah hele elf ophemelpreek hier :P
Wat een supermooie bronzer!
Jammer dat er geen fullface foto bijstaat:(
x
Ziet er interessant uit!
Pwetty!
Ik zoek echt nog steeds een goede bronzer, heb al gekeken bij 2true, maar deze ziet er ook wel koelie uit.
Ziet er heeel mooi uit!
Wauw deze lijkt me supergoed!
alleen jammer van de hoge verzendingskosten…
shimmerrr! ik zou m als oogschaduw gebruiken dan! lijkt mij ook super mooi! idee? :P
Geeft een mooie kleur! Leuk voor de zomer nu =D
ik heb deze in luminance ofzo, dies is ook echt geweldig! Ik gebruik m echt bijna altijd als highlighter onder mn wenkbrauw super mooi!
AAHH PRETTY!!
(ik kreeg net btw een link van Nikkie/NikkieTutorials van jouw site, love it).
Die is mooi, maar ik vind hem denk ik iets te shimmery ;)
wauw echt prachtig. zit nu ook op de site te kijken en heb al 7 dingen in mijn winkelmantje zitten.
maar weet iemand of het betrauwbaar is en hoelang het duurt voordat het thuis bezorgd word??
x0x
inmiddels heb ik al 18 dingen in mijn winkelmantje zitten.
vera camilla, kan je miss vertellen of het betrauwbaar is??
@marloes: ik heb er nog nooit besteld, maar e.l.f. is een professioneel bedrijf dus denk dat het wel goed zit!
@Chanel: Van Nikkie?
niet waar! hoezo dat?
ik heb op je kanaal gekeken en herken je uit haar filmpjes, leuk!
ooh jij reageert ook best snel
haha okee tnx,
ik ken jou trouwens van beautygloss die ik al een aantal jaren volg. zo kwam ik op die van jou terecht. maar je hebt ook een leuke site & persoonlijkheid.
is er iemand die al wel via de nederlandse elf site heeft besteld?
x0x
okee ik heb het besteld. ging prima geloof ik. vraag me alleen af hoelang het duurt voordat het hier is.
in totaal 24 producten:P hahaha. maarja af en toe moet je jezelf verwennen niet?
x0x
Precies die heb ik ook! Heel fijn
Mooi!
ik zag net op de site dat hij is afgeprijsd naar 70 cent!
[...] bronzer doet me erg denken aan de $1 bronzer van e.l.f. waar ik recent over schreef . Wellicht een goed alternatief voor dames die wat minder te besteden [...]
zuper ik wou nu echt dat ik geld had!!!
Xx
[...] als eyes lips face -afgekort e.l.f. Helemaal nadat ik een artikel schreef over een schitterende bronzer van e.l.f. ontplofte mijn mailbox zo’n beetje met allemaal vragen over dit merk. De kwasten [...]
Ik heb ooit eens een hele zak vol met make-up gewonnen van e.l.f., ik vond de kwaliteit niet echt wat het moet zijn!