Goodies van Makeup Masala!
Toen ik een tijdje terug bij Makeup Masala bestelde, was ik lichtelijke boos en verdrietig toen er iets uit de bestelling miste + dat er 2 dingen stuk waren. Dus stuurde ik Toma, de eigenaresse van de site, een nogal boos mailtje. Later had ik wel een beetje spijt, omdat Toma het ook heel druk heeft. Desalniettemin kreeg ik het geld van 1 kapot, en van een missende paletje vergoed, en stuurde Toma me toch een paar dingetjes op om het goed te maken. Hartstikke lief dus! Dat was ongeveer 1,5 week geleden, en terwijl ik vandaag op de fiets van school naar huis zat, dacht ik nog: Zouden de goodies al binnen zijn? Met in mijn achterhoofd dat Toma ongeveer 2 dingetjes zou hebben opgestuurd.
En toen ik thuis was, bleek het zo ver te zijn: het pakketje van Toma was aangekomen. En kijk even mee hoeveel ze me wel niet heeft opgestuurd!

OMG. Mijn moeder en ik keken echt onze ogen uit, wat véél! Dit had ik totaal niet verwacht! Wat ont-zet-tend lief. Dit maakt alle gebroken spiegeltjes en oogschaduwpan’s van de afgelopen weken dubbel en dwars goed! Ik stond gewoon met open mond toe te kijken terwijl ik alles uitpakte, wat is dit ont-zet-tend lief!
Het pakket bevatte o.a: een Ecotools foundationbrush (ik ben gek op de kwasten van Ecotools!), oogschaduw palettjes van La Femme, L.A girl en Kleancolor, nagelstickers en e.l.f mineral eyeliner en lipgloss.
Ik ben echt heel blij met de spulletjes, en uiteraard komen er binnenkort reviews!
Lots Of Love,
Vera Camilla



eersteeee
Wauww wat een leuke dingen Vera!!!
Die oogschaduws zijn echt mooi!!
Wauww dat noem ik nog eens lief! Super hoor. Nu moet je wel een extra lieve mail sturen vind ik ;)
Wow, wat viel! Super lief!
Niet te geloven, wat ontzettend lief zeg!! Had je haar de gebroken palletes laten zien? Want dan snap ik het wel, nouja, en beetje, want wat VEEL!! Echt superleuk voor je!! Ik ben benieuwd naar de reviews :D!
Xxx Manon
@Maaike: Jazeker! Dat mailtje is al in de maak :D
Wooooww ik wil ook echt heel graag ecotools brushes:) Echt wel aardig van haar:) P.S dit is het leukste comment van het jaar ^^
@esmeee woehoe gefeliciteerd meid!!! :|
aaw wat lief vera dat je toch nog zoveeel kreeg :’)
wauw wat leuk!!! xx
wow! super veel dingentjes.
:)
Wat lief! Super veel en leuke dingetjes :D
Oeh heb je die palletjes van la femme al uitgeprobeerd? Zijn die de moeite waard?
Das wel super klantenservice trouwens!
Aaah, dat is echt superlief! =) Ik heb helaas mn bestelling nog steeds niet binnen. Ik kan echt niet zolang wachten, haha (a)
Wouwieee wat ontzettend mooi zeg gelukkig maar dat je nu wat moois terug hebt haha en maak je wat mooie looks a-l-s j-e t-i-j-d h-e-b-t natuurlijk : )
Doeiii :) xxx
Wat ontzettend lief zeg! Ik wil er dolgraag bestellen maar mag van mezelf eigenlijk geen make-up meer kopen en ben blut. Maar het is allemaal zo leeeeuuuk!
Idd super lief :). maarja, negatieve reclame op je blog kunnen ze natuurlijk ook niet gebruiken ;-). Keb zelf ook een oogschaduwpalletje van la femme, daar zat verrassend veel pigment in dus ben benieuwd naar de andere producten van hun :).
Superlief (: En wat een moooooie spulletjes !
haha, wat leuk. ziet er inderdaad impressive uit!
wauw wat lief! En het ziet er allemaal heel leuk uit!
Zo, dat is veel ja :) Terwijl je ook nog het geld heb terug gekregen van je kapotte en missende paletjes. Nu heb je nog meer kleurrijke oogschaduw om voor ons looks mee te maken ;)Ben benieuwd naar de reviews!
wat gaaf! echt heel lief van haar zeg!
x
ik wil niet gemeen zijn, maar la femme is niet zo’n top merk.
‘t is bijv. te koop in de op = op shop bij ons in de stad!
Aaawhh, wat lief!
Kus Kus Martine
Wowie, lucky girl! Echt super tof dat ze dat allemaal heeft gestuurd! Veel plezier ermee =)
aah supper aardigg zeg !!
ik wil ook bestellen, maar hoelang duurt jou bestelling ongeveer… ?
xxx
Oooh superlief zeg!
Heeee!
Ik heb ook dat palletje van Kleancolor (die met die 2 kleuren;)) en ik vind ‘m echt super fynnn:)!
Fijne avond!
x Shan.
Dat maakt alles wel weer veel beter =)
Ik krijg ook nog iets nageschipped en het duurt echt ontzettend lang!
xx
ooooh wat superlief! =D
Oooh zo lief! Veel mensen doen dat niet eens! Maar er zitten echt supermooie dingen tussen!
XX,, Patricia
Wow wat mailtjes al niet kunnen doen (A)! Haha, echt super veel en heel aardig!
@Milou: En ik denk dat een eigen beauty site ook wel n beetje helpt natuurlijk!
Dat is inderdaad echt superlief! Zoveel verwacht je echt niet.
Super lief zeg! Vooral die kwasten zijn heel fijn, en extra oogschaduw kan je altijd gebruiken natuurlijk ;)
Hoop alleen wel dat meiden nou niet express gaan zeggen dat iets stuk is aangekomen om zoiets te krijgen.
Wat ontzettend lief dat ze dat had gestuurd!
Ik wacht echt al heel lang op mijn bestelling bij deze shop :(
Mijn andere bestellingen uit Amerika die ik later heb geplaatst bij andere winkels zijn al lang binnen… Beetje jammer, maar ja… ik ben ook gewoon mega ongeduldig als het om leuke bestellingen gaat!
Oeh, das wel heel aardig van der!
ja ze heeft het heeel heeel erg druk al een hele poos. Maar ze is superlief en staat voor iedereen klaar :) Echt een superwijf met goede service. Tis ook niet haar schuld als er iets kapot is gegaan. En @ esmee als het langer duurt kan het ook bij de douane een keertje zijn. Dan hebben ze misschien net een keertje jouw pakketje eruit gehaalt
Geen update vandaag? =[
das echt wel super sweet van die dame :D
Wauw! Echt leuk zeg! En zoo veel :D
Aaawh, ongelooflijk lief!
Wauw je hebt echt veel gehad. Super lief van haar.
Brengen de scherven toch nog geluk :)!
[...] e.l.f, en 2 weken geleden kreeg ik weer 2 minerale producten van e.l.f binnen! (waarom? lees dat hier) Jullie hebben waarschijnlijk allemaal wel eens van minerale oogschaduw, foundation en blush [...]
woooooww, vett